Strona główna > Zdrowie > Przygotuj się na wakacyjne wieczory

Przygotuj się na wakacyjne wieczory

Czy znasz to błogie uczucie, kiedy możesz swobodnie usiąść na zewnątrz i cieszyć się wakacyjnym letnim wieczorem? Relaks na świeżym powietrzu, wygodny fotel lub hamak, zapach grillowanego mięsa, a w Twojej ręce drink z lodem.

Czy oczami wyobraźni zdążyłeś już zobaczyć to miejsce? Sklep Eltkom pomoże Ci przygotować się na czas wakacyjnego grillowania. W swojej ofercie posiada atrybuty prawdziwego grill mastera! Już dziś rozpocznij kompletowanie wszystkich niezbędnych rzeczy.

Smakowity domowy drink tylko dzięki  blenderowi kielichowemu Pulsacyjnemu Tefal Bl2a0131

Pyszne drinki i koktajle, te bezalkoholowe i na bazie alkoholu, smakują wyśmienicie gdy są schłodzone. Napoje przygotowane za barem często bywają dość drogie. Koktajle przygotowane w domowym zaciszu mogą okazać się równie smaczne. Aby drinki dobrze smakowały i wyglądały, najlepiej zadbać o sporą porcję lodu. Do tego niezbędny będzie niezastąpiony https://eltkom.pl/Blender-Kielichowy-Pulsacyjny-Tefal-Bl2a0131-p147393, który idealnie pokruszy lód.

Blender kielichowy pulsacyjny firmy Tefal BL2A0131 posiada moc 400W i wyposażony jest w ostrza wykonane z nierdzewnej stali oraz kielich o pojemności 1,5 litra. Ostrza można swobodnie wyjąć i w łatwy sposób oczyścić. Dzięki systemowi wentylacji ukrytemu pod kielichem i podstawą, urządzenie nie przegrzewa się.

 

Pokrętło znajdujące się w blenderze kielichowym pulsacyjnym Tefal BL2A0131 daje możliwość dostosowania prędkości blendowania i uruchomienia funkcji pulsacyjnej. W ten sposób zyskujesz gwarancję kontroli nad urządzeniem.

Podstawa antypoślizgowa sprawia, że urządzenie nie przesunie się, nawet w czasie intensywnej pracy.

 

Radość z grillowania

Letnie wieczory staną się dużo bardziej przyjemne, jeśli zaprosisz znajomych i rozpoczniesz wakacyjne grillowanie. Idealnym rozwiązaniem okaże się w tym wypadku grill węglowy ogrodowy Mir234 okrągły z pokrywą Mir234. Misa grilla posiada pokrywę, którą można zamknąć dzięki uchwytowi. W pokrywie grilla, do której wkłada się węgiel, można regulować przepływ powietrza, dzięki czemu wszystkie grillowane potrawy będą dokładnie przyrządzone. Zaletą grilla (https://eltkom.pl/Grill-Weglowy-Ogrodowy-Mir234-Okragly-z-Pokrywa-Mir234-p148218) jest dolna kratownica, która ułatwia grillowanie i przechowywanie podręcznych akcesoriów.

Niewielkie gabaryty grilla węglowego ogrodowego Mir234 okrągłego z pokrywą Mir234 sprawiają, że można przenieść go w dowolne miejsce. Dzięki opcji regulacji powietrza mamy możliwość regulowania temperatur, czyli jemy tak, jak lubimy. Decydując się na przenośny grill, nie musisz martwić się o jego czyszczenie, gdyż jest to dziecinnie proste dzięki misie na popiół.

Grille ogrodowe cieszą się nieustającą popularnością. Dzięki nim jesteś w stanie przyrządzić wszelkiego rodzaju pyszności. Najchętniej korzystanie się z nich w okresie wiosenno – letnim, kiedy to częściej spotykamy się z bliskimi i przyjaciółmi. Na grillu węglowym ogrodowym Mir234 okrągłym z pokrywą Mir234 przygotujemy przekąski takie jak tradycyjne kiełbaski, warzywa i karkówkę, a przy tym odpoczniemy od typowych obiadów.