Strona główna > NWO > Prześladowania żydowskie NARZĘDZIEM planu dominacji świata międzynarodowych syjonistów

Prześladowania żydowskie NARZĘDZIEM planu dominacji świata międzynarodowych syjonistów

Przed laty Ola Gordon przetłumaczyła wstęp i fragment tytułowej książki Jackie Patru, traktującej tematykę NWO. Obecnie, dzięki niezłomności Oli, mamy przyjemność przedstawić Czytelniczkom i Czytelnikom W-P całą pracę Jackie Patru w postaci e-booka, w formacie PDF. 

Dziękujemy Olu.

Red. W-P. 

Kliknij, pobierz i podaj dalej;

Prześladowania żydowskie NARZĘDZIEM planu dominacji świata

Jackie Patru, tłumaczenie Ola Gordon/https://chomikuj.pl/OlaGordon

Wstęp

Steven Jacobson

W obecnym czasie orwellowski świat kontroli umysłu istnieje naprawdę. Niewiele osób zdaje sobie sprawę ze stopnia w jakim społeczeństwo jest manipulowane i kontrolowane przez niewidzialne siły. Dużo z tego co wiemy jest zaprogramowane i wpajane w nasze mózgi we wczesnym dzieciństwie, tak, że wiele osób nawet nie pomyśli dlaczego wierzą w pewne rzeczy w które wierzą.

‘Żadne kłamstwo nie może trwać wiecznie’ powiedział egiptolog i poeta Gerald Massey. ‘Musi być trudno tym, którzy przyjęli siłę za prawdę, a nie prawdę za siłę’.

Ludzi można zmuszać by uwierzyli w coś co nie jest prawdą, kiedy informacja jest ostrożnie dawkowana, prezentowana przez szanowany autorytet i nieustannie powtarzana po to, by osiągnąć oczekiwaną reakcję. Wojna psychologiczna opiera się na myleniu znaczenia słów oraz infiltracji umysłu przez przeciwstawne sobie koncepcje.

‘Nowomowa’ i ‘podwójne myślenie’ są szczególnie interesujące, kiedy rozważa się przedmiot otwierającej oczy, prowokującej myślenie i dokładnie zbadanej książki Jackie Patru ‘Jewish Persecution’[Prześladowania żydowskie].

Nie wątpię, że znajdą się tacy, którzy określą tę ważną pracę jako antysemicką dlatego, żeby odwrócić uwagę od szczegółów, które pomogą nam w rozumowaniu.

Żyd zawsze był zagadką dla siebie i dla świata, stworzoną przez przekupne i zakulisowe duchowieństwo.

Będąc z urodzenia żydówką, zdawałam sobie sprawę z tej zagadki, jak również z nieprzyjaznego do nas stosunku nie-żydów, podtrzymującej błędne koło, z jedną grupą przeciwko drugiej, jako mechanizmu służącego do sprawowania kontroli nad ludźmi.

To jest klasyczny przykład heglowskiej dialektyki w praktyce, kiedy stwarza się jakiś problem, kieruje się nim i otrzymuje się pożądane jego rozwiązanie. Wszystko to jest skoncentrowane wokół wzrastających wpływów talmudycznego judaizmu na cały świat, w celu skrzywdzenia zarówno żydów jak i nie-żydów.

Jezus był bardzo krytyczny wobec współczesnych mu autorytetów religijnych za tworzenie prawdy o duchu materialistycznym. Żydzi pod wpływem faryzeuszy spodziewali się politycznego mesjasza, który by ich uwolnił. Nie rozumieli duchowego wymiaru królestwa bożego, który można znaleźć w sobie.

W dzisiejszych czasach, pod pozorem chrześcijaństwa, ma miejsce oczekiwanie na politycznego mesjasza by ustanowił i rządził światowym, materialnym królestwem, i w ten sposób promował rząd światowy pod inną nazwą jako królestwo Boga na ziemi.

Nasza prawdziwa tożsamość jest duchowa bez względu na nasz stan posiadania, naszą kulturę i religię w której wypadło nam się urodzić. Nie jesteśmy ciałem fizycznym. Jesteśmy duszą w fizycznym ciele. A więc jesteśmy wiecznymi istotami duchowymi wewnątrz czasowego ciała fizycznego, które podlega śmierci.

Po przeczytaniu tej książki zastanów się: świadomość duchowa jest jedynym rozwiązaniem wszystkich problemów spowodowanych świadomością materialną. Kiedy człowiek wyznaje najwyższy ideał religijny – miłość do Boga – nie będzie przeżywał konfliktów.

Steven Jacobson

Twórca słuchowisk dokumentalnych ‘Kontrola umysłu w USA’ i ‘Ameryko, obudź się’.

Dedykacja: Nesta Webster była wiarygodnym i szanowanym historykiem. I to jest fakt.

* * *

Kilka lat temu zdjęłam z półki 40-stronicową książkę, która zbierała kurz przez ponad rok. Jej tytuł – ‘Niemcy i Anglia’ autorstwaNesty Webster, która rozpoczęła proces obalania mitów drugiej wojny światowej, a przede wszystkim prawdziwej przyczyny nienawiści międzynarodowych bankierów wobec Adolfa Hitlera, którzy nienawidzili go tak bardzo, że w 1933 postanowili o tym że ‘Niemcy muszą być zniszczone’.

Na książkę trafiłam dzięki niedawno poznanej osobie w wyniku audycji w radio Sweet Liberty (Słodka wolność) prowadzonej przeze mnie przez kilka lat.

Ta mała książeczka dla mnie okazała się początkiem nowego etapu w moich długich poszukiwaniach ‘prawdy i zrozumienia’, i wtedy moja nowa przyjaciółka stała się integralną częścią mojego życia. Śmiejąc się myślałyśmy o tym, że być może spotkałyśmy się po raz pierwszy we wspaniałej bibliotece w jakimś innym wymiarze. Moja miłość do czytania, uczenia się, wiedzy i rozumienia jest minimalnie mniejsza od jej.

Podczas gdy moje poszukiwania zawsze były raczej duchowe, mało wiedziałam o światowym planie politycznym przebranym w religię, co stało się siłą zmuszającą mnie do szukania, przede wszystkim części planu w formie wampiryzmu duchowego. Powiem tyle: prawda duchowa znana starożytnym została wyłączona z naszej świadomości przez nasze religie, i w jej miejsce zainstalowano nam oddzielenie nas – każdego z nas – od naszego stwórcy.    

Panna Effie Burnthorn miała umysł młodej osoby, kupowała i czytała wiele historycznych książek, o których większość z nas nie ma nawet pojęcia. Dlaczego nie znaliśmy tych książek? Ponieważ żadne z kontrolowanych przez syjonistów wydawnictw nie dotknęłoby takiej książki. Obecnie większość z nich jest dostępna na rynku dzięki odważnym i oddanym Amerykanom, którzy nie boją się ich publikować.

Jestem zaszczycona, że mogłam się stać odbiorcą skarbów panny Effie, która w jakiś sposób wiedziała, że któregoś dnia odkryję to bogactwo informacji czekające mojego ich przejrzenia i zrobienia z tym ‘czegoś’. Wiara, którą we mnie pokładała poprzez oddanie ich w moje ręce, jest dla mnie honorem. Niniejszą pracę dedykuję jej z moim głębokim uczuciem i wdzięcznością, ponieważ gdyby nie ona, nigdy bym jej nie napisała. Dziękuję Effie ‘May’ z głębi serca.

Twoja oddana przyjaciółka – Jackie

P.S. Dziękuję również wszystkim słuchaczom I przyjaciołom, którzy przysłali mi książki I materiały, które zostały dodane do mojej skrzyni skarbów i pozwoliły na wypełnienie wielu luk. – J.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *