Strona główna > NWO > Apokalipsa > Wszystko jest przygotowane do kolonizacji przez obcych

Wszystko jest przygotowane do kolonizacji przez obcych

ZIEMIĘ ATAKUJĄ SETKI UFO (VIDEO). AUTOR: GENERAŁ – PUŁKOWNIK SKRIABIN

a5

Od Redakcji:   W niniejszej publikacji przedstawiono wypowiedzi dwóch generałów, którzy mówią o tym, że obcy (przybysze z innych planet) – to rzeczywistość. (Uwaga tłum. – termin rosyjski „инопланетяне”, czyli „mieszkańcy/przybysze z innych planet”, w tłumaczeniu zdecydowano przedstawiać jako „obcy” lub „kosmici” – A.L.). Musimy natomiast rozumieć, że w istocie są to – demony. W słowach tych generałów najważniejszym jest fakt komunikowania się elity światowej z diabłem i demonami oraz spełnianie ich woli, skierowanej na zniszczenie ludzkości i podporządkowanie jej Antychrystowi.

Generał – pułkownik Skriabin: „WYBORY 2016 SĄ OSTATNIMI DLA ROSJI.  WSZYSTKO JEST PRZYGOTOWANE DO KOLONIZACJI PRZEZ OBCYCH”.

Takie szokujące oświadczenie wypowiedział generał – pułkownik Sił Zbrojnych Rosji emerytowany Aleksandr Siemionowicz Skriabin w wywiadzie dla czeskiej gazety Lidové Noviny 26 lipca 2016 r. 28 lipca ten wywiad został całkowicie usunięty ze Strony internetowej gazety i wszystkie inne zasoby tej strony, które zdążyły u siebie opublikować ten wywiad, również go usunęły. Znaleźli się jednak ludzie, którzy nie uwierzyli swoim oczom, gdy zobaczyli taki nagłówek i wykonali Print Screen Strony. I widocznie nie na próżno.

a,a

Otrzymano poufną informację o tym, że gazeta zdążyła już nawet wydrukować pełen nakład z tym wywiadem i musiała zniszczyć cały nakład. Cała ta sytuacja prowadzi do strasznej myśli o tym, że Skriabin powiedział prawdę … Okazuje się, że coś podobnego wydarzyło się już w 2004 roku, gdy redaktor gazety umieścił artykuł zatytułowany „Rosja: książki za kratkami” (czeski – „Rusko : Knihy za mřížemi”), w którym podano, że zamachy bombowe na budynki mieszkalne w Rosji we wrześniu 1999 roku zostały zorganizowane przez FSB (Federalną Służbę Bezpieczeństwa Rosji – AL).

Wówczas na sytuację wpływ miała ambasada rosyjska w Republice Czeskiej, która opublikowała list otwarty do redaktora naczelnego gazety „Lidové noviny” V.Vachkova. Teraz, jak widać, na Vachkova wpływ wywarto po cichu. Część wywiadu ze Skriabinem:- Aleksandrze Siemionowiczu, jest Pan znany nie tylko jako doświadczony dowódca wojskowy ZSRR i Rosji, który całkowicie poświęcił się służbie Rosji, ale także jako dobry analityk, a może nawet trochę jako naukowiec. Jakie są Pańskie prognozy na najbliższą przyszłość i dla Rosji i dla Europy. Świat jak gdyby zwariował.

– Tak, on naprawdę zwariował. Mam 73 lata i widziałem wiele. Nie mogę milczeć dłużej, nie mogę spokojnie spać, nie mogę spokojnie chodzić po ulicach i patrzeć na bezczynnie spacerujących młodychludzi, którzy nie mają pojęcia, co się rzeczywiście dzieje w kraju i na świecie. Mdli mnie, gdy oglądam telewizję, czytam gazety. Wszędzie kompletne kłamstwa. I nie do zniesienia jest ból z powodu młodego pokolenia i to taki, że serce może w każdej chwili się zatrzymać.

a1

Nikt nie zna prawdy. Świat komentuje wybory w Stanach Zjednoczonych, konflikty w Turcji i innych krajach, w Rosji nawet swoich wyborów nie komentują, u nas w ogóle wszyscy są zatroskani tym, aby udać się na wypoczynek, gdzie jest najtaniej. A przecież te wybory są ostatnimi dla wszystkich. Dla wszystkich, powtarzam. Nie będzie więcej takiego świata, który widzimy tego lata. Wszystko wkrótce diametralnie się zmieni. Ludzi przez wiele dziesiątków lat prowadzono za nos. Wszyscy żyją w innej rzeczywistości. Ludzkość jest na skraju śmierci.

Patrzymy z zachwytem na filmy o kosmitach, atakach na planetę, kolonizację ludzi, wychodzimy z kina i żyjemy dalej. Ale przecież to nie na próżno wam pokazano. Przecież to jest cała prawda! Niedawno oglądałem film o ataku obcych i byłem zaskoczony, jak dobrze reżyser przedstawił prawdę, a my oglądamy to jak bajkę.Wojskowi jako pierwsi wiedzą, że obcy to nie jest żadna fikcja, ale okrutna i smutna rzeczywistość. Wszyscy podpisują dokumenty o nie ujawnianiu informacji. Kto, jak myślicie, kontroluje cały serwis obronny? USA – to takie same pionki.

Pamiętam, jak po raz pierwszy z tym się zetknąłem i dowiedziałem, to byłem w wielkim przerażeniu przez kilka miesięcy! Kiedy nas ostrzeżono, że w następnym miesiącu będziemy trenować w bazie i że będą tam oni. Instruowano nas, przygotowywano do spotkania. Podpisywaliśmy papiery o nie ujawnianiu tajemnicy państwowej. I wtedy nam, młodym chłopcom w mundurach, to zostało powiedziane – dopiero za 20 lat od teraz do społeczeństwa zacznie przeciekać informacja o nich, będą ostrożnie urabiać ludność, przygotowywać. Filmy, historie w gazetach … Następnie znajdą się tacy, którzy zaczną badać ten temat i będą już sami publikować informację. Wszystko wykonali zgodnie z planem.

a11

Teraz mogę tylko powiedzieć, jak obrzydliwym było ich widzieć. Przez wszystkie te lata czułem się jak puste miejsce na swojej przecież planecie, a oni są tu właścicielami. Prezydenci wszystkich krajów są u nich na posyłki. A najważniejsze jest to, że spełniają oni warunki umowy. Oni już dawno oddali was jako materiał do recyklingu. Ci, którzy pozostaną przy życiu, po prostu będą dla nich siłą roboczą.

– A od jak dawna to się wszystko zaczęło?

– Jeszcze w czasach sowieckich przy Sztabie Generalnym działała supertajna jednostka wojskowa numer 10003, zajmująca się wojnami – psi. Nadzorował ją premier Związku Radzieckiego Walentin Pawłow, a kierował generał-porucznik Aleksiej Sawin. To byli wojskowi bioenergoterapeuci (ros. – экстрассенсы – ekstrassensi; tłumaczone w słownikach na język polski słowo „экстрассенсы” jako „bioenergorerapeuci” zupełnie nie jest tu odpowiednie, ponieważ ci specjaliści nie zajmują się absolutnie leczeniem; chodzi tu o ludzi ze zdolnościami psychicznymi paranormalnymi, takimi jak telepatia, jasnowidzenie, telekineza, teleportacja itd., którymi zajmuje się parapsychologia i które są wykorzystywane właśnie w wojnach – psi, jako broń psychotroniczna – A.L.). Jakie tylko zadania nie były stawiane przed tą jednostką! W czerwcu 1991 roku przyszedł od władz rozkaz, aby lecieć do Uzbekistanu … witać obcych (kosmitów). I tego rodzaju poleceń otrzymywaliśmy wiele, począwszy od lat 70-tych. Czasami te historie były publikowane w mediach. Ludzie się śmiali, a myśmy byli w depresji … Za Państwo jest przykro.

