Strona główna > Świat > Prowokacje – od „walki klas” do „wojny z terrorem”

Prowokacje – od „walki klas” do „wojny z terrorem”

masters-of-deception-cover-1Prowokacje manipulowane przez komunistów żydowskich począwszy od hasła „walki klas” do dzisiejszego sloganu „wojny z terrorem” wymyślonego przez neokonserwatystow- syjonistów, czyli trockistów nawróconych na syjonizm, maja wiele ze sobą wspólnego. Obydwa te slogany maja te wspólną cechę, ze są ogólnikami i brak im jednoznacznego określenia przeciwników. Słowa takie jak dawniej „burżuj” a teraz „terrorysta ” są określeniami propagandowymi.

W czasie „czerwonego terroru” Lenina i Trockiego, wymyślili oni pojecie „burżuazji wiejskiej,” żeby uzasadniać „walkę klas” na wsi i doprowadzić do masowych mordów wśród ludności wiejskiej. Żydzi bardzo się przyczynili do ludobojstw dwudziestego wieku, w którym to wieku sto osiemdziesiąt milionów ludzi zostało zamordowanych, głównie za pomocą „socjalistycznego terroru” tak komunistów, jak i narodowych socjalistów (nazistów). Ciekawe jest ze Daniel Cohn-Bendit w książce „Der Grosse Basar” napisał ze Trocki „był wcieleniem talmudycznego Żyda.”

Żydzi i masoni zorganizowali wcześniej finansowanie rewolucji francuskiej przez Anglie. Wykorzystali oni chęć zemsty rządu w Londynie, za pomoc Francuzów w oderwaniu się od Anglii kolonii amerykańskich. Historycy nazywają pieniądze użyte do finansowania rewolucji francuskiej „Pitt’s gold” (Zloto Pitt’a) od nazwiska premiera brytyjskiego tamtych czasów. Żydzi starają się zatuszować te sprawę, jak również wkład Żydów w finansowanie Lenina przez rząd w Berlinie. Wtedy od początku żydowską rewolucje bolszewicka w Rosji finansował rząd niemiecki. Było to w ramach planu likwidacji wschodniego frontu w czasie Pierwszej Wojny Światowej. Architektem tej polityki Berlina był Aleksander Helphand, handlarz bronią i kochanek Róży Luksemburg. Otrzymał on nieograniczone fundusze ze skarbu niemieckiego po to, żeby z kliki konspiratorów uczynić potęgę rewolucyjną w Rosji.

Lenin był zwerbowany w Szwajcarii jako główny agent niemiecki. Rosyjskie ministerstwo sprawiediwosci, przy rzadzie A. F. Kierenskiego, uznało Lenina, 18, lipca, 1917go roku, za zdrajcę i ogłosiło dowody które świadczyły, ze na akcje dywersyjna Lenina niemiecki rząd wydal kolosalne sumy (równowartość dziesięciu ton złota). Leon Trocki (Lejba Bronstein) w czasie procesu sądowego został zaś aresztowany.

Helphand umarł jako najbogatszy człowiek w Niemczech 12go grudnia, 1924tego roku i pozostawił po sobie pałac w WannSee, gdzie w 1942im roku, z końcem stycznia, urzędnicy niemieccy dowiedzieli się o decyzji ludobójstwa wszystkich Żydów pod niemiecką okupacja. Rząd w Berlinie powziął decyzje „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” po przegraniu bitwy pod Moskwa.

Ciekawe są poglądy pisarzy żydowskich z lat 1920tych na wkład Żydów w rewolucje bolszewicka cytowane przez E. Michael Jones w artykule pod tytulem „W zwierciadle” („Through the Looking Glass”) w pismie Culture Wars ze stycznia 2005. Tak wiec w 1921 roku A. Sachs napisał ze „Żydowski bolszewizm udowodnił światu ze Żydzi nie za zdegenerowana rasa.” Juz w 1919 roku Jacob Toury napisał w artykule pod tytułem „Żydowski rewolucjonista” ze „wielki udział Żydów we współczesnym ruchu rewolucyjnym jest faktem.” Isaak Baszewis Singer twierdził ze „w Warszawie prawie wszyscy komuniści byli Żydami.”

Udział Żydów w komunistycznych rewolucjach w Rosji, na Węgrzech jak i w Bawarii był przyczyna wzrostu antysemityzmu na świecie. Fałszywa propaganda pisarzy żydowskich, takich jak Daniel Goldhagen czy Philip Ross, twierdzi „ze antysemityzm nie ma nic wspólnego z zachowaniem się Żydów.” Naturalnie pisarze ci popierają „wojnę z terrorem.”

