Strona główna > NWO > Ukraina przez dupę do Eurosodomy

Ukraina przez dupę do Eurosodomy

Euro Wolna Polska Wiadomości Świat - Najnowsze, ważne, niezależne

Nowy ambasador amerykański pomoże Ukrainie „związać się” z Eurosodomą.

Kandydat na stanowisko ambasadora na Ukrainie, Jeffrey Payyatt obiecuje przyczynić się do finalizacji umowy stowarzyszeniowej pomiędzy Ukrainą a Unią Europejską. Pisze o tym w piątek „Capital”.

Euro Wolna Polska Wiadomości Świat - Najnowsze, ważne, niezależne„Będę inspirował ukraiński rząd aby działał teraz w celu wykorzystania historycznej okazji podążania za ukraińskim marzeniem o integracji europejskiej i wypełnienia warunków Unii Europejskiej żeby móc podpisać umowę”- powiedział Payyatt w trakcie przesłuchania w sprawie jego kandydatury w Komisji Spraw Zagranicznych Senatu USA, które odbyło się w środę. (Od redakcji- to znaczy, że ambasador będzie inspirował rząd Ukrainy do legalizacji pederastów, pedofilów…, żeby „Ukraińcy” mogli spełnić swoje odwieczne „marzenie” aby zlać się w sodomskiej ekstazie z Eurosodomą. „Do Europy przez dupę!” Tylko jednego nie uwzględnia zamorski demokratyzator. Nasz lud nigdy nie marzył i nie chciał wchodzić do Unii Europejskiej za wyjątkiem kilkudziesięciu zwyrodnialców zaprzedanych Zachodowi).

Euro Wolna Polska Wiadomości Świat - Najnowsze, ważne, niezależne
Nowy „amerykański” ambasador na Ukrainie Jeffrey Payyatt.

Obiecał on także współpracować z ukraińskimi władzami nad zapewnieniem nadrzędności prawa, praw człowieka, przeprowadzenia uczciwych i przejrzystych wyborów, obrony własności intelektualnej i praw inwestorów. W tym samym czasie powstrzymał się od prognoz co do możliwości podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską w listopadzie w przypadku jeżeli była premier Julia Timoszienko nie będzie wypuszczona na wolność.                      „Nie chodzi o konkretną osobę. Chodzi o zasadę. A ta zasada to jak demokratyczny rząd zachowuje się w stosunku do opozycji kiedy jej przywódcy tracą władzę”- zauważył Payyatt.                                                                        (Od redakcji- to znaczy że, jeżeli jesteś złodziejem, oszustem, mordercą, to najważniejsze przy tym być opozycjonistą. To zagwarantuje ci bezkarność i nietykalność!). Ponadto kandydat na stanowisko ambasadora podkreślił perspektywy współpracy z Ukrainą w dziedzinie wydobycia gazu łupkowego i zwiększenia efektywności energetycznej. „Amerykańskie kompanie są gotowe do inwestowania w poszukiwania ukraińskich zasobów gazu i pomóc krajowi osiągnąć cel zwiększenia energetycznej niezależności”- zauważył Payyatt. Według informacji „Capital”, nowy ambasador może przybyć na Ukrainę w końcu lipca lub w sierpniu.

Za: http://3rm.info/37001-novyy-posol-ssha-pomozhet-ukraine-associirovatsya-s-evrosodomom.html

Data publikacji: 12.07.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.