Strona główna > Rosja > PRZYPOMINAMY !!! To już się teraz dzieje…z pieczęcią diabła do piekła !!!

PRZYPOMINAMY !!! To już się teraz dzieje…z pieczęcią diabła do piekła !!!

Zdrada Rosji przez głównodowodzącego! Jakie więc jeszcze potrzebne są dowody na to, że Putin nie jest żadnym ojcem narodu, ani patriotą a już tym bardziej wyznawcą prawosławia! Jak w końcu można wszystkie dane personalne żołnierzy Armii Rosyjskiej przekazać wszystkim jej wrogom i przeciwnikom?

a60

Jakiż normalny człowiek troszczący się o jej bezpieczeństwo narodowe mógłby robić takie rzeczy? TYLKO ZDRAJCA! Kto może, dzięki posiadanej władzy, wcielać w życie w kraju plany Szatana, wprowadzać w kraju technologie Antychrysta, jego elektroniczne systemy kontroli i rejestracji wszystkich obywateli a tym bardziej wszystkich wojskowych Armii Rosyjskiej? TYLKO PACHOŁEK ANTYCHRYSTA!!!

Niech putinofile i putinoidzi wyjaśnią tę zagadkę!

Zobaczymy jak zniekształcają się ich fizjonomie i jak skręcają się w kłamstwie ich języki przy próbach znalezienia choćby najmniejszych spójnych i sensownych uzasadnień dla takiego zdradzieckiego rozkazu Putina. Obyś go Panie pokarał!

Ludzie! Otwórzcie w końcu oczy, przestańcie oglądać debilizującą telewizję kremlowską, włączcie minimum logicznego myślenia!

UWAGA! Rekomenduje się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/66964-napominaem-eto-proishodit-uzhe-v-realnosti-v-ad-s-metkoy-diavola-video.html

Data publikacji: 10.04.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *