Strona główna > Świat > Przywódca ISIS to żyd i syjonista

Przywódca ISIS to żyd i syjonista

Przywódca ISIS to żyd i syjonista a twórcy założycielami ISIS są takie państwa jak Izrael, Wielka Brytania i USA.

a

„Przywódcą ISIS okazał się syjonista a samą terrorystyczną organizację utworzyły takie państwa jak Wielka Brytania, USA i Izrael” – takie oświadczenie złożyła dziennikarka telewizyjna egipskiej telewizji „Al – Hayat”, o nazwisku Iman Izz ad – Din.

Przemawiając na wizji dziennikarka powiedziała, że terrorystyczne zgrupowanie „Państwo Islamskie” (ISIS) zostało utworzone przez Wielką Brytanię, USA i Izrael, jako narzędzie do realizacji swoich tajnych operacji na całym świecie a także do wypaełniania wszelkiego rodzaju „brudnej roboty”.

„Izraelski Mossad „był odpowiedzialny za utworzenie tej struktury, która powinna była osłabić i podzielić inne kraje i pozwolić Izraelowi wygodnie rozłożyć się w sercu regionu” – takie wyjaśnienie dała ona przed emisją materiału o ISIS (http://www.memritv.org/clip/en/5169.htm).

Zgodnie z informacją dostarczoną dziennikarce telewizyjnej, celem do którego dąży wyżej wymieniona trójka krajów jest zniszczenie sąsiadujących z Izraelem krajów ażeby nie pozostało żadnej siły zdolnej mu się oprzeć.

Dziennikarka jeszcze raz przypomniała jedną z wersji odczytywania anglojęzycznego akronimu ISIS jako „Israel Secret Intelligence Service” (Izraelska Tajna Służba Wywiadowcza). Iman Izz ad – Din uważa, że Izrael rozmyślnie wybrał taką nazwę dla zgrupowania „Państwo Islamskie”.

„Przekonacie się, że Abu Bakr al – Baghdadi to w rzeczywistości żyd i nazywa się Shimon Elliot a wspiera go senator John McCain” – zakończyła ona zapowiadanie emisji materialu o ISIS.

Shimon Elliot, żydowski przywódca ISIS, w rzeczywistości agent zbrodniczego, żydowskiego Mossadu
Shimon Elliot, żydowski przywódca ISIS, w rzeczywistości agent zbrodniczego, żydowskiego Mossadu.

Za: http://3rm.info/main/60523-lider-igila-evrey-i-sionist-a-sozdateli-izrail-velikobritaniya-i-ssha.html

Publikacja: 1.12.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.