Książka Philipa Roth’a „Konspiracja przeciw Ameryce” („The Plot Against America,” 2004) jest tekstem zafałszowanych wspomnień, w których osoba bohatera amerykańskiego, loltnika Charles’a Lindberga jest fikcyjnie opisana jako „nazistowski prezydent USA” niby to wybrany w 1940stym roku. Roth stworzył swoja fałszywą wersje postaci Lindberg’a dając wyraz żydowskiej paranoi i urazów od wieków pielęgnowanych przez Żydów. Chora fantazja Roth’a mówi dużo o żydowskiej mentalności i przesądach samego autora. Smutne jest ze dziś treść książki Roth’a umacnia żydowską propagandę w Ameryce za pomocą fikcji. Lindberg byl nie tylko amerykańskim pionierem lotnictwa i wiekim patriotą. Również był on człowiekiem bardzo sumiennym, odważnym, wysoce inteligentnym i wyjątkowo sprawiedliwym, dodatkowo ciężko doświadczonym przez los.

Książka Roth’a jest czescia propagandy o „wyjątkowych i wyłącznych” cierpieniach żydowskich, za które to cierpiana, wszyscy nie-Zydzi, maja Żydom wynagradzać wszędzie na świecie a zwłaszcza podczas obecnie toczącej się „wojny z terrorem.” Przykrym i typowym zdarzeniem w Ameryce jest, na przykład fakt, ze zamiast wytoczyć sprawę o zniesławienie jej ojca, rodzona córka Lindberga przeprosiła Żydów za to, ze jej ojciec kiedyś krytykował działalność polityczna niektórych współczesnych mu Żydów.

Johannes Rogalla von Bieberstein opublikował w Niemczech książkę pod tytułem „Bolszewizm Żydowski:” Mit i Rzeczywistość („Judischer Bolschewismus”: Mythos und Realitaet). Książka ta jak i książka Aleksandra Solzenicyna „Dwieście Lat Razem” nie została jak dotąd przetłumaczona na język angielski, ponieważ wydawnictwa i księgarnie są w Ameryce zdominowane przez Żydów. Książka „Bolszewizm Żydowski” dokumentuje „fakt ze bolszewizm był fenomenem żydowskim i ze bolszewizm wywołał na świecie duży wzrost antysemityzmu.” Bolszewizm był jednym z głównych powodów ze Hitler doszedł do władzy w Niemczech i udało mu się przekonać Niemców ze ” Żydzi i bolszewicy to jedno i to samo.” Juz w 1904tym roku syjonista niemiecki Franz Openheimer powiedział ze „nie ma nic bardziej oczywistego, niż fakt ze współcześni mu Żydzi wschodnio-europejscy są urodzonymi rewolucjonistami.”

W USA Bush został wybrany ponownie dzięki glosom fundamentalistów protestanckich, którzy wierzą ze koniecznym warunkiem powrotu Chrystusa na ziemie jest zwycięstwo Izraela nad Arabami. Według badań socjologicznych do zwycięstwa Busha w wyborach bardzo przyczynił się fakt ze wyraził się on krytycznie o ślubach homoseksualistów. Wielu Amerykanów wierzy w „wojnę z terrorem” i ze w tej wojnie Bush dobrze ich broni. Natomiast jest rzeczą ciekawa ze Departament Stanu w USA nie uznaje aktów rządów i państw w kategorii „terroryzmu,” podczas gdy propaganda neokonserwatystow jest pełna wypowiedzi o „terrorystycznych państwach” („terrorist states”). Wielokrotnie prezydent George Bush i wiceprezydent Dick Cheney mówią o „terrorystycznych państwach.”

„Wojna z terrorem” jest oczywistym nonsensem jeżeli celem tej wojny jest zwycięstwo. Natomiast jeżeli slogan ten ma służyć jako pretekst do rozmaitych wojen i inwazji planowanych przez neokonserwatystow-syjonistow, to do takich celów używanie prowokacyjnego sloganu „wojny z terrorem” jest zrozumiale. Niestety prowokacje radykałów żydowskich, które zaczęli od „walki klas” jeszcze w dziewiętnastym stuleciu, teraz maja ciąg dalszy w dzisiejszej „wojnie z terrorem.” Thomas Friedman, Zyd-syjonista, analityk polityki zagranicznej USA, powiedział niedawno w wywiadzie telewizyjnym ze „obecna sytuacja w Iraku jest pierwszym stadium w ‘wojnie stuletniej,' za pomocą której to wojny, cały Bliski Wschód będzie zdemokratyzowany” zgodnie z planami neokonserwatystow-syjonistow. W ten sposób krwawe prowokacje żydowskie, które zaczęły się w 19tym wieku od „walki klas” są dziś kontynuowane w ramach „wojny z terrorem.”

Za:http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=102

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.