Strona główna > Bez kategorii > Protesty opłacane przez finansjerę

Protesty opłacane przez finansjerę

źródło: http://www.wicipolskie.org

„Podstawową rzeczą jest jedność. Obywatelski ruch oporu musi jednoczyć możliwie najszersze spektrum społeczeństwa, młodych, starych, wszystkie ugrupowania lewicowe, wszystkie grupy religijne…

Peter Ackerman, Rada Stosunków Zagranicznych Opinia publiczna ma uwierzyć, że ruch Okupacji Wall Street został stworzony spontanicznie i jest demonstracją woli społeczeństwa, domagającego się zmian z powodu kryzysu ekonomicznego. Jest to wszakże wydarzenie zaplanowane, które ma wywołać reperkusje na całym świecie.

Wiele różnych grup przyłączyło się do protestujących osób z ruchu Okupacji Wall Street: związki zawodowe, komuniści, socjaliści i antykapitalistyczni agitatorzy. Ivan Marovic i Srdja Popovic są założycielami serbskich rewolucyjnych grup pokojowych, którzy przybyli, by przemawiać podczas protestów Okupacji Wall Street. Byli oni odpowiedzialni za grupy, które wywołały powstanie w celu obalenia dyktatora Slobodana Milosevica. Są powiązani z CIA i specjalizują się w pokojowych metodach destabilizacji i usuwania każdego obcego rządu, nie sprzymierzonego z interesami globalistów. Ich ostatecznym celem jest utworzenie dyktatury Jednego Świata.

Ahmed Maher, wspierany przez rząd USA pionier tak zwanej „Arabskiej Wiosny” w Egipcie, która ostatecznie zakończyła się dyktaturą militarną, jest teraz „doradcą” osób z ruchu Okupacji Wall Street protestujących zarówno w Waszyngtonie jak i w Nowym Jorku. Jest to kolejny znak, że ruch został skorumpowany przez „establishment”.

Maher „korespondował tygodniami” z aktywistami, oferując im „praktyczne porady zwycięskiego egipskiego rewolucjonisty”. Częścią jego roli w kierowaniu rewoltą przeciwko Mubarakowi było bratanie się z takimi osobami jak Zbigniew Brzeziński i George Soros poprzez ich zaangażowanie w Międzynarodową Grupę Kryzysową.

Multimiliarder, finansista Soros (były członek Rady Stosunków Zagranicznych, globalistycznej organizacji Nowego Porządku Świata, o której wielokrotnie pisaliśmy w MICHAELU) od początku wyrażał poparcie dla tych protestów. „Tak naprawdę mogę zrozumieć ich odczucia; szczerze mówiąc, mogę solidaryzować się z ich skargami”. Zademonstrował to dużo mocniej w postaci milionów dolarów, jakie pakuje w organizacje, które wspiera finansowo.

Początkowa inicjatywa Okupacji Wall Street pochodziła z czasopisma Adbusters, które jest finansowane częściowo przez fundację Tides, grupę powiązaną z Sorosem. MoveOn.org, inna grupa, która przyłączyła się do protestujących z Okupacji Wall Street, otrzymała także bardzo duże dotacje od multimiliardera.

Grupa Rebuild the Dream (Odbudować marzenie), kierowana przez określającego się jako komunista, byłego cara administracji Obamy Van Jonesa, współpracuje z mnóstwem finansowanych przez Sorosa „postępowych” grup. Są to: People For The American Way (Naród za Ameryką), Planned Parenthood (Planowane Rodzicielstwo), Campaign For America’s Future (Kampania na rzecz przyszłości Ameryki), Democracy For America (Demokracja dla Ameryki), Leadership Conference for Civil and Human Rights (Konferencja Przywódcza na rzecz Praw Obywatelskich i Praw Człowieka), Common Cause (Wspólna Sprawa), Public Campaign (Kampania Publiczna) i wiele innych.

Rok temu Soros stwierdził, że chińska mordercza dyktatura powinna prowadzić do tego, co nazywa on „Nowym Porządkiem Świata”. Chiny z entuzjazmem sprzyjają protestom Okupacji Wall Street. Socjalistyczna Partia USA (The Socialist Party USA), Światowa Partia Robotnicza (Workers World Party) o orientacji marksistowskiej, Międzynarodowy Komitet Czwartej Międzynarodówki (International Committee of the Fourth International) i Komunistyczna Partia USA – stowarzyszona ze Światem Ludzi – informacyjną stroną internetową (Communist Party USA-affiliated People’s World) także publicznie popierają ten ruch.

Miliony Amerykanów poszukują sposobu wyrażenia swojej frustracji i są wciągane do ruchów protestacyjnych kierowanych przez socjalistów i komunistów, nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Jak powinniśmy oczekiwać po przedstawieniu powiązań ukrytych za rewolucją Okupacji Wall Street, odpowiedzialność Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) i Banku Światowego nie znajduje się wśród żądań reformy. Zamiast tego protestujący domagają się zmian, które nie dotykają sedna problemu. Powinni oni skupić się na MFW i Banku Światowym, które są faktycznymi sprawcami kryzysu finansowego. Zamiast tego protestują przeciwko Wall Street. Nie znają oni prawdziwych rozmiarów problemu.

Spójrzmy na wszystkie „rewolucje” współczesnej historii, a zobaczymy, że masy były używane jako pionki dla tworzenia wydarzeń typu „problem + reakcja = rozwiązanie”, co pozwala na wymianę modeli ekonomicznych, politycznych i społecznych zgodnie z interesami tych, którzy znajdują się na szczycie piramidy, a mianowicie Międzynarodowego Funduszu Walutowego I Banku Światowego. Globaliści odebrali ludziom nadzieję na lepszą przyszłość i teraz aproponują globalistyczny model z socjalistycznym odniesieniem, poprzez globalny stan wojenny, kierowany przez „Mesjasza” (Antychrysta), który poprowadzi ten proces w kierunku Nowego Porządku Świata.

 

Marie Anne Jacques

Za: www.michael.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.