Strona główna > Polska > Z prywatnej poczty: Zasłonięta tablica poświęcona ofiarom zbrodni ludobójstwa OUN-UPA w Warszawie

Z prywatnej poczty: Zasłonięta tablica poświęcona ofiarom zbrodni ludobójstwa OUN-UPA w Warszawie

Komentarz: serdeczne podziękowania dla przyjaciela Wolnej Polski, Staszka, za przysłaną informację.

Witaj Tomku

Na Domu Polonii w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu tuż koło Zamku Królewskiego jest wmurowana tablica poświęcona zbrodni ludobójstwa OUN-UPA na Kresach. Zobacz jak władze miasta, którym przewodzi Hajka Grundbaum, chcąc ją ukryć, żeby nie była widoczna z ulicy (a Krakowskie Przedmieście jest jedną z najbardziej uczęszczanych ulic Warszawy ze względu na jej historyczne położenie) zasłoniły ją słupem z reklamami co powoduje, że nie jest zauważana przez turystów. Czyli żydo-chazarskie władze Warszawy ukrywają zbrodnie ludobójstwa OUN-UPA co jest ewidentnym, antypolskim wykroczeniem. Kierownictwo Domu Polonii sprawy jak widać  nie nagłaśnia.

Tu niżej podaje link do Marszu Pamięci banderowskiego Ludobójstwa na Kresach, w którym brałem udział dokumentując to wydarzenie. Byli z nami też ludzie z rządu, którzy wygłaszali okazjonalne mowy. Marsz zakończył się pod tą właśnie Tablicą i jak się okazuje do dziś nie ma reakcji tych ludzi i prezydenta Dudy w postaci polecenia usunięcia słupa z reklamami zasłaniającego przed ludźmi tę Tablicę. Dalej stoi zasłonięta!!!

Może Twoja pomoc pozwoli Ją odsłonić.

Pozdrawiam Tomku

Staszek D

1

2

3

4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *