Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Przodownicy pracy w biznesie mordowania nienarodzonych, nagradzani pizzą

Przodownicy pracy w biznesie mordowania nienarodzonych, nagradzani pizzą

„Normy aborcyjne ” ustanawiane dla klinik „Planned Parenthood”;”Sprzedawcy” nagradzani pizzą, kiedy wypełnią te „aborcyjne normy”.

a

Obrzydliwe, mordercze praktyki przemysłu aborcyjnego są coraz częściej eksponowane przez dziennikarzy śledczych z niezależnych mediów i to, co oni odkrywają, wykracza nie tylko poza wszelką etykę … to jest absurdalne, wręcz stalinowskie w istocie swego zła.

Life Site News ujawnił publicznie dochodzenie, które odkryło, że Planned Parenthood narzuca „normy aborcyjne” w klinikach aborcyjnych, zmieniając pracujących tam pracowników na „sprzedawców”, którzy są nagradzani „przyjęciami z pizza”, gdy wypełnią narzucone im odgórnie „normy aborcyjne”. (Tak. To jest chore).

To tylko jedna z ostatnich rewelacji z oszałamiającej serii skandali, ujawniających ohydne (zbrodnicze) działania Planned Parenthood i „agendę morderstw” przemysłu aborcyjnego.

W poprzednich dochodzeniach, Life Site News ujawniły jak centra aborcyjne Planned Parenthood pobierały i sprzedawały narządy częściowo urodzonych niemowląt, zamordowanych w tym procesie.

Źródło: http://www.naturalnews.com/2017-02-07-abortion-quotas-planned-parenthood-salespeople-rewarded-with-pizza-parties.html

Tłum. Renata

Od tłumacza: od pewnego czasu uparcie powtarzam, „że narody, które dobrowolnie i świadomie mordują własne, nienarodzone dzieci, NIE zasługują na przetrwanie.”

I dodam jeszcze, że każdy, kto uważa siebie za chrześcijanina, za katolika, a wspiera JAKIKOLWIEK rodzaj aborcji, swą myślą, słowem czy uczynkiem, zasługuje, według mnie, na potępienie wieczne.

„Grzeszniku, gdzie będziesz próbował się schować (przed karą Bożą)….?”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *