Psychotyczny plan ludobójstwa Białych – gwałćcie prawicowe kobiety i miejcie mieszane dzieci, mówi „francuski” lekarz

Żydowskie czasopismo we Francji publikuje artykuł „lekarza” wzywający do gwałcenia i wymuszonego zapładniania Białych nacjonalistycznych francuskich dziewcząt. To jest wojna, Biali mężczyźni i kobiety, i musicie się obudzić, bo sprawcy europejskiego ludobójstwa wykorzystają najpodlejsze metody.

Sowiecki propagandysta Ilja Ehrenburg wzywał do tego samego, rozpalając brutali z Armii Czerwonej do gwałcenia i zabijania niemieckich dziewcząt, i to robili. Dwa miliony kobiet i dziewcząt zgwałcili, wiele ze skutkiem śmiertelnym, te brudne kreatury, o złu których nie można opowiadać ludzkim językiem. Ten sam podły pornograficzny sadyzm żyje nadal w człowieku poniżej, którego oczy zdradzają żyjące w nim zło. Boże pomóż nam. Retour des Croisades! Battre! Battre! pour les femmes de France, pour les femmes de l’Europe!” [Przywróćcie wyprawy krzyżowe! Walczcie! Walczcie! za kobiety z Francji, za kobiety w Europie!] – NP.

Gwałćcie „prawicowe” kobiety by tworzyć „kolorowych potomków” – mówi francuski lekarz

a

Lecoquierre po lewej

W blogerskim dziale French media outlet, Nouve L’obs, lekarz napisał, że każda kobieta głosująca na Front Narodowy (francuska partia przeciwna masowej imigracji) ma „gadzi mózg” i powinna zostać zgwałcona i zapłodniona by produkować „kolorowych potomków”.

Thierry Lecoquierre, lekarz z Le Havre w Górnej Normandii, został zgłoszony do Rady Lekarskiej za ten artykuł, który teraz usunięto z portalu.

W artykule zatytułowanym „Zapładniajcie kobiety z Frontu Narodowego”, napisał:

„Prawicowe kobiety nie wyglądają na gorsze „ssaki” niż inne kobiety, nawet jeśli mają większy niż przeciętny gadzi mózg. Jak każda kobieta, jest przedmiotem nastrojów hormonalnych. Z funkcją, którą etnologia potwierdza: ona staje się szczególnie mokra dla brutalnych mężczyzn”.

„Te kobiety-sympatyczki FN na pewno dają nam metodę by je pokonać. Skoro każda prawicowa kobieta docenia wojsko i macho, brzydzi się ideami feministycznymi, to zagrajmy w jej grę: pokonajmy ją jej własną grą, weźmy ją i **** ją „.

„Skoro one dają nam przepisy na wymieszanie ich bladych twarzy, wykorzystajmy je przeciwko nim. Pokonajmy seksualnie te głupie prawicowe kobiety, dla przetrwania uśmiechającej się ludzkości. Ponieważ one są głupie i łatwe do oszukania, jak zdobycz dla myśiwego, to powinno być łatwiejsze. Utwórzmy kędzierzawych potomków (na pewno nie niemieckich!), pokręćmy tę „nienawidzącą innych” wystraszoną Francję”.

„Odrzucając postęp planowania rodziny, każda ciąża poskutkuje mieszańcem albo kundlem, artystą który jutro w końcu jej się spodoba”.

„Czarni, Murzyni, skośnoocy, Żydzi, lewicowcy, Cyganie, niepełnosprawni, a nawet moi przyjaciele geje, solidarnie: podnieście swoje twarde kutasy! Niech nasze sumienia śpią pod poduszką, i skoczmy na oferowane prawicowe cipki (niestety, czasem ładne!) Powitajmy ogromną altruistyczną kopulację. Zapewnijmy kolorowych potomków tonącemu krajowi Francji”.

„Jeden cel: zabić prawicową truciznę w jajku”.

Jeszcze nie było żadnej reakcji ze strony francuskich władz na ten szokujący przeciwko Białym artykuł.

Choć większość przeciwników Białych stosuje subtelniejsze podejście używając słów kodów np. „różnorodność”, Lecoquierre jest bardzo otwarty mówiąc to co chce: ludobójstwo Białych we Francji.

Jewish doctor says: ‘Rape White women and create half-breeds!’

Tłum. Ola Gordon

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *