Strona główna > Bez kategorii > Putin hasa po eFeRji i straszy „pomarańczową rewolucją”

Putin hasa po eFeRji i straszy „pomarańczową rewolucją”

Komentarz: Najukochańszy Przywódca mówi jak prawdziwy mąż stanu! Żal jedynie, że mówi co znaczy, że tylko mówi, że mówi. A ludobójczy cyrk trwa w najlepsze!

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=33960

Data publikacji: 22.02.2012

Tłum. RX

Putin występując we wtorek na spotkaniu z dowódcami brygad i dywizji Rosyjskiej Armii powiedział o zagrożeniu „pomarańczową rewolucją” w Rosji, którą „próbuje się eksportować zza granicy”. „Niestety są u nas i tacy ludzie, którzy gotowi są na wszystko aby zrealizować swoje własne polityczne ambicje i niestety, nierzadko te ambicje podsycane są zza pagórka”- przytacza wypowiedź Putina RIA „Novosti”.

„Tak zwaną demokrację eksportować nie można. Ona powinna wyrastać wewnątrz kraju na własnej glebie”- powiedział Putin.

Jednocześnie po raz kolejny jako przykład dla Rosji przywołał on sytuację z Libii. Według  słów szefa rządu, po obaleniu reżimu Muammara Kaddafiego rozpoczęły się walki pomiędzy plemionami. „Ludzie giną dziesiątkami a może już i setkami. Dlatego konsekwencje takiej polityki i takich działań są smutne i negatywne”- mówił dalej.

„Powinniśmy chronić swoją suwerenność. Nikomu nie pozwalać wpychać swego nosa w nasze sprawy. I w tym sensie powinny odpowiednio pracować organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości a na straży naszej suwerenności powinny stać Siły Zbrojne”- powiedział Putin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.