Strona główna > Bez kategorii > Putin chce zakazać ujawniania narodowości bandziorów.

Putin chce zakazać ujawniania narodowości bandziorów.

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id15177.html

Data publikacji: 14.12.2012

Tłum. RX

putinKremlowscy okupanci, którzy dali wolną rękę kaukaskim i azjatyckim bandziorom etnicznym (którzy dokonują 70% ciężkich i wyjątkowo ciężkich przestępstw) próbują uciszyć falę gwałtownego protestu społecznego takimi prymitywnymi środkami jak zakaz wzmiankowania narodowości przestępców. Szef okupacyjnej administracji eFeRji, Władimir Putin, poparł pomysł prawnego zakazu informowania w środkach masowego przekazu o narodowości podejrzanych i skazanych a sankcje za naruszenie proponowanego prawa będą przewidywały zamknięcie nawet danego środka przekazu, donosi RIA „Novosti”.

O poparcie odpowiedniej inicjatywy ustawodawczej o zakazie wzmiankowania narodowości i religii przestępców poprosił Putina w czwartek spiker Moskiewskiej Dumy Miejskiej, Władimir Płatonow, na spotkaniu szefa państwa z Radą Ustawodawczą Państwa.

„Zgadzam się z panem, przestępca nie ma narodowości: co za różnica do jakiej grupy etnicznej należy człowiek, który złamał normy prawa? Dlatego trzeba żeby odpowiednie procedury zostały przeprowadzone”- powiedział Putin.

Latem 2012 roku szef Komisji Dumy Państwowej ds. narodowości, z charakterystycznym nazwiskiem, Gadżimiet Safaralijew (Partia „Jedinaja Rossija”) wystąpił z pomysłem zakazu dziennikarzom wskazywania w ich materiałach na narodowość „bohatera reportażu”.

***************

Zobacz koniecznie:

Etniczna przestępczość Kremla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.