Strona główna > Świat > Przemówienie Macrona z motywem masonerii i satanistów w tle

Przemówienie Macrona z motywem masonerii i satanistów w tle

Prezydent Francji Emmanuel Macron chce sprawiać wrażenie oświeconego eksperta od spraw wszelakich oraz stanowić swoistą personifikację „wartości” laickiej republiki. W związku z tym w swoim gabinecie umieścił makatkę, której zdobienie zawiera „symbol jednoznacznie satanistyczny”.

a8

Aranżacja z makatką w tle towarzyszyła rozmowie prezydenta z francuskimi dziennikarzami. Zdaniem agencji Reuters przedmioty otaczające Macrona w czasie pierwszego wywiadu telewizyjnego podkreślały poglądy polityka. Rozmowa została wyemitowana w niedzielę przez stację TF1.
Macron wybrał tło z hasłem Liberté-Égalité-Fraternité  – „Wolność, Równość, Braterstwo, albo Śmierć – które większości kojarzy się Wielką Rewolucją Francuską, lecz zauważyć trzeba, że ta dewiza „Wolność, Równość, Braterstwo” jest też mottem wolnomularstwa (masonerii). W obrazku tym można zobaczyć kobietę z uformowanymi włosami jak rogi u kozła (taka myśl nie tylko mi przychodzi do głowy), z tym można polemizować,   z drugim szczegółem który bardzo się rzuca w oczy już jak dla mnie nie można. Jest to szczegół u dołu czyli gwiazda, na pierwszy rzut oka zwykła gwiazdka z twarzą w tle, jednak gdy obrócimy ją o 180 stopni widnieje już inna postać i mi kojarzy się z jednym, z głową kozła… oceńcie sami
a88
a7
Oczywiście można stwierdzić, że to zwykły przypadek, że Macron wybrał hasło z rewolucji, które używa masoneria , czy również rysunek gwiazdy po obrocie to zwykły zbieg okoliczności, że przypomina kozła. Jednak dla mnie w takich sprawa nigdy nie można mówić o przypadku, gdyż elity uwielbiają wrzucać takie szczególiki by pokazać kto rządki zza kurtyny, kto pociąga za sznurki!
_Sobrius_
Za: https://www.nwo.report/nwo/przemowienie-macrona-motywem-masonerii-satanistow-tle.html
Data publikacji: 18.10.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.