Strona główna > Metapedia > Przestępcza rodzinka Rothschildów

Przestępcza rodzinka Rothschildów

źródło: http://en.metapedia.org/wiki/Rothschild_crime_familyMetapedia_413x140

200px-Le_roi_Rothschild_by_Charles_Lucien_Léandre,_1898
Le roi Rothschild autorstwa Charlesa Lucien Leandre’a, 1898. Karykatura Rothschildów przedstawiona na okładce francuskiego wydawnictwa „Le Rire”.

Rodzina Rothschild jest międzynarodową żydowską dynastią finansową, która po raz pierwszy wyszła na jaw jako znacząca siła w XVIII wieku we Frankfurcie. To najbardziej znana spośród wszystkich żydowskich dynastii finansów, jakie powstały, gdy Europa zaczęła chylić się ku upadkowi w liberalizm i kosmopolityzm. Wyrobili sobie markę oraz wycisnęli piętno jako spekulanci wojenni podczas wojen napoleońskich, co pozwoliło im uzyskać bezpośredni wpływ na wiele rządów europejskich. Niegdyś uważana za najbogatszą rodzinę na świecie, dziś ich działalność publiczna jest bardziej utajniona i stawiane są pytania co do  zakresu ich obecnego bogactwa i wpływów.

Multimedia

Dom Rotszyldów:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y_wkVJcH65s#!

Lord Jacob Rothschild gets confronted about New World Order:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CAaedxIv-rI

Cytaty:

Kto utrzymuje równowagę na świecie? Kto panuje nad Kongresem, nad rojalistami czy liberałami? Kto utrzymuje cały świat, zarówno stary, jak i nowy, w bólu lub zadowoleniu? Kto sprawia, że polityka trzyma to wszystko za twarz? Szlachetny cień odwagi Bonapartego? żyd Rothschild i jego kolega Christian Baring.”

—Lord Byron, 1824, Don Juan.

Pijawki Rothschild od lat wisiały na rozdętych mackach wbitych w ciała polityczne całej Europy. To rodzina przeklętych lichwiarzy, a podstawą ich fortuny było głębokie bagno oszustwa i różne łajdactwa, a teraz rozprzestrzenili się oni na całą Europę, tworząc sieć. Jest to gigantyczny spisek, wieloraki w formie i wszechogarniający. W każdej stolicy Europy, w Wiedniu, St Petersburgu, Paryżu, Londynie, Berlinie – wszędzie jest Rothschild – oddany członek tej rodziny – a każdy z nich osobno i wszyscy razem tworzą garnizon i wykonują cele swojej rodziny poprzez członków tego gangu. Ta ekipa pijawek chłepczących krew ludzką była przyczyną niewypowiedzianych cierpień i nędzy w Europie w obecnym stuleciu, i zgromadziła cudowne bogactwo głównie poprzez wywoływanie wojen między państwami, które nigdy nie powinny były nawet się pokłócić. Wszędzie tam, gdzie w Europie są kłopoty, wszędzie tam, gdzie krążą pogłoski o wojnie lub nawoływania do niej, a mężne umysły szaleją ze strachu w obawie przed zmianą i nieszczęściem, możesz być pewien, że haczykowaty nos Rothschilda już jest w pobliżu tych gier, gdzieś miesza kolejne zaburzenia.”

—Labour Leader, 19 grudnia 1891, document the Independent Labour Party.

temat powiązany:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/04/01/yiddish-imperium-brytyjskie-temat-powiazany-zwiazki-kuzynowskie/

linki zewnętrzne:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.