Strona główna > NWO > Przebieg III Wojny Światowej

Przebieg III Wojny Światowej

aŚwiat stoi nad przepaścią III wojny światowej. Drukuje się programy i oznacza graczy. Nadchodzący konflikt globalny składa się z dwóch grup: kraje BRIC oraz USA i ich sojusznicy, i obie strony przygotowują się do zmierzenia się ze sobą. Poniżej zestawienia sił każdej ze stron i omówienie prawdopodobnego przebiegu wydarzeń, z uwzględnieniem sił militarnych obu stron.

Porównanie konwencjonalnych sił militarnych BRIC i USA i ich sojuszników 

Stany Zjednoczone i ich sojusznicy mają zdecydowaną przewagę: możliwości szybkiego uderzenia, długiego zasięgu z powodu lepszych samolotów i dokonania ataku. Kraje BRIC mają przewagę w liczebności, broni napędzanej rakietami i czołgach. USA i ich sojusznicy nie mogą wygrać dłuższej kampanii bojowej z powodu czynnika ścieralności [attrition factor?]. Chińczycy pokazali zdolność anulowania przewagi amerykańskiej marynarki poprzez użycie mordujących satelitów.

Nuklearne łodzie podwodne często postrzegane są jako wielki ekwalizer. Niezależnie od tego kto wygrywa na lądzie, w powietrzu i na powierzchni oceanów, siła podwodna może spowodować niewyobrażalne zniszczenia u wroga. W przypadku tych łodzi, USA i ich sojusznicy mają taką sam siłę jak kraje BRIC. Większość łodzi posiada 8 rakiet nuklearnych, każda zdolna do zniszczenia dużego miasta. USA zapewne mają lepsze techniki unikające, i dlatego przetrwałyby częściej niż ich przeciwnicy z BRIC.

Żeby wojnę konwencjonalną wygrały USA i ich sojusznicy, najważniejsze jest szybkie uderzenie i działanie z zaskoczenia. BRIC miałyby przewagę w przedłużonym konflikcie. To jest szczególnie prawdziwe kiedy zastanowi się nad tym, jeśli będzie czas, że Chińczycy chwalili się postawieniem na polu bitwy 100 milionów ludzi. Zgodnie z naukami Sun Tzu w Sztuce wojny [The Art. of War], istotne jest by kraje BRIC zostały doprowadzone na pole bitwy określone przez USA w celu przeprowadzenia zdecydowanego działania. Będzie ono prawdopodobnie morskie i powietrzne. To jest korzystne dla USA, których uderzenia o dalekim zasięgu są wzbogacone o najlepsze lotniskowce.

Ameryka prawdopodobnie zaangażuje się w działania rozpraszające na lądzie by najpierw zgromadzić maksymalne siły. Uderzenie lądowe, pierwsze uderzenie, będzie skierowane na Syrię. Uwzględniając obecny kryzys, Rosjanie będą musieli zdecydować się na wybór między obroną wschodniej granicy przed siłami NATO, albo wszczęciem ofensywy bezpośrednio na obronę Syrii. Rosjanie wybiorą samoobronę. Amerykańska inwazja na Syrię odbędzie się wtedy, kiedy wystarczająca liczba amerykańskich okrętów zgromadzi się na M Czarnym by przeszkodzić w gromadzeniu się rosyjskiego wojska na Krymie, co posłuży za tymczasowe miejsce do akcji militarnej na Syrię. Pod koniec dnia, kiedy już amerykańska marynarka zajmie pozycje przy państwach bałtyckich, Rosja będzie bezsilna by zapobiec amerykańskiemu przejęciu Syrii.

Kiedy już Stany zajmą Syrię, Rosja będzie bezsilna by interweniować w imieniu następnego amerykańskiego celu – Iranu, bo amerykańskie rakiety średniego zasięgu uniemożliwią rosyjskiej armii przemieszczenie się do regionu południowego. Z Rosją usuniętą z drogi, Iran się podda i przestanie sprzedawać ropę krajom BRIC i utrzyma się petrodolar. Iran zgodzi się na kontrolę swoich złóż przez USA by uniknąć inwazji. Skapituluje bo nikt nie przyjdzie mu z pomocą.

A co z Indiami i Chinami? Czy one nie będą bronić Iranu, a tym samym nie zniszczą petrodolara? Nie, bo Chiny i Indie będą mieć ręce pełne roboty. Atak morski o którym mówię będzie skierowany na Chiny. Przed rozpoczęciem wrogich działań, Chiny będą miały krótki czas by albo ustąpić albo stanąć przed zniszczeniem przez amerykańskie łodzie i długi zasięg amerykańskich rakiet. Konieczne jest postawienie na celowniku głównych miast Chin by wymusić kapitulację. Ta strategia uwolni niezadowolonych Chińczyków żyjących w buntowniczych odległych prowincjach by rozpocząć rewolucję przeciwko Bejingowi. Mówi się również, że Ameryka nie ma broni nuklearnej w przestrzeni. Jeśli tak jest, to ten konflikt może się zakończyć we wczesnych godzinach rannych pierwszego dnia. Chińskie siły podwodne mogą zniszczyć kilka amerykańskich miast, ale tylko ich łodzie nie zmienią rezultatu. Indie będą trzymane w karbach przez Pakistan i jego broń nuklearną. W konsekwencji Indie nigdy nie zaangażują się w walkę. Siły amerykańskie w Afganistanie mogą zablokować rosyjską inwazję na Pakistan od północy. Jasne jest, że USA i ich sojusznicy zdecydowanie pokonają kraje BRIC w wojnie konwencjonalnej, tak długo jak będzie to krótki konflikt.

Ale jest jedna strategia zmieniająca grę, jaką BRIC mogą zastosować. Gdyby kraje BRIC jednocześnie rozpoczęły serię z dużej wysokości ICBM nad każdym terenem potencjalnej wojny, wybuch nuklearny z dużej wysokości mógłby wywołać  atak EMP na skalę globalną. Taka akcja pokonałaby przewagę technologiczną amerykańskiego wojska i zmniejszyła konflikt do brutalnej dzikości, która wywoła globalny głód. Na pewno super elita doświadczy redukcji populacji na bezprecedensową skalę. Ostatecznie te działania doprowadzą do sytuacji bez wyjścia i wojna rozpadnie się na jedną brutalną siłę przeciwko drugiej na długi okres. Przychodzi do głowy popularny program TV Rewolucja.

a

a

a

Broń nuklearna: BRIC vs. USA i sojusznicy 

Arsenały nuklearne BRIC vs. USA/sojusznicy są jednakowe na papierze. Ale współczynnik niezawodności faworyzuje USA. Temat jest prawie sprawą sporną. Jeśli jedna ze stron użyje broni nuklearnej na większą skalę niż pole bitewne taktyczną bronią nuklearną, to konflikt staje się nieważny, bo planeta nie będzie nadawała się do zamieszkania. Poniższe dane pokazują ostateczną próżność zastosowania broni nuklearnej na skalę regionalną i międzykontynentalną.

a

Podsumowanie

Wasze dzieci wybrały sobie straszny czas narodzin. Jedynymi wygranymi w tym co nadchodzi będą służący szatanowi bankierzy, który finansują obie strony tego konfliktu.

Autor ma nadzieję, że te fakty pokażą całkowite zniszczenie przed jakim stoją miliardy niewinnych ludzi. Czy to są ostatnie dni przed Udręczeniem i sądem ostatecznym? Być może, ale Biblia ostrzega, że poznamy dokładny czas powrotu Jezusa. Na pewno sytuacja dojrzała i to wszystko jest tak tragiczne i do uniknięcia.

a
„Miałem powód żeby wypędzić lichwiarzy”

Jezus pokazał ludzkości ponad 2.000 lat temu, kim jest prawdziwy wróg ludzkości w ludzkiej formie. Człowiek nie miał angażować się w wojny bankierskie dla zysku. Nic dziwnego, że Jezus batem wypędził 'zamieniających pieniądze' ze świątyni. Świat potrzebuje ruchu „Occupy Basel” [Bazylea?] żeby ratować ludzkość. Tych psychopatycznych bankierów powinno się wsadzić do więzienia żeby ocalić ludzkość od całkowitego zniszczenia.

Jak wielokrotnie mówiłem, stan wojenny w Ameryce poprzedzi konflikt globalny. Ten temat będzie tematem Części 4.

Módlcie się i bądźcie gotowi!

Źródło: http://thecommonsenseshow.com/2014/03/11/the-course-of-world-war-iii/

Dave Hodges – 11.03.2014

Tłum. z j. ang. Ola Gordon

(http://chomikuj.pl/OlaGordon)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.