Strona główna > Świat > Purim w Brukseli. Michael Hoffman

Purim w Brukseli. Michael Hoffman

Ukryta ręka, która zachowuje państwo izraelskie nietykalnym przez islamski wahabidzki terror dokonała zemsty w stylu Purim na konającą Europę za pośrednictwem tego samego terroru.

DUNAND/AFP/Getty Images)

Dzisiejsze ataki terrorystyczne w Brukseli, nie daleko od siedziby pro-imigracyjnej Unii Europejskiej (UE), były do przewidzenia, i bardziej niż niewątpliwie po drodze w Belgii, Francji, Brytanii i Niemczech. Ataki te były przygotowane celowo przez zachodnie rządy, żeby stworzyć warunki, kiedy wcześniej kochające wolność narody będą prosić o państwo policyjne. To jest punkt numer jeden.

Chrześcijaństwo nauczane historycznie doktryny biblijnej zostało zastąpione na Zachodzie przez religię samobójczych, nienawidzących dzieci białych ludzi: wielokulturowość i różnorodność. Ten masowy obłęd skaził umysły dziesiątków milionów naszych ludzi, którzy, np. Angela Merkel w Niemczech, Trudeau w Kanadzie, Partia Pracy w Brytanii i Partia Demokratyczna i nienawidząca Trumpa hierarchia Partii Republikańskiej w USA, nadal głoszą, wbrew przytłaczającym realiom, że większa liczba imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu wzbogaci nasze narody i będzie wspierać prawa człowieka.

Salah Abdeslam, zbiegły terrorysta zamieszany w rzeź w Paryżu, Francja, w listopadzie, był chroniony przez kilka miesięcy w salaficko-muzułmańskiej społeczności imigrantów w Brukseli, którzy otrzymali schronienie w Belgii przed wojnami na Bliskim Wschodzie, a później, chroniąc masowego mordercę, okazali swoją wdzięczność robiąc wszystko by wypatroszyć Zachód, który przedłużył im schronienie.

W jaki sposób Europejczycy, i w nieco mniejszym stopniu Amerykanie, którzy nie szanują siebie ani swojego starożytnego dziedzictwa chrześcijańskiego, pokonają wahabidzki islam? Ludzie których najwyższym celem w życiu jest pieniądz i przyjemność tanio sprzedadzą swój naród i przyszłość swoich dzieci. Oni mają średnio mniej niż jedno dziecko na parę. Oni żyją z pieniędzy zebranych przez lichwę, albo jeden ze swoich innych mackowatych układów finansowych. Aborcja zabiła znacznie więcej europejskich i amerykańskich dzieci niż kiedykolwiek uda się wahhabidzkiemu islamowi. Ci biali ludzie mają zdegenerowanego papieża w Watykanie, który trąbi o „kał-za-mózg” polityce imigracyjnej Merkel. Niewierząca masa europejskich konsumeroidów straciła wolę obrony tego, co ich przodkowie osiągnęli i czego strzegli.

To jest Wielki Tydzień, kiedy chrześcijanie rozmyślają nad tekstem Ewangelii o ukrzyżowaniu Chrystusa. To jest również bezbożny tydzień, bo jest w nim początek Purim, rabiniczny festiwal zemsty na Gojach. Syn nieżyjącego głównego rabina Rzymu, prof. Ariel Toaff, zanim uciszono go metodami linczu przez tłum, udowodnił bezspornie w swojej wspaniałej książce Pasque di Sangue (przełożonej i wydanej w podziemiu po angielsku jako Krwawa Pascha), że aszkenazyjscy Judaicy ceremonialnie torturowali i mordowali chrześcijańskie dzieci w średniowiecznej Europie.

Istnieje ukryta ręka za saudyjską / ISIS marką sunnicko-islamskiego terroru, który w Syrii stale wspomagał izraelski rząd. Ta terrorystyczna marka islamu nigdy nie zaatakowała izraelskiego państwa. Jak sojusz między rabinami i muzułmanami w Hiszpanii w średniowieczu, widzieliśmy izraelskich oficjeli, łącznie z ministrem obrony Mosze Ya’alonem, mówiących otwarcie, że oni preferują zwycięstwo ISIS w Syrii.

Przesłanie Purimu to jedna z nieśmiertelnych nienawiści do genetycznego nasienia Europy, które pokonało kredo Talmudu i Kabały w katolickim Średniowieczu i we wczesnych luterańskich Niemczech.

Choć saudyjski / salaficki islam na nieistniejącą łaskę Izraelczyków pozostawia Palestyńczyków, którzy muszą radzić sobie tylko przy pomocy kilku zdesperowanych ludzi władających nożami i rzucających kamieniami, w całej Europie z katastrofalną regularnością strzelają karabiny maszynowe i wybuchają bomby.

Mówi się, że najnowszy atak w Brukseli może być odwetem za schwytanie terrorysty Abdelslama, to może być prawdą. Ale pewne jest to, że ukryta ręka która zachowuje państwo izraelskie nietykalnym na islamski wahabidzki terror dokonała zemsty w stylu Purim na konającą Europę za pośrednictwem tego samego terroru.

Ale niewiele z tego zostanie ujawnione w tym tygodniu. W „walce” z terrorem, „chrześcijanie” dostaną przekaz, że muszą się zjednoczyć bardziej niż kiedykolwiek z duchowymi dziedzicami tych, którzy ukrzyżowali ich Zbawiciela. Oni zapominają, że to pierwszy terroryzm przybił Chrystusa do krzyża, pomimo wysiłków Rzymianina, Poncjusza Piłata, by Go ratować. Jak napisano w Talmudzie babilońskim, nie było łatwo zabić Jezusa, bo miał przyjaciół wśród władców Palestyny.

Te fakty nie są znane, a mój głos to krzyk na pustyni, nie słyszany i nie zauważany.

Michael Hoffman

Tłumaczenie: Ola Gordon

http://rense.com/general96/purim.html#sthash.cKLy8HIq.dpuf

www.revisionisthistory.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.