Był jeszcze taki pułkownik Iwan Pawłowicz Nazarenko, przewodniczący Komitetu Naukowo – Technicznego Wojsk Obrony Powietrznej ZSRR. Często organizował ich przyloty na terytorium ZSRR. Ale tak, żeby nikt nie widział, nie zauważył. Ulubionym miejscem był Uzbekistan, Kazachstan, te kraje.

– I Pan widział, jak prezydenci komunikowali się z nimi?

– Tak, kilka razy osobiście widziałem, jak Gorbaczow spotykał się z nimi, a potem jeden raz Jelcyn.

– I czy to prawda, ze oni jak w filmach porywali ludzi i ludzie później tego nie pamiętali?

– To prawda. Tak jak mówiłem, nas wszystkich sprzedali nasi władcy. Zawsze była ustalona norma, ile mogą oni porwać ludzi dla swoich celów. A cele ich, chociaż były one ukrywane nawet przed nami, ale ja wszystko jedno wiedziałem – były okrutne. Oni jak mięso w rzeźni oprawiali ludzi i robią to w dalszym ciągu. Przeprowadzają doświadczenia, szydzą. To oni też wynaleźli kult satanizmu, w rzeczywistości, sataniści są sługami obcych, którzy żywią się głównie bydłem i ludźmi, niekiedy – tylko energią śmierci, to jest – duszami ofiar.

– Dlaczego Uzbekistan i te kraje? Ja również dosłownie w tych dniach czytałam, że tam zawsze była i nadal istnieje zwiększona aktywność UFO, ludzie często spotykają obcych. 

– Jest tam dużo złota i uranu. Oni biorą jedno i drugie dla siebie. U nas na planecie złota w rzeczywistości nie ma w obrocie. Nie ma żadnych dla niego składów, magazynów. Wszystko jest im oddawane. Nie wiem dlaczego. Pamiętacie skandal z amerykańskim podrobionym złotem, ujawnionym przez Chiny? A rzeczywistego złota w światowych rezerwach praktycznie nie ma. Nawet w bankach, gdy się kupuje złoto, to do rąk ono nie jest wydawane, po prostu leży jako wirtualne, czyli – daje się za niego pieniądze.

– Czego się można spodziewać w najbliższej przyszłości? Mówi Pan, że wkrótce nastąpi koniec wszystkiego.

– Ich cel – to kolonizacja całej planety. Rządy państw doskonale do tego wszystko przygotowały. Jedna Rosja nie zdążyła i oto teraz nadrabia zaległości w przyspieszonym tempie. Nigdy dotąd nie było u nas zatwierdzanej tak dużej ilości przepisów w takim tempie. I popatrzcie, mają one głównie charakter represyjny i kontrolujący.  Nasi ludzie tego nie rozumieją i nie widzą, dlatego jeszcze bardziej mnie to boli. A za pomocą telewizora i specjalnych urządzeń ludzie mają tak obrobione mózgi, że nawet jeśli dziś żywy kosmita wyjdzie na plac i zacznie tańczyć, to mało kogo to dotknie. Po pierwsze, wiele lat obrabiania i wdrażania, że oni będą tu najważniejsi, a po drugie, naród emocjonalnie się wyczerpał, brak psychiki,  aby móc przeżywać wstrząsy i stawiać opór. Technologie te poznali wszyscy prezydenci i następnie służby specjalne – a wojskowi wprowadzali je w życie. Te wybory są naprawdę ostatnimi. Więcej wyborów nie będzie. Chociaż to co było – to była tylko parodia wyborów.

