Strona główna > NWO > Przesłanie do alianckich zbrodniarzy

Przesłanie do alianckich zbrodniarzy

*********************

Komentarz: Artykuł spod niemieckiego pióra, także ostrzegamy przed antypolskim rewizjonistycznym akcentem. Red.

*********************

Dla was to była gra, bestialskie mordowanie Niemców – dzieci: małych i starszych, mężczyzn: młodych, starszych i bardzo starych, kobiet: młodych, starszych i bardzo starych, ciężarnych i tuż po porodzie. Gwałciliście matki na oczach dzieci, wykrawaliście dzieci i gwałciliście je na oczach rodziców, a kiedy interweniowali matka lub ojciec, biliście ich na śmierć albo ich rozstrzeliwaliście.

Do alianckich zbrodniarzy i ich niemieckich pachołków

Autorka Annette S. (przekład germanvictims.com):

Wy nazywacie nas [*Niemców] złymi od urodzenia? Wszystko co niemieckie trzeba zniszczyć, bo nie ma w nich nic dobrego? Mówicie, że tylko martwy Niemiec jest dobrym Niemcem? To dlaczego pierwsze co zrobiliście przed okupacją Berlina było ograbienie nas ze wszystkich patentów w Monachium, skoro w Niemcu nie ma nic dobrego? Czy takie jest poprawne zachowanie „wyzwolicieli”? Rabunek? Ale same patenty wam nie wystarczały, porwaliście wynalazców i niemieckich geniuszy i zaciągnęliście ich do Ameryki, żeby WAM służyli swoim wybitnym niemieckim intelektem.

Dla was było i jest „wesołą zabawą” mordowanie Niemców, skazywanie ich na całym świecie, grabienie ich, prześladowanie ich i zamykanie w więzieniach. Dla was to była gra, bestialskie mordowanie Niemców – dzieci: małych i starszych, mężczyzn: młodych, starszych i bardzo starych, kobiet: młodych, starszych i bardzo starych, ciężarnych i tuż po porodzie. Gwałciliście matki na oczach dzieci, wycinaliście dzieci i gwałciliście je na oczach rodziców, a kiedy interweniowali matka lub ojciec, biliście ich na śmierć albo ich rozstrzeliwaliście. Jak śmieli, te matki czy ojcowie, interweniować, mówicie? Śmieli interweniować w pohańbianie i rzeź kobiet i dzieci, zamiast spokojnie i bezczynnie się przyglądać?

Naszą ojczyznę zalaliście obcymi [*bardzo innych ras, wartości i kultur], i naszą młodzież chcieliście wysyłać do obcych krajów – transfer Voelker (ludzi), tak?

Smugami chemicznymi zatruwacie wdychane przez nas powietrze i ziemię potrzebną nam do zachowania żywności. Kukurydzą GMO niszczycie nasze owady zapylające, żebyśmy albo zagłodzili się na śmierć, albo oddali się całkowicie w wasze ręce. Chcecie zabronić nam uprawiać zdrowe warzywa w naszych ogrodach. Chcecie odebrać nam podtrzymującą życie wodę. Bardzo szkodliwymi szczepionkami zabijacie nasze dzieci. Naszych schorowanych zabijacie chemioterapią, a dla was wszystkich to co najlepsze jest zaledwie dobre, a mianowicie stosowania naszej ‘Germanische Medizin’ (specyficzne niemieckie naturalne metody leczenia) nam zakazujecie. Zatruwacie banknoty. Zatruwacie naszą żywność. Naszą wodę pitną zalewacie trucizną na szczury – fluorem. Wszystko zatruwacie fluorem.

Naświetlacie nas telefonami bezprzewodowymi, kuchenkami mikrofalowymi i innymi szkodliwymi urządzeniami i promieniowaniem. Chcecie byśmy rzucali palenie, bo ono chroni nas przed rakiem płuc (link), ponieważ buduje ochronną błonę śluzową w płucach, która zapobiega przedostawaniu się krążących wokół absolutnie śmiertelnych cząstek atomowych. Wy emitowaliście te cząstki do atmosfery z waszych rakiet jądrowych w latach 1950. One mają okres półtrwania ponad 50.000 lat, by wedrzeć się do tkanki płucnej i nieuchronnie powodować raka. Zabijcie nasze nienarodzone dzieci w bezprecedensowej liczbie aborcji lub trucizn podawanych kobietom w ciąży. Możecie zapobiec naturalnej reprodukcji wciskając niedorzeczny homoseksualny stylu życia. Naszych młodych mężczyźni czynicie niepłodnymi codziennie zalewając nas truciznami.

Czy naprawdę uważacie, że nie wiemy co jest w tych produktach? Czy uważacie, że nie wiemy jak brom, zakazany na lekcjach chemii w szkołach, wpływa na naszych młodych mężczyzn? Czy uważacie, że nie zauważamy drastycznego zwiększenia się niepłodności u mężczyzn? Zmuszacie do przyjmowania szkodliwych farmaceutyków powodujących odkładanie się zagrażających życiu depozytów. Zmuszacie nas do przyjmowania narkotyków z waszymi lekami, a usuwacie z półek leki homeopatyczne i naturalne, albo inaczej, czynicie absolutnie niemożliwym przyznawanie zezwoleń na nowe produkty poprzez żądanie ogromnych opłat. Wszędzie UKRYWACIE PRZED NAMI ŚMIERĆ. I wszędzie chcecie naszej ŚMIERCI.

Naszą młodzież skażacie narkotykami i pornografią, niewiarygodnie gloryfikującymi przemoc filmami i grami, a jednocześnie chcecie zakazywać prace zajmujące się faktami historycznymi, nazywając je gloryfikującymi wojnę i brutalność.

Przez 68 lat [*teraz dłużej] opowiadacie nam kłamstwa o niemieckiej historii. Kłamstwa o wojnie. Kłamstwa o przyczynie wojny i prawdziwych podżegaczach wojennych i prawdziwych zbrodniarzach wojennych. Kłamstwa o największym synu jakiego wydał niemiecki naród. [*Kocham cię Adolfie Hitlerze, człowieku honoru i miłośniku ludzkości!] Kłamstwa o naszych żołnierzach. Kłamstwa o zamiarach i celach Adolfa Hitlera. Kłamstwa o naszym charakterze. Ukrywacie przed światem jego niekończące się wysiłki pokojowe, negocjacje jakie prowadził z Brytyjczykami, Francuzami i Polakami.

Adolf Hitler wielokrotnie wyciągał dłoń do pokoju, ale wy ją odtrącaliście, bo nie chcieliście niczego poza całkowitym zniszczeniem Niemiec. Nawet w czasie wojny, on dalej ponawiał próby zawarcia pokoju – przekonania was do pokoju – ale wy nie chcieliście pokoju. On proponował szczególne układy i nieprawdopodobne oferty pokojowe, ale nic nie mogło was odwieść od żądzy krwi i żądzy wojny. Miesiącami obserwował jak Polacy mordowali etnicznych Niemców [*z których wielu żyło tam od XIX wieku]. Ich bestialsko mordowano, ale ON wyciągał rękę do Polski o pokój. Ale Polacy nadal zabijali, dręczyli, mordowali Niemców wszędzie gdzie mogli ich złapać, bo wy strasznie ich do tego zachęcaliście.

Polacy już wydali nowe mapy [*i nie trzymali tego w tajemnicy], z Polską sięgającą aż do Frankfurtu. Polacy przechwalali się, że w 9 dniach dojdą do Berlina i go zajmą. Ciągle zabijali i nie mogli się powstrzymać. W nocy przekroczyli granicę na terytorium niemieckie, torturowali i grabili na niemieckiej ziemi. Ponadto, 31 sierpnia 1939 był atak na radiostację w Gliwicach, mord niemieckiego konsula w Krakowie, jak również ogólna mobilizacja polskiej armii, co stanowiło [*w tej sytuacji] wypowiedzenie wojny Niemcom.

W miesiącach tuż przed i w pierwszych dniach wojny, w Polsce bestialskimi sposobami wymordowano 13.000 etnicznych Niemców. Teraz WY wszyscy reakcję Hitlera przedstawiacie jako atak na niewinny kraj, i uważacie, że to ON rozpoczął II wojnę światową. Polski kryzys mógłby dalej być kryzysem między sąsiadującymi krajami, ale WY 3 września wypowiedzieliście wojnę Niemcom. Brytania i Francja wypowiedziały wojnę! To WY rozpoczęliście wojnę światową, którą zaplanowaliście dużo wcześniej. To WY wymyśliliście polski kryzys i kłamstwami podżegaliście Polaków przeciwko Niemcom, i zaoferowaliście Polsce bezwarunkowe wsparcie przeciwko Niemcom, żebyście WY w końcu mogli rozpocząć atak na Niemcy.

To wy wymordowaliście 8 mln Niemców PO wojnie i nazywacie to wyzwoleniem. Tak, wy ich naprawdę 'wyzwoliliście'. Wyzwoliliście ich z życia niewyobrażalnymi, strasznymi metodami: zagłodziliście ich na śmierć. Torturowaliście ich na śmierć. Gwałciliście ich na śmierć. Paliliście ich, nabijaliście na pale, kobietom i dziewczynom odcinaliście piersi, odcinaliście jądra naszym mężczyznom. Wykrawaliście oczy, odcinaliście uszy i języki, i rozwalaliście czaszki małych dzieci. Zmuszano ich do jedzenia i picia ekskrementów ich oprawców. Musieli wykopywać rozkładające się ciała zmarłych na tyfus, całować je i kłaść się obok nich. Żadne okrucieństwa czy perwersje dokonane na nas Niemcach nie były dla was zbyt niegodziwe. Żadne! Ale WY jesteście dobrymi „wyzwolicielami”, zaś Niemcy którzy musieli cierpieć to wszystko z waszych rąk są „złymi”.

’Wyzwoliliście' nas wszystkich także. Wyzwoliliście nas od prawdy i najpiękniejszych i najszlachetniejszych czasów jakie miały Niemcy [*w nowoczesnych czasach]. Wyzwoliliście nas z naszej niewinności, a w mózgach wypaliliście nam winę, winę za zbrodnie za które nie jesteśmy odpowiedzialni. Jednej nocy wymordowaliście 500.000 ludzi paląc ich żywcem, bo CHCIELIŚCIE WIDZIEĆ KIEDY „SIĘ SMAŻĄ”. To nie miało nic wspólnego z wojną. Teraz robicie wszystko by z 500.000 mordów było tylko 25.000. [*Częściowo dzięki brytyjskiemu historykowi rządowemu Davidowi Irvingowi, który rozgłaszał podobnie małe liczby wcześniej po wojnie.] W innych miastach to było 100.000 albo 50.000. Wszystkich ich „usmażyliście”. To WY zabroniliście nam wykopywać ciała zostawione przez was na WASZYCH polach zabójstw, wypełnionych doczesnymi szczątkami setek tysięcy Niemców, szczątków napotykanych wielokrotnie przez farmerów. Nie chcecie by świat dowiedział się o waszych zbrodniach. Ale świat od dawna wie o waszych zbrodniach. Nie możecie temu zapobiec.

Wymordowaliście dziesiątki milionów Niemców w czasie i po wojnie, a mieszacie z powodu kilku Żydów ZMARŁYCH w czasie wojny? Dlaczego w niemieckich archiwach jest lista 160.000 Żydów na liście ofiar, prześladowanych i zabitych przez straszny „nazistowski reżim”, chociaż WY, ewidentnie, wymordowaliście miliony Niemców? Dlaczego w Niemczech nie pamięta się o innych narodowościach [*poza Żydami, a mianowicie Niemcach], ofiar wojny którą WY, i TYLKO WY wymyśliliście, zaplanowaliście dużo wcześniej, i wszczęliście? A przede wszystkim, dlaczego NIE PAMIĘTA SIĘ o niewinnych niemieckich kobietach, dzieciach, starcach i rannych, którzy zginęli z waszych rąk? I odwrotnie, przemoc stosuje się wobec pogrążonych w smutku Niemców podczas ich marszów w Dreźnie by w końcu uhonorować niemieckie ofiary bombardowań. Od kiedy żałoba jest karalna?

Od naszych niemieckich żołnierzy wymuszaliście zeznania najbardziej brutalnymi metodami tortur i innym użyciem siły, zeznania których nie uznałby żaden sąd na świecie, bo zeznania w wyniku tortur są nieważne i nielegalne. Ale wy nie prowadziliście procesów przed sądem, a WY SAMI byliście sędziami. To wy bez dalszej zwłoki zmontowaliście kangurowy sąd obsadzony w całości mordercami. Mordercy wydają wyroki na swoje ofiary! To wy naruszaliście prawo od początku wojny, obowiązującego prawa międzynarodowego w działaniach wojennych i stale naruszaliście HLKO, podczas gdy Niemcy i żołnierze niemieccy skrupulatnie przestrzegali międzynarodowego prawa, w przeciwieństwie do wszystkich kłamstw.

Czy naprawdę uważacie, że tak będzie zawsze? Czy naprawdę uważacie, że naród niemiecki będzie to zawsze znosił?

Nienawidzicie nas? OK., nienawidźcie nas. Ale wiecie że ta nienawiść nas pęta. Wasza nienawiść do nas wiąże nas z wami, i dlatego nigdy nas się nie pozbędziecie. Nie możecie i nie wytępicie niemieckiej krwi i niemieckiego intelektu. Nigdy!

Nienawidźcie nas! Im bardziej nas nienawidzicie, tym bardziej się budzimy i stajemy się silniejsi. Wasza nienawiść daje nam siłę.

Możecie nas zabijać, możecie nas torturować, możecie pozbawiać nas środków utrzymania. Ale musicie wiedzieć to: z więzień, miesiąc po miesiącu zwalniani są ludzie, którzy już nie są ignorantami i nie wracają na wolność nie znając prawdy. Oni będą dalej walczyć w naszym imieniu. Możecie nas zabrać na koniec świata, ale zawsze weźmiemy ze sobą prawdę, prawdę która żyje w naszych sercach i nie da się jej wymazać i będzie głoszona, niezależnie od tego gdzie będziemy.

Możecie nam wszystko odebrać, ale nie odbierzecie nam trzech rzeczy: naszych dusz, naszego intelektu i prawdy – bo one są wolne. Żadna z nich nie podda się waszej władzy.

Wasza „gra” się skończyła. Koniec.

Annette S. (EponaRhiannon – deutscher-freiheitskampf.com)

Dodane przez germanvictims.com: To WY zakazujecie publikacji prawdziwych historycznych artykułów i książek autorstwa historyków i laików z całego świata, i wsadzacie do więzienia Europejczyków którzy je czytają lub o nich mówią. To wy oczerniacie ludzi, rujnujecie ich karierę, pozbawiacie ich środków utrzymania, odbieracie im lojalność ich rodzin i tych których kochają, wyrzucając ich poza nawias i strasząc ich rodziny i przyjaciół. To WY jesteście zbrodniarzami, bestiami, najgorszymi spośród ludzkości… 'ludożercami!'

[*to są dodane komentarze przez germanvictims.com]

http://deutscher-freiheitskampf.com/2013/05/30/botschaft-an-die-alliierten-verbrecher-und-ihre-deutschen-handlanger/

Za: http://www.germanvictims.com/2014/12/26/message-to-the-allied-criminals/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.