Strona główna > NWO > Apokalipsa > Przyspieszanie ostatecznego rozwiązania depopulacji Ziemi

Przyspieszanie ostatecznego rozwiązania depopulacji Ziemi

Książę William: „Jest zbyt wiele istot ludzkich na tej planecie”. Zalecenie ostatecznego „rozwiązania problemu”.

a

Podczas gali w Londynie książę Cambridge stwierdził, że gwałtownie wzrastająca populacja świata wywiera „ogromne zagrożenie” dla zwierzęcych gatunków. Dodał, że „istnieje pilna potrzeba stworzenia strategii, która pozwoli ludziom i zwierzętom wspólnie korzystać z naturalnego środowiska”.

Tymczasem oczekuje się narodzenia trzeciego królewskiego dziecka w kwietniu 2018 roku !!!

„W ciągu całego mojego życia odnotowaliśmy spadek globalnej populacji dzikich zwierząt o ponad połowę. Będziemy musieli pracować znacznie ciężej i myśleć znacznie głębiej jeżeli mamy mieć pewność, że istoty ludzkie i inne gatunki zwierząt, z którymi dzielimy tę planetę, mogą w dalszym ciągu współistnieć.

Przewiduje się, że gwałtownie wzrastająca afrykańska populacja do roku 2050 zwiększy się ponad dwukrotnie, ogromny przyrost miesięczny na poziomie 3,5 miliona ludzi. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że taki przyrost stworzy dla dzikich zwierząt i dla środowiska niebywałe niebezpieczeństwo. Urbanizacja, rozwój infrastrukturalny, rolnictwo – wszystko to dobre same w sobie ale będą miały straszliwy wpływ o ile nie zaczniemy planować i przedsiębrać odpowiednie środki już teraz.” 

Jego wezwania przypominają te, które wygłaszał jego dziadek, książę Edinburgh’a. Jego dziadek sugerował prowadzenie polityki „dobrowolnego ograniczenia rodziny” w celu rozwiązania problemu przeludnienia w 2011 roku.

PLAN WYLUDNIANIA DLA  AGENDY 21 NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA.

Za: http://www.disclose.tv/news/prince_william_there_are_too_many_humans_on_this_planet_urges_for_a_solution/140735

Data publikacji: 3.11.2017

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *