Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Przeżyć zejście lawiny

Przeżyć zejście lawiny

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/05/18/surviving-the-avalanche/

 avalanche rostrum

Czy spisz twardym snem

Wiedząc, że gliny mogą wyłamać

drzwi twojego domu w dowolnej chwili?

autor: John Kaminski

https://therebel.org/kaminski

przygotował: Pluszowy Miś

Jakie sprawy nagle budzą cię w środku nocy? Jakie nieszczęście, na jakie naprawdę nic nie możesz poradzić, sprawia że wciąż się nim zamartwiasz?

Jak pieniądze wyparowują wprost na twoich oczach? Zastanawiasz się, dlaczego twoje dziecko zostało zabite podczas ostrzału własnych wojsk? Masz nadzieję, że to, co mówią o metanie to nieprawda, a co prawdopodobnie zakończy całe życie na tej planecie w ciągu zaledwie kilku lat?

Czy to sprawia, że ​​czujesz się prawdziwym patriotą, gdy zdasz sobie sprawę z faktu, że gliny mogą rozbić drzwi do twego domu w każdym czasie bez podania przyczyny i odebrać ci życie?

Kiedy w końcu zaśniesz tej nocy, czy będziesz śnić o byciu rażonym przy pomocy paralizatora na śmierć na międzystanowej w Tennessee? Albo o uzależnionym od narkotyków lekarzu, który dokona amputacji niewłaściwej nogi? Albo o zapijaczonym sędzi, który uzna, że jesteś terrorystą i wyda wyrok zastosowania zastrzyku z Thorazine, abyś nigdy więcej nie był w stanie poznać siebie, jak w przypadku Jose Padilla?

Zagrożenia naszego przetrwania fizycznego, naszego codziennego zdrowia, naszych szans na szczęście są tak przytłaczające, tak wszechobecne i tak „prosto w twarz”w każdej chwili, każdego dnia, że ​​bez pewnego rodzaju środka pobudzającego, jakieś formy uspokajającej albo przynajmniej swego rodzaju bezsensownego mechanizmu rozproszenia typu liczenie baranów, praktycznie nie ma szans. Jak coraz więcej ludzi w tych dniach – nie ma szans na sen – leżących wpatrzeni w sufit, modlący się o dobry sen, jaki zabierze ich z tej koszmarnej rzeczywistości.

I to nie chodzi tak bardzo o wywołujące panikę zagrożenia dalszego istnienia, które uniemożliwiają osiągnięcie tego balsamicznego sanktuarium prawdziwego snu. Tak naprawdę, to jest agonia w obliczu niewiedzy co zrobić z tymi zbrodniami. Stres ten powoduje raka i rzeczy gorsze.

Ludzie popełniają samobójstwa w rekordowej liczbie, szczególnie w wojsku

<http://usnews.nbcnews.com/_news/2013/01/14/16510852-military-suicide-rate-hit-record-high-in-2012?lite>.

Dla większości ludzi, którzy potrafią myśleć z odrobiną funkcjonalności, najgorsze jest to, że widzą kłamstwa, zdrady, i celowe oszustwa, z jakimi ​​wszyscy – i mam na myśli wszystkich – spotykamy się na co dzień, jeśli nie co godzinę.

A najgorsze z nich pochodzą od naszych autorytetów, ludzi, w których pokładamy nasze zaufanie, i wokół których staramy się kształtować nasze życie. Epidemia nieufności i braku wiary w naszych tzw. przywódców nie tylko rozbija w proch nasz sen, ale zmusiła nas do oceny naszej przyszłości w zakresie godzin i dni, zamiast lat czy dziesięcioleci.

Jednak istnieją słabe sygnały, że rewolucja trwa. Ogromne oburzenie w sprawie poparcia dla Drugiej Poprawki zmusiła Kongres do wykolejenia cynicznej próby prezydenta Obamy odebrania nam broni.

Jeszcze bardziej pomyślne są działania ruchów ustawodawczych poszczególnych stanów odrzucające patologiczne aspiracje Obamy, że ​​może zabić każdego, kogo zechce i kiedy zechce. Np. w Missouri, obie izby legislacyjne głosowały przytłaczająco, z odporną na veto większością, wysyłając podwładnych Obamy od tworzenia państwa policyjnego do piekła, i nakazując wszystkim stanowym i i lokalnym gliniarzom nie egzekwowanie niekonstytucyjnych ustaw federalnych dotyczących kontroli broni. <http://blog.tenthamendmentcenter.com/2013/05/missouri-legislature-nullifies-all-federal-gun-control-measures-by-a-veto-proof-majority/>

Podobne działania trwają w Teksasie, Wyoming, Missouri, Oklahoma, Tennessee i Iowa.

Być może największym policzkiem dla Amerykanów w ostatnim czasie (choć trudno je w ogóle szeregować, tyle ich było) były wywody pochodzące z gładkich ust Ala Gore, ostatnio wiceprezydenta i laureata Nagrody Nobla, który powiedział, że wiedział wszystko o chemtrails i jakim one były złem dla wszystkich, podczas gdy oficjalny rząd okupowany przez kryminalnych polityków w całej Ameryce twierdził, że chemtrails nie istnieją, że to tylko niskich lotów teorie spiskowe.

<http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SrrWXurroWw>

Po tym, jak byliśmy wprowadzani w błąd i wykorzystywani przez kłamstwa sprzedajnych polityków, jakich opłacamy przez całe nasze życie, oto mamy przykład nagrody, jaką  dostajemy za nasze specjalne patriotyczne wsparcie tych demonicznych sił, które kontrolują nasz kraj.

Matka członka zespołu Seal Team 6 (pamiętacie Seal Team 6, to ci, którzy rzekomo zamordowali Osamę bin Ladena dziesięć lat po jego śmierci z powodu choroby nerek, a następnie rzekomo wyrzucili jego ciało do Oceanu Indyjskiego) mówiła o wielu podejrzanych okolicznościach w związku ze śmiercią jej syna. To była ich nagroda – rząd postanowił się ich pozbyć, aby nie mogli mówić o tym oszustwie. Posłuchaj jej wstrząsającego opisu pogrzebu jej zmarłego syna.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=gafqJ6YMl6c]

Z jej słów, „Teraz jest czas, aby zmienić ten stan rzeczy, jakiego nie mogę zaakceptować”.

Zespół Seal Team 6 właśnie został niemal całkowicie skasowany.

<http://www.gopusa.com/news/2013/05/13/families-of-seal-team-6-demand-answers/>.

Ostatni epizod tej oczywistej próby uciszenia wszystkich zaangażowanych w fałszywe zabójstwo już martwego bossa al-Kaidy polega na roli Hillary Clinton, gdy wyszła na jaw historia o tym, że została ranna w czasie wypadku tajnego samolotu w Iranie, a pilotem którego był Job B. Price, nie kto inny jak sam lider Seal Team 6, na temat którego rząd twierdzi, iż popełnił samobójstwo w Afganistanie.

<http://jhaines6.wordpress.com/2013/05/11/what-really-happened-to-hilary-clinton-and-us-navy-seal-commander-job-w-price-republished-modified-by-peter-eyre-may-10-2013/>

Dalej jest też najnowsza historia o tym, że żaden członek amerykańskich siły zbrojnych nie był świadkiem rzekomego pochówku w morzu Osamy bin Ladena.

<http://www.dailymail.co.uk/news/article-2236617/Revealed-Military-emails-NO-U-S-sailors-witnessed-Osama-bin-Ladens-secret-burial-sea.html>

Gdy głowa ci wiruje podczas próby zaśnięcia, zdajesz sobie wtedy sprawę, że ogólny stan amerykańskiej populacji w tych czasach najlepiej odzwierciedla tendencja wzrostowa w Ohio, gdzie ludzie idą do więzienia za nie płacenie długów, gdyż nie są w stanie spłacić swoich długów, a jednym z nich jest mężczyzna, który był wysyłany do pudła wielokrotnie za to, że nie płaci grzywny, bo prowadza swego psa bez smyczy.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=z41YRgFll3A]

Czas, jaki spędził w więzieniu sprawił, że stracił pracę, co oznaczało, że nie mógł zapłacić grzywny, więc go znowu zamknęli, a grzywna rosła.

Co zrobić z tym rosnącym demonicznym naporem?

Pozostaje najlepsza broń do użycia przeciw tej lawinie rodzimej tyranii, jaka została opracowana przez nieżyjącego już wielkiego amerykańskiego patriotę, Williama Coopera, który został zamordowany przez szeryfów w stanie Nevada, gdy szykował się do dekonstrukcji spisku z 9/11 w 2001 roku.

W jego drobiazgowo przeanalizowanej historii podatku dochodowego, dowiódł on, że Internal Revenue Service (IRS – Urząd Skarbowy) został utworzony nielegalnie i większość ludzi nie jest zobowiązana do zapłaty podatku dochodowego. Jeśli przeczytasz ten dokument uważnie – i, jak Cooper mówi, zapamiętasz chronologię umiejętnie przez niego przedstawioną – wtedy można skutecznie się bronić przeciw tej kwintesencji federalnej tyranii, która przez wiek cały oszukiwała Amerykanów w zakresie obowiązku opłacania maszyny wojennej, obowiązku jaki prawnie w ogóle nie istnieje.

To może być najlepszy sposób odebrania federalnym tyranom rządowym ich biznesu.

Według Coopera, obywatele 50 stanów nigdy nie byli zobowiązani do składania dokumentacji lub płacenia „podatku dochodowego”. Przeczytaj żałosną historię prawodawstwa, które nigdy nie zostało uchwalone, a jakie śmierdzi typowym oszustwem rządowym, jak fałszywe wojny w interesie miliarderów, jakie zubożyły większość Amerykanów, albo rodzice wsadzani do więzienia za uczenie dzieci w domu lub odmowę zgody na szczepienie dziecka.

