Strona główna > Zdrowie > Przeszczepy organów od zmarłych dawców to nekrofagia

Przeszczepy organów od zmarłych dawców to nekrofagia

Przeszczepy od zmarłych - Wiadomości Polska Świat
Handel organami ludzkimi w krajach „rozwiniętych”

Przeszczep narządu od zmarłego człowieka jest analogiczna z nekrokracją.

„W imieniu Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej zwracamy się do wszystkich obywateli Rosji i prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na pośmiertne pobranie narządów do transplantacji. Od Waszej decyzji może zależeć czyjeś życie” (Wspólne oświadczenie Wydziału ds. Stosunków Wzajemnych Cerkwi i Społeczeństwa oraz Wydziału Cerkiewnej Dobroczynności i Służby Społecznej Patriarchatu Moskiewskiego o projekcie federalnej ustawy o dawstwie narządów (http://www.patriarchia.ru/db/text/ 3036261.html)).

Niestety fascynacja zagadnieniami bioetyki dotknęła i środowisko cerkiewne. A tymczasem różnica pomiędzy odżywianiem się a transplantacją ( z punktu widzenia „budowania” ciała ludzkiego zawiera się tylko w mechaniźmie procesu, którego wynikiem jest przywrócenie utraconego. Rzeczywiście, wchłonięcie pokarmu drogą pokarmową (przez usta a następnie trawieniu) niezbędne jest dla odbudowy utraconych podczas metabolizmu bloków „budowlanych” w ciele ludzkim a także dla bezpieczeństwa energetycznego.

Transplantologia osiąga te cele jedynie w nowoczesnej, perwersyjno-technologicznej formie. W tym sensie przeszczep narządu od żywego dawcy nie różni się od kanibalizmu a przeszczep narządu od zmarłego dawcy jest formą nekrofagii. Rozwój mechanicznego manipulowania ludzkimi narządami (jako częściami zapasowymi) pojawił się z powodu odrzucenia nauk naturalnych (i w ślad za nimi medycyny) i postrzegania człowieka jako obrazu i podobieństwa Boga. Wiara naukowców i lekarzy w „moc nauki” i w „teorię ewolucji” zastąpiła wiarę w Chrystusa.

Z powodu tej apostazji człowiek, dla transplantologów, już dłużej nie jest uczestnikiem Najświętszego Sakramentu ale jest już tylko kawałkiem mięsa zwierzęcego, które jest rozczłonkowywane tak jak bydło w rzeźni. Tym bardziej, że lekarzom podczas nauki, wbijano do głów, że bydło i ludzie to bliscy krewni ( pod względem immunologicznym i biochemicznym ludzie są bardziej podobni do świni niż do małp naczelnych dlatego przeszczepione świńskie serce może się najłatwiej przyjąć).

Tak jak i wszystkie grzeszne dzieła tak i transplantologia wydała swoje owoce w formie mordowania młodych ludzi w celu pozyskania od nich narządów i powstania światowej siatki przestępczego biznesu handlu ludzkimi narządami pozyskiwanymi od żywych ludzi. Poświęcanie ludzi dla celów transplantologii jest podobne do składania w ofierze żon zmarłych pogan, które giną w płomieniach  na stosie pogrzebowym wraz ze zmarłym mężem.

Profesor Anton Syrojeszkin, wicedyrektor ds. prac naukowych Instytutu Geofizyki Stosowanej im. Akademika E.K. Fiedorowa, w latach 2007-2012 kierownika Katedry Biologii Wydziału Medycznego RUDN.

Na podstawie: http://3rm.info/37301-peresadka-organa-ot-umershego-donora-analog-nekrofagii.html

Data publikacji: 26.07.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.