Od 2017 roku rozpocznie się inny czas dla całej planety … Czas prawdziwego obozu koncentracyjnego …

GENERAŁ – MAJOR KGB: „NOWY PORZĄDEK ŚWIATA NASTĄPI W 2017 ROKU”

a2

Wnuk jednego z czołowych pracowników naszych organów bezpieczeństwa, generała – majora, szefa jednego z największych ośrodków analitycznych KGB ZSRR (Zarząd „A”), Wiaczesława Siergiejewicza Szironina, powiedział światu to, co naprawdę czeka nas w najbliższej przyszłości. Okazuje się, że każdego z nas czeka przerażenie, którego nawet najwięksi fantaści nie mogli sobie wyobrazić, a przedstawiali go tylko częściowo. Ale ilu ludzi, gdy usłyszy tę wiadomość, potraktuje ją poważnie? Czy wielu będzie chciało coś zrobić do ratowania swojej skóry? I czy jest to ratunek? Więcej na ten temat i wielu innych sprawach w wywiadzie z Władem Szironinem.

– Kiedy Pana dziadek podał Panu tę informację? Dlaczego właśnie teraz zdecydował się Pan o tym mówić?

– Mam dziecko, moi krewni i znajomi też mają dzieci. Patrzę na ich rodziców i rozumiem, że nikt tak naprawdę nie rozumie, co się dzieje z krajem i ze światem. Cicho i spokojnie doszliśmy do sytuacji,  kiedy w kraju prawie się zakończył proces reform wszystkich istotnych sfer życia (od gospodarki do medycyny i edukacji) oraz stworzenia całej bazy prawnej dla potrzeb zasadniczo nowego podgatunku homo sapiens – człowieka „służebnego”. To nie jest fantastyka, dzisiaj biologicznie jest to możliwe do wykonania i takie technologie są uporczywie opracowywane i wdrażane. Cechy populacji człowieka „służebnego” są bardzo proste – ograniczona samoświadomość, więc kierowanie i sterowanie taką istotą jest elementarne. Mówi się: „żabę gotuje się na małym ogniu” – tak samo i my niezauważalnie za Zachodem przekroczyliśmy granicę od społeczeństwa ludzi wolnej woli do obozu koncentracyjnego. I, oczywiście, podstawową stawkę budowniczowie nowego porządku światowego robią na naszych z wami dzieciach i wnukach.  W pewnym momencie, po przeanalizowaniu najnowszych przepisów, projektów, wezwań, rozkazów, działań rządu, wszystko to do mnie doszło.

I wtedy przypomniałem sobie mojego dziadka. Ale przecież jako 15-letni chłopiec słuchałem go jako opowiadacza bajek, robiłem poważną twarz, a w duchu myślałem, że dziadek po prostu wymyśla treści do jakichś modnych wtedy filmów katastroficznych. Wtedy to brzmiało ciekawie, ale było tak nierealne, że nawet w towarzystwie swoich braci tego nie dyskutowałem, nie mówiąc już o towarzystwie przyjaciół. A teraz już myślę, że na próżno. Było tyle lat w zapasie, że można było chociaż w jakiś sposób wpłynąć na sytuację …

– Czy sam dziadek widział kosmitów? Czy KGB z nimi obcowało? Jak oni wyglądają?

 a22

Mój dziadek widział ich kilka razy, miał ich zdjęcia, ale mi nie odważył się ich pokazać. A przed śmiercią spalił. Powiedział, że niektórzy z nich wyglądają tak jak w filmach – są szarzy, z dużymi głowami, z dużymi oczami. Ale istnieje wiele innych gatunków, które są zupełnie różne. Są całkowiciepodobne do gadów (reptilii), tylko na dwóch nogach, z łuskami zielonkawo-szarego koloru. A są i takie gatunki, które wyglądają dokładnie jak ludzie, tylko są bardziej idealne, symetryczne, piękne. Takich na Ziemi akurat jest najwięcej. Mogą one przebywać wśród ludzi i nie zostaną przez nich zauważone. Mówił, że są to hybrydy, wyhodowane na podstawie naszych genów.

