Strona główna > Rosja > Przyjaciele łżepatriarchy Cyryla…demoniczni anglikanie !!!

Przyjaciele łżepatriarchy Cyryla…demoniczni anglikanie !!!

Przyjaciele łżepatriarchy Cyryla … Czarna msza mody w anglikańskim „kościele” (zdjęcia).

OD REDAKCJI III Rzym:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Na początku przytoczmy ostatnie fakty z wizyty łżepatriarchy*/ Cyryla w Anglii.

*/

Łżepatriarcha – w tłumaczeniu zdecydowano używać tego rosyjskiego określenia, zrozumiałego dla Polaków, które można przetłumaczyć jako „fałszywy patriarcha” lub „pseudopatriarcha” – A.L.

Patriarcha Cyryl wzywa chrześcijan Anglii do wspólnego rozwijania stosunków rosyjsko-brytyjskich.

Patriarcha Moskiewski i całej Rusi powiedział o ważności dialogu między Chrześcijanami w rozwoju stosunków między Rosją a Wielką Brytanią. „Jestem przekonany, że współdziałanie Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i wspólnot chrześcijańskich Anglii jest powołane do wniesienia istotnego wkładu, w tym i w rozwój stosunków między naszymi krajami i narodami”, – powiedział patriarcha na przyjęciu w Londynie, które odbyło się z okazji 300-lecia Rosyjskiego Prawosławia w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

a

Według niego, wysiłki Chrześcijan obu krajów powinny wypływać „nie z powodów politycznych, niezależnie od tego, w jaki sposób odnosimy się do polityki zagranicznej naszych państw, ale wyłącznie na podstawie tego wszystkiego, co jest wspólne, co łączy Chrześcijan Wschodu i Zachodu”.

Jeśli zapytacie mnie, dlaczego dzisiaj przyjechałem do Anglii, to powiem, oczywiście, po to, aby obchodzić rocznicę jubileuszu, ale także po to, aby wyciągnąć przyjazną dłoń do narodu brytyjskiego, Kościoła Anglikańskiego, aby jeszcze raz podkreślić znaczenie czynnika religijnego, w tym również i w stosunkach międzynarodowych”, – powiedział zwierzchnik Cerkwi, wyrażając życzenie, aby wspomniany jubileusz miał znaczenie dla społeczeństwa brytyjskiego i dla stosunków rosyjsko-brytyjskich. „Niech Bóg błogosławi królową, Anglię i Rosyjską Cerkiew Prawosławną”, – dodał.

W imprezie wzięli udział liderzy anglikańscy arcybiskup Canterbury Justin Wellby i biskup Londynu Richard Chartres, rosyjski ambasador w Wielkiej Brytanii Aleksander Jakowlenko, przedstawiciele Kościoła Katolickiego i Cerkwi Prawosławnych oraz innych wyznań chrześcijańskich.

A teraz bracia i siostry, zobaczmy, czym zajmują się przyjaciele i duchowi bracia łżepatriarchy Cyryla, do przyjaźni z którymi zmusza on Rosyjską Cerkiew Prawosławną:

CZARNA MSZA: SATANISTYCZNY POKAZ MODY W ANGLIKAŃSKIM „KOŚCIELE” W LONDYNIE

Projektantka Dilara Findikoglu zaprezentowała swoją kolekcję wiosna-lato 2018 roku podczas Londyńskiego Tygodnia Mody i było to nic innego, jak tylko satanistyczna „Czarna Msza”. Istotnie, to wydarzenie odbyło się na ołtarzu „kościoła” św. Andrzeja w Londynie i zawierało silną symbolikę okultystyczną i satanistyczną. Krótko mówiąc, wydarzenie już nic nie ukrywając, podsumowało wszystko to, co w świecie mody jest w rzeczywistości.

Chociaż Dilara Findikoglu jest uważana za „buntowniczkę świata mody”, to w pełni odpowiada filozofii tej dziedziny. Nie buntuje, a robi dokładnie to, czego „oni” chcą od niej.

Z tego samego powodu tacy celebryci, jak na przykład Rihanna, FKA Twigs i Grimes, noszą kreacje Findikoglu.

 a

Brooke Candy wchodzi na podium. Dla tego wydarzenia „kościół” został zamieniony w świątynię okultystyczną. Dokładniej: w lożę masońską.

Tło – to zasadniczo jest mieszanina masońskich obrazów. Z każdej strony są rozmieszczone podwójne filary masońskie. Pomiędzy filarami znajduje się litera G wewnątrz odwróconego pentagramu. Pod tym jest wszechwiedzące oko w heksagramie. Jest tam też masoński kwadrat i kompas. W dodatku podium zostało pomalowane w szachownicę. Dla porównania – klasyczny obraz masoński.

 a

W tym bardzo okultystycznym kontekście, modele były ubrane i ozdobione mnóstwem symboli. Oczywiście, powinno to było się łączyć z bieżącym programem dnia: androgyniczność* i rozmycie ról gender (ról płciowych).

a

*/

Androgynia – występowanie u danej osoby cech psychicznych charakterystycznych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – A.L.

Ta modelka jest ubrana w sukienkę panny młodej, w komplecie z białą woalką. Na twarzy ma narysowany sigil (symbol, pieczęć).

Sigil – jest to napisany lub namalowany symbol, uważany za magiczny. Niektórzy traktują go jako podpis demona. W sigilu są zaszyfrowane tajne imiona duchów, demonów i innych istot. Sigile są powszechnie używane w magii ceremonialnej do wywołania i kierowania ducha lub demona. Specjalny sigil na czole modelki mocno przypomina Sigil Lucyfera.

a

Wisiorek zawierający Sigil Lucyfera (znany także jako Pieczęć Szatana).

Krótko mówiąc, ta modelka jest „narzeczoną Szatana”.

a

Violet Chachki w czerwonej sukni demona … z diabelskimi rogami. To się dzieje wewnątrz „kościoła” przyjaciół łżepatriarchy Cyryla.

Historycznie rzecz biorąc, czarna msza – to rytuał, który charakteryzuje się odwróceniem tradycyjnej Mszy łacińskiej, odprawianej w Kościele Rzymsko Katolickim i bezczeszczeniem chrześcijańskich obiektów dla celów satanistycznych. Fakt, że modele chodzą wewnątrz kościoła i noszą rogi diabła, przypomina koncepcję Czarnej Mszy.

a

Ta modelka defiluje z parą rogów, wykonanych z włosów. Ponadto na twarzy modelki jest również naniesiony sigil.

a

Ta modelka ma na twarzy narysowane duże Oko Horusa. To sygnalizuje nam, że wydarzenie zostało „poświęcone” przez okultystyczną elitę.

a

Istnieje wpływ punk rocka. Ale w zasadzie jest to wpływ jednego oka.

Od lewej – symbol Czaszki i Kości – elitarnej tajnej wspólnoty.

a

Wczesne logo tajnej wspólnoty „Czaszka i kości”.

a

Ta suknia wyraża wszystko o hermetycznym pojęciu dualizmu (podobnie jak podłoga pod wzór szachownicy).

a

U tego chłopaka – wampira sigil jest na czole. Na płaszczu – upadły anioł. Lucyfer był upadłym aniołem.

a

Ta modelka nosi rytualną czerwoną suknię z dużym pentagramem malowanym na jej twarzy. Większość modeli zamienia się w magiczne obiekty, jakby były częścią magicznego rytuału.

a

Oprócz odwróconego krzyża namalowanego na twarzy tej modelki, jej lewa noga i lewa pierś są obnażone. Oprócz tego znajoma rzecz wisi na jej szyi. Czy to nic Państwu nie przypomina?

a

Jest to fotografia kandydata do inicjacji masońskiej. Po rytuale odsłania się jego lewą pierś i lewą nogę, a na szyję wiesza się pętlę.

a

U tego chłopaka jest kilka odwróconych krzyży na koszuli.

Ten pokaz mody jest idealnym przedstawieniem światopoglądu współczesnego przemysłu mody. Tutaj mówi się nie tylko o „odzieży” czy „modzie”, mowa jest już o nie nieukrywanych imprezach rytualnych, artystycznym świętowaniu satanistycznego myślenia elity okultystycznej.

Kiedy chodzą oni z magicznymi sigilami, symbolami okultystycznymi i innymi symbolami rytualnymi, modele przekształcają się w magiczne naładowane przedmioty, zamieniając ten „pokaz mody”, który miał miejsce wewnątrz „kościoła”, w satanistyczny rytuał o dużej magicznej mocy.

Uwaga redakcji – I oto do tego szatańskiego, antychrześcijańskiego „kościoła” łżepatriarcha Cyryl wyciągnął rękę przyjaźni i wezwał do wzajemnego działania ze zdiablonymi Anglikanami! Prawosławni, dlaczego milczycie? Jesteście zadowoleni ze wszystkiego i nic was nie oburza? Kapłani Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, kiedy nazywacie podczas Boskiej Liturgii przed Panem Bogiem apostatę bożego Cyryla swoim wielkim panem i ojcem, czy serce wasze nie ściskają piekielne kleszcze? Panie, zmiłuj się! Będą głusi i ślepi!

Źródło:

https://vigilantcitizen.com/latestnews/satanic-fashion-show-inside-church-london-fashion-week/

Źródło:

ДРУЗЬЯ лжп.КИРИЛЛА… Чёрная месса-мода в англиканской „церкви”. (ФОТО)

http://3rm.info/main/69008-druzya-lzhpkirilla-chernaya-messa-moda-v-anglikanskoy-cerkvi-foto.html

22.9.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

23.9.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *