Strona główna > NWO > Apokalipsa > Przygotowanie motłochu do akceptacji znamienia 666

Przygotowanie motłochu do akceptacji znamienia 666

Tatuaż z kodem QR i z kodem kreskowym na rękę i na czoło. W internecie a także w mendiach tzw. „głównego szamba” pojawiło się mnóstwo reklam i promocji, skierowanych do przedstawicieli pospólstwa, a dotyczących nanoszenia sobie na ciało tatuaży, zwłaszcza w postaci kodu QR i kodu kreskowego.

Operacja promowania wśród pospólstwa tego rodzaju mody przebiega bardzo pomyślnie biorąc pod uwagę fakt, że gawiedź nanosi sobie na każdą część ciała każdy rodzaj tatuażu, w tym i w postaci znamienia bestii. I czyni to MASOWO!!! 

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video.

Kod kreskowy i znamię bestii. Znak Szatana.

Wkrótce wszyscy będziemy oznaczeni. Urzędnicy znowu mówią o koniecznym wprowadzeniu kodów kreskowych. W niektórych szpitalach Rosji już pojawiły się specjalne bransolety tego rodzaju ze zdigitalizowanymi danymi dotyczącymi pacjenta. W Europie i licznych innych krajach świata, w tym i w Rosji, stosowane są kody kreskowe z kodowaniem EAN-13. Kod składa się z 13 cyfr, które występują pod postacią pasków i każda cyfra może być liczbą od 0 do 9. Właśnie w samych tych paskach te cyfry są zakodowane w celu sczytywania ich specjalnym urządzeniem. Ale są pośród tych pasków kodu kreskowego trzy powtarzalne dłuższe paski. One nie są sczytywane przez czytnik a wykorzystywane są jako paski bezpieczeństwa. Ale cała groza leży w tym, że w tym systemie EAN-13 ta kolejność pasków oznacza liczbę „6”. To znaczy, że gdyby były one krótkie to czytnik odczytałby je jako liczbę „6”. Oznacza to, że absolutnie we wszystkich kodach kreskowych EAN-13 występują trzy „6”, na początku, w środku i na końcu kodu kreskowego!

Niektórzy przekonani są, że jest to znamię Antychrysta albo znamię diabła (znamię bestii). Istnieje także opinia, że jeżeli umieści się to znamię na ciele to dusza człowieka będzie na zawsze należała do Szatana. W Biblii, w Nowym Testamencie ostatnią księgą jest „Objawienie” Świętego Jana Apostoła.

Często jest także znane jako „Apokalipsa” (z greckiego „ἀποκάλυψις”, objawienie, ujawnienie). W księdze „Objawienia” opisywane są wydarzenia, które będą miały miejsce przed Paruzją (z greckiego „παρουσία”) czyli przed Drugim Przyjściem Jezusa Chrystusa na Ziemię i będą im towarzyszyły liczne kataklizmy i cuda (ogień z nieba, wszkrzeszenie umarłych, pojawienie się aniołów), dlatego słowo „apokalipsa” jest często używane jako synonim dla końca świata albo dla katastrofy na skalę globalną.

Księga opisuje także samą Paruzję (Drugie Przyjście Jezusa Chrystusa) i wydarzenia po tym następujące. W rozdziale 13 „Objawienia” są słowa o złowieszczym znamieniu diabła, które będzie nanoszone na ciało niewolnika Szatana po czym dusza tego człowieka nigdy nie zdoła trafić do Raju. „I sprawi, że wszyscy mali i wielcy, bogaci i ubodzy i wolni i niewolnicy będą mieli cechę na swojej prawej ręce, albo na czołach swoich; i żeby nikt nie mógł kupować, ani sprzedawać, tylko ten co ma cechę albo imię bestii, albo liczbę jej imienia. Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę bestii. Albowiem jest to liczba człowieka, a liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *