Strona główna > NWO > Apokalipsa > Przerażająca Eurosodoma – Ucieczka z Niemiec

Przerażająca Eurosodoma – Ucieczka z Niemiec

Wielodzietna rodzina niemiecka  uciekła z Niemiec do syberyjskiej wsi. Religijna rodzina z dziesięciorgiem dzieci przeniosła się z Niemiec do syberyjskiej wsi Kysztowka na północy obwodu nowosybirskiego. Eugen i Louise wyjechali z obwodu omskiego na początku lat 90-tych XX wieku do Niemiec gdzie się poznali i zawarli małżeństwo.

a22

Mają obecnie dziesięcioro dzieci w wieku od 1,5 roku do 15 lat. Małżonkowie mieszkający w niewielkim miasteczku w Nadrenii Północnej Westfalii w 2012 roku stali się znani jako bojownicy przeciwko „edukacji” seksualnej w miejscowej szkole.

Za nieusprawiedliwioną neobecność dzieci Martensów na obowiązkowych lekcjach „edukacji” seksualnej skazano rodziców na grzywnę w wysokości 150 euro. Ci natomiast odmówili uiszczenia grzywny dla zasady za co parę skazano na jeden dzień więzienia.

Głowa rodziny prosi teraz nazywać go Jewgienijem a nie Eugenem, nie zgadza się z tym, że „jacyś tam perwersyjni wujkowie w szkole sądzą, że mają oni prawo do wychowywania dzieci”. W jego opinii trzeba dzieciom pozostawić dzieciństwo a wcześniejsze wzbudzanie w dzieciach zainteresowania „do tego wszystkiego to nie jest właściwe”.

Do Kysztowki Martensowie przyjechali na podstawie programu przesiedleń rodaków i w nowym miejscu planują oni zająć się rolnictwem a także mają nadzieję, że dzieci zdołają zachować czystość w kysztowskiej szkole. Daj Boże!

Za: http://3rm.info/main/65960-mnogodetnaya-semya-iz-germanii-sbezhala-v-sibirskuyu-derevnyu-video.html

Data publikacji: 16.01.2017

Tłumaczenie Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *