Strona główna > Świat > Przygotowywane jest amerykańskie uderzenie jądrowe w Rosję

Przygotowywane jest amerykańskie uderzenie jądrowe w Rosję

Obudzili się…Sztab Generalny Sił Zbrojnych Rosji: „USA przygotowują siły do zmasowanego ataku jądrowego na Rosję”.

USA tworzą militarną infrastrukturę przy rosyjskich granicach w celu dokonania nagłego rakietowo-jądrowego uderzenia w Rosję. Takie oświadczenie złożył pierwszy zastępca Szefa Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji, Wiktor Poznichir.

a

„Rozlokowanie amerykańskich baz Obrony Przeciwrakietowej w Europie, okrętów wojennych Obrony Przeciwrakietowej na akwenach mórz i oceanów, w pobliżu rosyjskich terytoriów, stwarza potężny, tajny komponent uderzeniowy dla dokonania nagłego uderzenia rakietowo-jądrowego na Federację Rosyjską” – powiedział generał-porucznik podczas briefingu.

Poznichir powiedział, że zwiększanie potencjału Obrony Przeciwrakietowej USA stymuluje wyścig zbrojeń i zmusza inne państwa do zastosowania środków odwetowych. Rozprzestrzenianie amerykańskiego systemu Obrony Przeciwrakietowej narusza istniejący parytet broni strategicznych i komplikuje dialog w sprawie rozzbrojenia nuklearnego.

Skonstatował on, że w ciągu ostatnich 15 lat rząd USA wydał na wzmacnianie i rozmieszczanie systemu Obrony Przeciwrakietowej 130 miliardów dolarów a w najbliższych 5 latach planuje zainwestowanie dodatkowo 55 miliardów dolarów.

aa

W ten sposób do roku 2022 amerykańskich anty-rakiet będzie więcej niż głowic bojowych w rosyjskich międzykontynentalnych rakietach balistycznych. 

„Taka ilość środków bojowych Obrony Przeciwrakietowej przedstawia poważne zagrożenie dla rosyjskiego potencjału odstraszającego, biorąc zwlaszcza pod uwagę prowadzone prace w dziedzinie modernizacji systemów bojowych Obrony Przeciwrakietowej” – powiedział Poznichir.

Podkreślił on, że Rosja będzie zmuszona do podjęcia odpowiednich środków w celu zapewnienia sobie obrony przed oddziaływaniem środków błyskawicznego uderzenia globalnego jak i Obrony Przeciwrakietowej. 

„Ale ten wyścig zbrojeń nie jest nam potrzebny, ani nikomu innemu” – podsumował przedstawiciel Sztabu Generalnego.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – Ten wyścig zbrojeń nie jest potrzebny, przede wszystkim, biednym. Wykończy on, ostatecznie, Federację Rosyjską, która znajduje się w pogłębiajacym się kryzysie. I po raz kolejny twierdzimy, że rezygnacja i oddanie przez Putina Donbasu i całej Ukrainy, którą można było w 2014 roku w ogóle przyłączyć do Rosji, to głupota granicząca ze zdradą.

Jeżeli NATO i USA rozmieści chociażby tylko swoją Obronę Przeciwrakietową na granicy Ukrainy i Rosji, a ku temu wszystko zmierza, to o całym potencjale jądrowym Federacji Rosyjskiej będzie można, po prostu, zapomnieć!

Za: http://3rm.info/main/67203-prosnulis-genshtab-vs-rossii-ssha-gotovyat-sily-dlya-massirovannogo-yadernogo-udara-po-rossii.html

Publikacja: 27.04.2017

Generał Lieonid Iwaszow: „Podczas amerykańskiego uderzenia jądrowego na Federację Rosyjską oligarchowie mogą zablokować uderzenie odwetowe”.

„Rozlokowanie amerykańskich baz Obrony Przeciwrakietowej w Europie, okrętów wojennych Obrony Przeciwrakietowej na akwenach mórz i oceanów, w pobliżu rosyjskich terytoriów, stwarza potężny, tajny komponent uderzeniowy dla dokonania nagłego uderzenia rakietowo-jądrowego na Federację Rosyjską” – oświadczył na konferencji moskiewskiej ds. bezpieczeństwa międzynarodowego pierwszy zastępca szefa Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, Wiktor Poznichir. Co może przeciwstawić temu zagrożeniu Rosja i co trzeba koniecznie zrobić żeby zapewnić możliwość odwetu opowiada generał-pułkownik, doktor nauk historycznych, prezes Akademii Problemów Geopolitycznych, Lieonid Iwaszow.

Opublikowany 27 kwietnia 2017
UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Przygotował Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *