Strona główna > Bez kategorii > Przemilczana masakra. W Polsce zabito 669 dzieci

Przemilczana masakra. W Polsce zabito 669 dzieci

Źródło: http://niezalezna.pl/36114-przemilczana-masakra-w-polsce-zabito-669-dzieci

Data publikacji: 17.12.2012

masakra

 

Fundacja Pro – Prawo do Życia ostro skrytykowała postawę mediów, które prześcigały się w podawaniu informacji o masakrze w Newton, a kompletnie przemilczały ujawnione przez Radę Ministrów informacje, z których wynika, że w 2011 roku w Polsce zabito 669 dzieci.

Kilka dni przed masakrą w Newtown Rada Ministrów podała, że w Polsce w roku 2011 zabito 669 dzieci. Z informacji Rady Ministrów dowiedzieliśmy się, że w ub. roku w państwowych szpitalach w wyniku aborcji zabito w Polsce 669 dzieci.

– Dla mediów nie była to informacja ważna. Zastanówmy się dlaczego. Czy dlatego, że te dzieci były znacznie mniejsze (dziecko w wieku 24 tygodni od poczęcia waży ok. 1 kg)? A może dlatego, że dzieci polskie uśmiercane są po cichu, przy pomocy narzędzi chirurgicznych? Czy różnica wynika z tego, że dzieci w Polsce zabijane są przez lekarzy, a w Newtown mordował szaleniec? Polskie dzieci były zabijane za zgodą rodziców, a amerykańskie wbrew ich woli. Czy zabijanie dzieci przez lekarzy to mniejszy skandal, niż zabijanie przez szaleńców? – czytamy w przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu fundacji Pro – Prawo do Życia.

Przedstawiciele fundacji zwracają także uwagę na słowa wypowiedziane przez Matkę Teresę z Kalkuty w 1979 roku, gdy odbierała ona Pokojową Nagrodę Nobla.

– Największym zagrożeniem dla pokoju jest aborcja. Jeśli matka może zabić swoje dziecko, cóż powstrzyma ciebie i mnie, żebyśmy nie pozabijali się nawzajem? – mówiła wówczas święta z Kalkuty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.