Strona główna > Bez kategorii > Protokoły Mędrców Syjonu z 1936 roku

Protokoły Mędrców Syjonu z 1936 roku

Skan usuwany w czasach „wolności słowa” z megaupload.com, torrenty.org („Bo nie wolno”), chomikuj.pl („’Treści zabronione'. Otrzymaliśmy wiarygodną wiadomość, iż pliki Protokoły Mędrców Syjonu 1936 rok.pdf (folder: Dokumenty) naruszają Regulamin. W związku z tym pliki zostały usunięte. Dziękujemy za zrozumienie”), scribd.com (w tłumaczeniu: „Dokument usunięty za naruszenie praw autorskich” sic!)…

Zachęcamy do lektury, pobierania i rozpowszechniania.

Udostępnił: privilege

Dla wszystkich zainteresowanych oryginalny kompletny kolorowy skan zakazanej książki, która jest przerażająco trafnym elementarzem dzisiejszej rzeczywistości napisanym ponad 100 lat temu…

To mój własny oryginalny skan, posiadam oryginał z 1936 r., który pachnie starością :)

Palili tą książkę na stosach, za jej posiadanie groziła kara śmierci, a jeśli chodzi o czasy współczesne, to z tą kolportacją nie jest tak słodko, jak się wydaje… Wstawiłem książkę jako torrenta na bardzo dużej znanej stronie, gdzie jest dosłownie wszytko, od pirackich programów przez filmy porno, gdzie nikomu to nie przeszkadza, ale torrenta pod tytułem Protokoły Mędrców Syjonu usunięto już po 15 stu minutach, dostałem nawet oficjalny mail z wyjaśnieniem, cytuję: Torrent Protokoły Mędrców Syjonu został usunięty, powód usunięcia BO NIE WOLNO!!! Dokładnie tak było napisane, nawet zrobiłem screena, bo sam w to nie mogłem uwierzyć… czy to normalne?
Wiele rzeczy wycieka, taka jest natura ludzi, nie wszyscy Żydzi to Syjoniści, tak jak nie wszyscy Niemcy to faszyści…

Cytat z wstępu:

„Egzemplarz oryginału tej książki można znaleźć w bibliotece British Museum pod Nr.3926d.17 z pieczątką British Museum 10-th august 1906”.

„Książka zawiera notatki wykładów prowadzonych dla studentów Żydów w Paryżu w 1901 r.

Ile jeszcze egzemplarzy tej książki można znaleźć, trudno powiedzieć, ponieważ wkrótce po ukazaniu się jej w roku 1905 większość z nich została, jak mnie się wydaje, równocześnie wykupiona, najwidoczniej z rozmysłem. Jednocześnie przestrzegam czytelników, aby nie wywozili egzemplarzy tego tłumaczenia do Rosji, gdyż każdy, u którego Bolszewicy znajdą tę książkę, jest natychmiast rozstrzelany, jako roznosiciel propagandy reakcyjnej”.

Protokoły Mędrców Syjonu z 1936 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.