Strona główna > NWO > Przejmowanie Europy przez muzułmanów to „największa historia naszych czasów”

Przejmowanie Europy przez muzułmanów to „największa historia naszych czasów”

Historyk Arnold Toynbee kiedyś wypowiedział słynne zdanie: „cywilizacje umierają śmiercią samobójczą, a nie w wyniku mordu”.

Wykorzystując je jako trampolinę, komentator Mark Steyn pokazuje w nowym video jak Europa zachodnia już jest w szponach śmierci „demograficznego samobójstwa”, bo pary już nie mają wystarczającej liczby dzieci. Pokazuje jak kwitnąca populacja muzułmańska w Europie zachodniej jest na drodze do zapełnienia całego pustego miejsca.

Steyn wyjaśnił jak biorąc pod uwagę różniące się wskaźniki urodzeń między muzułmanami i po-chrześcijańskimi sekularystami, trzeba tylko dwa pokolenia dla populacji muzułmańskiej (ok. 10% teraz) by miała tak wielu wnuków jak po-chrześcijańscy sekularyści (teraz stanowiący pozostałe 90%). Jest tak dlatego, powiedział, że muzułmanie mają średnio 3.5 dzieci na parę w porównaniu z po-chrześcijańskimi sekularystami, którzy mają tylko 1.3 dzieci na parę.

„Ludzie myślą, że to jest powolny proces… To dzieje się bardzo szybko. Rezultat pokaże się wkrótce” – powiedział.

Steyn powiedział, że przejęcie Europy zachodniej przez muzułmanów to „nie prognoza”. Zauważył, że niektóre szkoły podstawowe, takie jak w Antwerpii, Belgia, już mają większość muzułmańskich uczniów.

„Nikt nie prognozuje niczego. Mówimy tu o tym kim są dzieciaki w szkole teraz, co oznacza, że to one za 15 lat będą tworzyć siłę roboczą” – powiedział.

„To żadna prognoza. Nie patrzymy na trendy. Patrzymy na prawdziwe ciepłe ciała siedzące w klasach teraz” – dodał.

Steyn cytuje dane statystyczne Wiedeńskiego Instytutu Demografii, które, powiedział, prognozują, że w połowie tego stulecia większość Austriaków w wieku poniżej 15 lat będzie muzułmańska.

„To był kraj, który nie tak dawno w 90% był katolicki” – powiedział.

Steyn powiedział, że niektórzy z jego amerykańskich zwolenników mogą pamiętać Austrię jako miejsce akcji filmu Dźwięki muzyki [Sound of Music] o dużej rodzinie, która uciekła z kraju w 1938 w obliczu przejęcia go przez nazistów. Steyn powiedział, że w 2038 Austriacy nie będą już śpiewać „jak rozwiążesz problem jak Maria”, a „jak rozwiążesz problem jak Szaria”.

„To jest największa historia naszych czasów, a jeszcze rzadko kto w ogóle o niej pisze” – powiedział.

„To jest największy ruch demograficzny / transformacja w historii, i ona przyspieszy” – dodał.

Powiedział, że demograficzne samobójstwo Zachodu podkreśla znaczenie przesłania prezydenta Trumpa (to było nawijanie makaronu na uszy przez koszerniaka, którego żydowscy mocodawcy są odpowiedzialni za cały ten bajzel. To jedynie gra aktorska pod publiczkę dla tępych mas/ Redakcja W-P)  z lipca w Warszawie, w Polsce, o wierze i rodzinie.

We wzruszającym przemówieniu 6 lipca, Trump wydał jasne wezwanie do obrony chrześcijaństwa, które podpiera całą zachodnią cywilizację, razem z całą kulturą i tradycjami, które pochodzą z tego źródła. Wezwał Europejczyków by „w centrum naszego życia postawili wiarę i rodzinę, a nie rząd i biurokrację”.

Ale dla Steyna to prawdopodobnie już jest za późno dla większości krajów Europy zachodniej, żeby zawrócić łódź.

„Po-chrześcijańska Europa naprawdę nie ma żadnej wiary ani nie ma rodzin. One odchodzą do przeszłości. One istotnie rozerwały jedność ludzkich społeczeństw” – powiedział.

„Ludzie którzy zbudowali współczesny świat bankrutują, dobrowolnie” – dodał.

Steyn nie jest jedynym który ostrzega przed oczekiwanym kryzysem demograficznym.

W ubiegłym miesiącu dyrektor z Tesla i założyciel SpaceX, Elon Musk, zawetował, że „Populacja świata przyspiesza w kierunku upadku, ale nieliczni wydają się to zauważać i tym interesować”.

Wcześniej w marcu Musk powiedział CNNMoney, że świat „powinien się niepokoić implozją demograficzną”

„Więc jeśli patrzy się na kraje jak Japonia, większość Europy, Chiny” – powiedział Musk – „i spojrzy się na wskaźniki urodzeń, w wielu miejscach jest to tylko około połowa wystarczającego wskaźnika”.

Musk opisał odwróconą do góry nogami piramidę demograficzną, gdzie osoby starsze są teraz na nowym płaskim szczycie, który ma rzekomo być podpierany przez kurczącą się młodszą podstawę.

„Dlatego ona się przewróci” – powiedział. „Nie będzie mogła stać”.

Tłumaczenie Ola Gordon

Źródło: http://www.tldm.org/news34/muslim-takeover-of-europe-is-biggest-story-of-our-time-and-nobody-knows-it.htm

Za: https://www.nwo.report/nwo/przejmowanie-europy-muzulmanow-najwieksza-historia-naszych-czasow.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.