Strona główna > NWO > Psychiatra wyjaśnia jak feminizm powoduje oziębłość

Psychiatra wyjaśnia jak feminizm powoduje oziębłość

„The power of sexual surrender” Marie N. Robinson  – studium kobiecej psychiki,  wyjaśnia jak Illuminati „wykastrowali” kobiety i wprowadzili erozje naszego heteroseksualizmu. Celem  tego jest, aby wprowadzać społeczeństwo do ich satanistycznej sekty i urzeczywistniać komunistyczne państwo policyjne. 

a

„Fundamentem rodziny chrześcijańskiej jest sakrament małżeństwa, sprężyna wszystkich obyczajów domowych i publicznych. Przeciwciała anty-chrześcijańskich społeczeństw [czyli Illuminati] sprzeciwiają się zasadzie ciepłego domu. Gdy oni zniszczą ognisko domowe, moralność społeczeństwa zginie. ”  Benjamin Disraeli ( Lotar , 1870)

Marie N. Robinson MD, Cornell wykształcony psychiatra poświęciła swoje praktyki w Nowym Jorku do leczenia oziębłości. Jej książka, The Power of Sexual Surrender (1958), to odkrywcze studium kobiecej psychiki. To out-of-print. Czemu? Jest to niepoprawnie politycznie książka.

Dr Robinson twierdzi, że miliony amerykańskich kobiet cierpi z powodu oziębłości. Podczas gdy ona odkrywa wiele różnych przyczyn, zauważa, że lodowate kobiety powszechnie przyjmuje feministyczne poglądy. Głównie ten pogląd, że życie jako żona i matka jest poniżające i mężczyźni w taki sposób wykorzystują kobiety, tworzy „emocjonalny impas”, który blokuje satysfakcję seksualną i rozwój psychiczny.

Dr Robinson pisze, że tożsamość kobiety leży w „zasadzie kobiecego altruizmu”. Jej wyrażanie siebie i moc są oparte na tworzeniu rodziny, relacji z mężem i dziećmi, rodzina to jej pierwszy priorytet. Podobnie, jej satysfakcja seksualna  i duchowa zależy od relacji, uczuć.

Różnice płci

Robinson twierdzi, że mężczyźni i kobiety różnią się z natury. Mężczyźni są przeznaczeni do opanowania zewnętrznego świata (fizycznego), a kobiety do opanowania wewnętrznego (duchowego) świata i siebie. To nie są stereotypy społeczne, jak twierdzą feministki.

„Kobiety są przeznaczone do zadań innych niż te z rynku, inny rodzaj stresu w całości”, pisze Robinson. One „mają tendencję do utraty ich zasadniczej kobiecości, jeżeli pozostają one [na rynku] z wyboru.” (149)

Według Robinson, „feministyczne credo całkowicie zdyskredytowało kobiece potrzeby i nadało im cech męskich i zmieniło cele życiowe dla kobiet.” (53) „Deprecjacja celów kobiecości, biologicznych i psychologicznych, stał się nieodłączną częścią edukacji milionów amerykańskich dziewcząt. W dzisiejszych czasach prowadzenie domu, zajście w ciążę, gotowanie, cnoty: cierpliwości, czułość, wierne małżeństwo, są systematycznie niszczone i ośmieszane. Kobietą wbija się do głów, że życie jest spełnione gdy kobieta odnosi zawodowy sukces ” (55)

Feminizm osłabia wewnętrzne wartości i wzmaga nienawiści do siebie

Robinson pisze, że „dla milionów kobiet, wrogość wobec płci przeciwnej wydaje się jawi się jako prawo naturalne. Kobiety widzą w mężczyznach osobę, która chce ich wykorzystać, która chce ją zniewolić. Małżeństwo, dzieci kojarzą się im z wewnętrzną niewolą, wiele kobiet widzi w założeniu rodziny przeszkodę do jej osobistego rozwoju i spełnienia zawodowego, który im się wmawia, że je uszczęśliwi i da spełnienie.

Robinson twierdzi, że jeśli feminizm przyniósłby kobietom szczęście,” gra” byłaby warta kontynuacji.  „Ale tak nie było i nie będzie. Owa gra przyniosła kobietom oziębłość i niepokój oraz rosnącą ilość rozwodów, nerwic, homoseksualizmu, przestępczości nieletnich. Wszystko tak się dzieje gdy kobieta w jakimkolwiek społeczeństwie porzuca swoją prawdziwą funkcję.” (56)

Dr Robinson pisze, że gdy emocjonalna manipulacja zostanie usunięta, kobiece naturalne instynkty zostaną przywrócone do normalnego zdrowego poziomu. Zasadniczo dotyczy to relacji z mężem, mężczyzną, kobieta musi uświadomić sobie, że mężczyzna to nie wróg, że warto zaufać mężowi w bardzo głębokim sensie. Oznacza to, że w końcu uświadamia sobie, że nie musi już obawiać się lub sprzeciwiać jego sile, ale że może liczyć na to, aby on ją chronił, aby dał jej bezpieczne „gniazdo”, a w niej dzięki niemu rozkwitnie naturalna piękna kobiecość”. (153)

Dr Robinson mówi, że nie ma nic w życiu ważniejsze niż miłość. Wierzy, że małżeństwo jest kluczem do rozwoju człowieka. Moc miłości jest odczuwalna na całym świecie za pośrednictwem tej relacji. „pokazuje miłość w swej najgłębszej jedności, w sensie jedności między ludźmi … To jest najbardziej podstawowym i głębokim pragnieniem jaki mamy i jej moc dla naszego dobra jest bez granic … partner, kochanka staja się równie ważni dla siebie …  Dlatego prawdziwa miłość nigdy nie prowadzi do dominacji lub do walki o władzę … „(129)

Wniosek

Przesłanie The Power of Surrender seksualnym  jest bardzo głębokie i pokazuje jak ważna jest różnica płci.

Przez zmuszanie kobiety do porzucenia swojej kobiecości i wchodzenie w rolę męską, feminizm rzuca kładę w naturalny heteroseksualny mechanizm ludzkości. Kobiety zostały pozbawione naturalnej roli biologicznej i społecznej oraz skazane na samotność i frustracje, Ludzie są pozbawieni opiekuna i dostawcy uczuć niezbędnego do ich rozwoju i samorealizacji.

Triumf ideologii iluminatów, tak uparcie wprowadzany, tłumienie prawdy, oznacza, że kontrola w świecie przerzedła w  silę i niszczy społeczeństwa jak organizm choroba nowotworowa.

Robinson potwierdza mój pogląd, że plan opiera się na heteroseksualnej wymianie żeńskiej energii dla męskiej siły wyrażonej jako miłość. Kobieta, która ma moc jest metodą sterylizacji siebie i męża. Ona nie otrzyma miłości od mężczyzny, którego tożsamość opiera się na władzy. Nie można kochać kogoś, kogo się kontroluje, on nie może jej kochać. To jest dylemat feministek dziś.

Jak potwierdza Marie N. Robinson, kobieta kocha powierzając jej moc do prawego człowieka, męża. Używa go jako mistrza swoich interesów,  ona daje mu siłę i wspiera na każdej płaszczyźnie. Kobiecą rzeczywistą władzą jest miłość, moc własnej kapitulacji.

Autor: Henry Makow

Tłumaczenie: Sobrius

Źródło: http://henrymakow.com/000441.html

Źródło polskie: http://www.nwo.report/nwo/psychiatra-wyjasnia-feminizm-powoduje-ozieblosc.html

P.S. Zobacz także: Nieświęta kobiecość i tajny plan satanistycznej epi-eugeniki cz.1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.