Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Prywatny status prawny FED

Prywatny status prawny FED

wywrotowiec
200px-Brandeisl
żydowski wywrotowiec Brandeis

„Odkrycia” w sprawie prywatnego charakteru Rezerwy Federalnej, FED oraz emitowanych przez nią „bank-notes”, stosy przykładów i argumentów okazują się zupełnie zbędne.

Wiadomo to od 100 lat, ale tzw. prawną podkładkę dali sobie żydzi w 1928 roku. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że dopiero po zdobyciu tej podkładki, w rok później, wywołali załamanie gospodarcze, znane w historii jako „Wielka Depresja” (1929).

Wynika to jasno i dosłownie z Rozstrzygnięcia Sądu Najwyższego z dnia 03 stycznia, 1928 r., w sprawie UNITED STATES SHIPPING BOARD EMERGENCY FLEET CORPORATION

versus

WESTERN UNION TELEGRAPH CO.

Sędzia sprawozdawca: Louis Brandeis

pkt 15 rozstrzygnięcia, do odszukania w bazie orzeczeń sądowych: http://openjurist.org/275/us/415

Narzędzia realizacji działań państwa takie, jak banki krajowe albo banki rezerwy federalnej, w jakich są prywatne interesy, nie są jednostkami organizacyjnymi rządu. Są to prywatne korporacje, w jakich rząd ma swoje interesy”.

Nic dziwnego, że „sędzią”, który układał opinię sądu, był żydowski wywrotowiec, Brandeis.

Kluczem to rozbicia żydowskiego NWO jest uzyskanie choćby częściowej kontroli nad emisją pieniądza. Wiedzieli to od zawsze rabini piszący traktaty o zniszczeniu świata Gojów, układający w Babilonie plany podboju za pomocą pieniądza obciążonego żydowską lichwą.

Faktem jest, że żydowski bank sfinansował w dolarach podbój Rosji przez żydowskich bandytów. Ale innym faktem jest również to, że żydowski ludobójca Lenin i jego żydowski sztab dostarczył zaplombowanym pociągiem do Rosji sto milionów sfałszowanych rubli papierowych i 8 milionów sfałszowanych rubli z Deutsches Reich Golden Metall. Fałszywe monety rublowe wybiła żydowska mennica w Konstancy.

Louis Brandeis „rozstrzygnął” o charakterze Rezerwy Federalnej i jego makulatury blisko sto lat temu. Teraz jest czas na to, aby znaleźć metodę odebrania monopolu żydom na produkcję pieniądza. Tylko wtedy świat Gojów „będzie stać” na postawienie skutecznego oporu żydowskiemu NWO i wygranie tej wojny.

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.