– Jakie plany mają kosmici? Dlaczego są oni na Ziemi?

a3

– Będę opowiadał być może nieco naiwnym językiem, ale tak może łatwiej będzie odbierać. Dziadek bardzo dużo opowiadał mi o tym, że na naszej Ziemi od dawna już rządzą przedstawiciele innych cywilizacji. Z racji swoich obowiązków służbowych wiedział bardzo dużo, ale nie miał prawa niczego ujawniać. Przez wiele lat służył w randze generała – majora KGB ZSRR. Zawsze mówił, że w KGB tylko zwykli pracownicy i sekretarze zajmowali się bezpośrednio swoją pracą – zapewnieniem bezpieczeństwa, a reszta zajmowała się zupełnie innymi sprawami.

Osoby wyższych stopni wiedziały o obecności kosmitów na Ziemi, co więcej, one im służyły. Obcy kontrolują wszystkie najbardziej kluczowe resorty we wszystkich państwach już od dawna, prawie od początku XIX wieku. Do lat 50-tych obcowanie z nimi odbywało się w formie bardziej lojalnej. Po wojnie zaczęła się prawdziwa tyrania. Były jakieś spotkania najbardziej wpływowych „szyszek” planety z ich przedstawicielami, po czym ze wszystkich resortów zaczęły lawinowo spływać rozdzielniki.

Dziadek mówił, że nie wiedzieli dokładnie, co się właśnie dzieje i co jest celem obcych, ale kiedy porównywali fakty, rozdzielniki, rozkazy, to wyłaniał się obraz, mówiąc wprost, okropny. Opracowywane były specjalne projekty dotyczące ukrytej zombizacji ludności poprzez wszelkie środki uzyskiwania informacji. Telewizja, radio, internet – to były przyjemne nowości – zabawki dla nas, głupich obywateli. A to była prawdziwa broń do wpływania na masy. Przy czym, jak mówił mój dziadek, wszystkie informacje, zbiory materiałów pochodziły od kosmitów. Na przykład mówił, że my sami doszlibyśmy do wynalezienia telewizora po 300 latach, internetu – po 500 latach. W całym świecie masowo były instalowane ich urządzenia do wpływania na ludzi, jakieś wieże – psychogeneratory. Na satelitach, które latały wokół Ziemi, już wtedy również były instalowane najnowsze technologie wpływu na ogromną ilość ludzi. Nie pamiętam już dokładnych nazw projektów i urządzeń, zresztą o nich on mi szczegółowo nie mówił.

W latach 60-tych rozpoczęła się poważna praca dotycząca genetyki człowieka. Kosmici dokładnie badali genotyp ludzi. Zostały opracowane wzory szybszej zmiany genotypu dla zaplanowanego wyginięcia 2/3 populacji. Wszystko, co teraz jemy, pijemy, dostajemy w postaci szczepionek – to są  wyniki ich opracowań. Dopiero później dziadek się dowiedział, że zostało postawione globalne zadanie – pozbyć się jednej trzeciej populacji, a resztę przygotować do nowego porządku światowego, w którym będą oni wypełniać rolę czarnych robotników, po rosyjsku nazywanych personelem obsługującym kosmitów, którzy w określonym momencie zasiedlą planetę.

a4

Niektóre kraje zostały wybrane jako szczególnie dla nich korzystne. Rosja została wybrana jako najkorzystniejsza dla nich. Więc kiedy obecnie mówi się, że z powodu globalnego ocieplenia obcokrajowcy postanowili przenieść się do Rosji, dlatego zaplanowano zniszczenie Rosjan, to ja rozumiem, jak daleko są ci mówiący od prawdy, kiedy to mówią. Do Rosji dążą kosmici, a nie jacyś nażarci obcokrajowcy. Cudzoziemców również niszczy się na równi z Rosjanami.

Potem opowiadał mi, że po roku 2010-tym rozpoczną się intensywne i końcowe prace, dotyczące ustanowienia nowego porządku. Rozpocznie się czipizacja ludzi. Przecież to jest już naprawdę. Spójrzcie na to, co dzieje się teraz. „W ciągu dwóch lat każdy będzie miał mikroczip pod skórą” – powiedział premier Włoch Matteo Renzi 12 czerwca 2015 roku, po zatwierdzeniu projektu ustawy o amerykańskiej bazie i wszczepianiu czipów pod skórę wszystkim Włochom. Wpierw USA, następnie Szwecja. Włochy to trzeci kraj, który dołączył do programu implantacji mikroprocesorów pod skórę. Już w roku 2016 mikroczipy będą wszczepiane wszystkim noworodkom i urzędnikom państwowym we Włoszech. Od 2018 roku wobec tych, którzy odmówią wszczepiania chipu, będą stosowane ciężkie sankcje. A w internecie obecnie trwa ożywiona dyskusja na temat prowadzonego w Szwecji eksperymentu.