<http://www.usa-the-republic.com/revenue/BATF-IRS%20Criminal%20Report.html>.

Przestudiuj to uważnie. Nadejdzie dzień, jeśli już nie puka do naszych drzwi, gdy ta wiedza będzie niezwykle ważna.

Czy ktoś potrafi powiedzieć: mamy „strajk podatkowy”! To byłoby ostateczne wotum nieufności. Nie możemy liczyć na polityków, zatem ludzie muszą to zrobić sami.

Ale w dzisiejszych czasach, horrendalne łgarstwo z IRS jest stosunkowo niewielkie w porównaniu z kłamstwem-gigantem, absolutnym zbiorem kłamstw w sprawie 9/11, fikcyjnych wojen, genetycznie zmodyfikowanej żywności oraz geoinżynierii, które zatruwają świat, a także o zakupach amunicji przez każdy departament rządowy w celu przygotowania się do strzelaniny z Amerykanami, których broń nadal próbuje się zabrać.

Na dodatek, gdy wiesz o części tych rzeczy, a głową uderzasz w poduszkę, nie można zasnąć bez poważnych koszmarów na temat swojej przyszłości.

Prędzej czy później dochodzisz do jednego wniosku. Że nadszedł czas, aby walczyć z kryminalnymi zdrajcami, którzy udają naszych przywódców, a którzy tylko kradną nasze pieniądze, nasz majątek i nasze życie.

Jest tylko jedna odpowiedź. Bądź tym, kim zawsze marzyłeś, że będziesz, którym zawsze chciałeś być: obrońcą nadziei, arbitrem prawdy, wybawcą uciśnionych, wolnym od winy kaznodzieją tego, co jest słuszne i prawdziwe. Nie akceptuj kłamstw, jakie ​rujnują twe życie. Jeśli masz umrzeć tak czy inaczej, równie dobrze możesz się sprawdzić będąc pryncypialnym bohaterem, którym zawsze miałeś nadzieję być, zwalczającym największe zło, jakie poznała cywilizacja – rząd Stanów Zjednoczonych.

Nadszedł czas, aby przeciwstawić się każdej sprawie, jaką rząd – skorumpowana machina Obama-Bush – nam nakazuje, za pomocą wszelkich koniecznych środków.

Oczywiście, jeśli wybierzesz tę drogę, masz przed sobą kilka trudnych pytań wymagających odpowiedzi.

Jak np., dlaczego milczysz na temat 9/11, „roboty własnego chowu”, jaka wywołała tę cyniczną wojnę neoconów z całym światem, która w ogóle nie służy przeciętnemu Amerykaninowi tylko międzynarodowym bankierom, którzy kupują naszych lokalnych polityków, aby pomogli im kraść nasze pieniądze. Dlaczego nie próbowałeś skonfrontować się z każdym funkcjonariuszem publicznym, którego można było znaleźć, i nie żądałeś, aby zrezygnował ze stanowiska i był sądzony za zdradę, za ukrywanie faktu, że nasz rząd masowo zamordował tysiące własnych obywateli, aby promować złowrogi cel polityczny?

Albo, dlaczego milczysz, gdy rząd zatwierdza zatrute jedzenie, która sprawia, że ​​każdy jest  chory, trujące leki, które są wprowadzane na rynek bez wymaganych badań klinicznych, aby mogli twierdzić, że są bezpieczne, lub kładzie łapę na każdej wieści o radykalnym wzroście uszkodzeń mózgu u nowo narodzonych dzieci w Kalifornii, co gwarantuje opóźnienie umysłowe i regres cywilizacyjny następnej generacji w Ameryce.

Jeśli myślisz, że możesz uciec przed konsekwencjami tych demonicznych tendencji, jesteś głupcem i idiotą, nie wspominając o tym, że również zdrajcą.

Głównym zagrożeniem dla światowego pokoju i naszego przyszłego przetrwania jest nasz własny rząd w Waszyngtonie. To jest czas, aby masy odebrały im władzę i wtrąciły ich do więzienia, gdzie ich miejsce.

To trzeba zrobić, zanim zupełnie zamkną dopływ pieniędzy, rozpoczną III wojnę światową lub zagazują ludność, bo wtedy gra będzie naprawdę skończona. A skoro już wprawili w ruch wszystkie te trzy projekty – celowe wyparowanie waluty, wojnę z każdym na świecie, a także chemiczne zanieczyszczenie atmosfery – to czas się kończy i teraz robi się trochę za późno na podejmowanie decyzji, co robić.

Śpij twardo. I słodkich snów.

Mam nadzieję, że uda ci się przetrwać zejście tej lawiny, ponieważ wielu innym ludziom – wielu milionom ludzi – to się nie uda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.