Pracownikom pewnego dużego kompleksu biurowego w Sztokholmie wszczepiono mikroczipy – jako analog elektronicznego identyfikatora, w którym przechowuje dane osobowe. Za pomocą urządzenia można otwierać zamki szyfrowe i sterować sprzętem elektronicznym. Patrick Mesterton, dyrektor generalny budynku biurowego: „Mikroczip – ma rozmiar jak duże ziarno ryżu – w sumie 12 milimetrów. Chipem można otworzyć drzwi biura, włączyć drukarkę lub wysłać dane osobowe do partnerów w pracy.”  I wydaje się, że jest to wygodne. Poszedłeś do pracy – nie trzeba za każdym razem sprawdzać, czy wziąłeś przepustkę czy też nie: przykładasz dłoń na portierni i cię wpuszczą.

To samo z hasłami: je również można zapisać w chipie – i nie trzeba gorączkowo sobie przypominać na przykład kod PIN-u od karty kredytowej. Ogólnie rzecz biorąc, nie życie, a bajka! Co prawda straszna!W ogóle mój dziadek mówił, że już w ciągu 20 lat zakończy się ostatni etap przygotowania ludzkości iplanety dla kosmitów. To właśnie wtedy rozpocznie się największe przerażenie. Okazuje się, że będzie to właśnie przyszły rok (2017), jeśli wierzyć memu dziadkowi, a nie wierzyć mu nie mam żadnego powodu.

Film video pt. „Дмитрий Медведев дал интервью – пришельцы среди нас!” (Dmitrij Miedwiediew udzielił wywiadu – przybysze (kosmici) są wśród nas!) (1:33)

Premier Rosji D. Miedwiediew w wywiadzie dla „Niedieli” ustosunkował się do sprawy UFO: „…Mówię wam po raz pierwszy i ostatni. Wraz z przekazaniem walizeczki z kodami, prezydentowi kraju przynoszą specjalną teczkę, na której jest napisane „Ściśle tajne” i która w całości i w pełni poświęcona jest przybyszom (kosmitom – A.L.), którzy przybyli na nasza planetę. Równocześnie wręcza mu się raport, absolutnie utajniony przez służby specjalne, które zajmują się kontrolą przybyszy na terytorium naszego kraju; obie te teczki przekazywane są wraz z atomową walizeczką. Poustaniu pełnomocnictw odpowiednio obie te teczki są przekazywane nowemu prezydentowi”… Nie chce on dalej mówić o szczegółach, tylko odsyła widzów do filmu „Ludzie w czerni” (47:11), gdzie to wszystko jest dokładnie przedstawione, a nie chce mówić dlatego, aby nie wywoływać paniki.Oto link tego filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=iFStDwLXgnk&feature=youtu.be

Film video pt. „Кирсан Илюмжинов рассказал о встрече с инопланетянами (бесами)” – (pol. – Kirsan Ilumżinow – Prezydent Republiki Kałmykia opowiedział o spotkaniu z przybyszami z innych planet (obcymi – czyli biesami, demonami). (10:29)

Film video pt. „Военный рассказал, почему они засекречивают и скрывают НЛО” (pol. – „Wojskowy opowiedział, dlaczego oni utajniają i ukrywają UFO”). (11:48)

W filmie występuje Władimir Kowalonok (kosmonauta i 2-krotny Bohater Związku Radzieckiego). Świadectwa o istnieniu UFO i dlaczego władze ukrywają informacje o UFO.

Ziemię atakują setki olbrzymich UFO Ziemię może spotkać inwazja braci według rozumu. W kierunku naszej planety zdąża około setki niezidentyfikowanych obiektów latających. Obce statki są imponujących rozmiarów.Ujęcie z filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”Jak napisał portal VladTime, powołując się na wiele zachodnich non-profit publikacji internetowych, astronomowie wyizolowali z ogólnej masy poruszających się UFO i zarejestrowali kilka obiektów, które wkrótce wejdą na orbitę okołoziemską. Według informacji specjalistów – ufologów, niektóre z nich już dzisiaj można obserwować na niebie.

Film video pt. „2017 СРОЧНО! Хорошо видно Много НЛО в небе Уфа звездопад летающих объектов” (pol. – „2017 PILNE! Dobrze widać. Wiele UFO. W niebie nad Ufą gwiezdny deszcz latających obiektów”) (3:36) (https://youtu.be/5t7A-WtDhic)Od tłumacza: na moim laptopie nic nie widać.

Aktualności smi2.ru. Każdy kto pragnie może przekonać się o prawdziwości tych oświadczeń, konieczne jest jedynie, aby mieć pod ręką odpowiednie wyposażenie. Dla astronomów – amatorów nawet podaje się współrzędne UFO na mapie gwiezdnej: 19 25 12 – 89 46 03. NASA za pomocą HAARP (teleskopowego programu obserwacyjnego) udało się zarejestrować więcej niż tuzin obiektów obcych. Jednak w amerykańskiej agencji kosmicznej na razie nie chcą o tym mówić z obawy paniki wśród ludności. USA i szereg innych wiodących państw świata na bieżąco śledzą to, co się dzieje. Jednakże wszystkie te kraje wolą milczeć na poziomie oficjalnym do czasu wyjaśnienia wszystkich niezbędnych okoliczności. Ufolodzy nie byli w stanie dokładnie określić, kiedy te statki pójdą na zbliżenie z Ziemią, ale w każdym bądź przypadku dla Ziemian nadchodzą trudne czasy. Eksperci od konspiracji nie wahali się zasugerować, że gwiezdna flota UFO z braćmi według rozumu już od dawna śledzi populację planety i czeka na wygodną okazję do dokonania inwazji.

Autor: Jewgienij Niekrasow, 06.09.2017

https://utro.ru/articles/2017/09/06/1339091.shtml?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

Ufa. 3 września 2017 roku na niebie pojawiło się bardzo wiele niezidentyfikowanych obiektów latających. W niebie świeci się coś, co jest niezrozumiałe. Chmury są i wyżej i dalej niż te światła.Może to spowodowało powódź w Ufie w dniu 4 września?7. Film video pt. „ПОТОП В УФЕ. 4 сентября. 11 эпизодов”. (pol. – Potop w Ufie. 4 września. 11epizodów) (6:00)

https://www.youtube.com/watch?v=YFgLGoQ-D5c

Opublikowany 4 wrz. 2017 r. Miasto Ufa została zatopiona przez ulewy: sklepy płyną, samochody zamieniły się w łodzie podwodne!!! Nikt nie mógł nawet pomyśleć, że dzisiejsze jasne słońce może zastąpić tak silny deszcz, który zostawił po sobie tragiczne skutki. Gwałtowne ulewy na stolicę Baszkirii w towarzystwie burz i błyskawic zatopiły prawie całe miasto. W sieciach społecznościowych co chwila pojawiały się zdjęcia i video płynących ulic.

Ź  r  ó  d  ł  o  :   Генерал-полковник Скрябин: «Все готово к инопланетной колонизации». Землю атакуют сотни НЛО? (Видео)

Za: http   ://   protivkart   .  org   /  main   /11068-   mir   –  letit   –  v  –  bezdnu   –  novyy   –  mirovoy   –  poryadok   –  hotyat   –  vvesti   –  v  -2017-godu   –  general   –  mayor   –  kgb   –  video   .  html

Data publikacji: 6.9.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński, 13. 9. 2017 r

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

69 − 64 =