Strona główna > NWO > Apokalipsa > Protestanci przejmują kościoły w Polsce, a wszystko to dzieje się za aprobatą biskupów.

Protestanci przejmują kościoły w Polsce, a wszystko to dzieje się za aprobatą biskupów.

Uwaga ! Parafia w Mrągowie zagrożona Heretyckim zwiedzeniem !

KONTAKT – KURIA ARCHIDIECEZJI WARMIŃSKIEJ ul. Pieniężnego 22, 10-006 Olsztyn tel. 89 524 71 40 fax 89 524 71 72 Godziny urzędowania: Poniedziałek-Piątek: 9.00-14.00 Kanclerz Kurii: [email protected] Rzecznik Kurii i administrator strony: [email protected]

 

9 thoughts on “Protestanci przejmują kościoły w Polsce, a wszystko to dzieje się za aprobatą biskupów.

 1. Katolicy! Czy wy jesteście aż tak wielkimi idiotami, że wierzycie, iż to wy macie monopol na ewangeliczną prawdę? Pan Jezus zapowiedział, że Kościoła nie przemogą bramy piekielne. Jednak zadał też pytanie, czy znajdzie wiarę na ziemi gdy przyjdzie powtórnie. Więc istnieje taka możliwość, ze kościół będzie istniał,ale wiary w nim nie będzie.
  To wy Katolicy jesteście największymi heretykami i odszczepieńcami od wiary.

  1. To prawda, Panie Januszu, Kościół się protestantyzuje, więc wiary w nim nie będzie… Ale bramy nie przemogą tego resztkowego”, w katakumbach.

  2. Vade Retro satana, Numquam Suade Mihi Vana – Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas! Crux Sacra Sit Mihi Lux. Non draco Sit Mihi Dux!

  1. Jak najbardziej, Panie Januszu, protestant może spokojnie uczestniczyć w nowoczesnej Mszy i nic nie urazi jego tzw. uczuć religijnych. Ale lepiej się nawrócić.

 2. Strasznie klamliwy artykuł. Protestatyzm to wiara oparta na Pismie Swietym. A koscioł katolicki to nauki szatanistycznego watykanu. Bardzo dobrze ze przejmuje. Trzeba jeszcze im pooc. A autor tego artykułu nie wiem co tutaj robi. Bo toniby portal głoszacy prawde

 3. Albo chcemy Boga i jego nauk z Pisma swietego. Albo pedofilski watykan i wyzysk. Autor tego posta powinien wyleciec z tego portalu. Papiez skazany na dozywocie, to jest ten koscioł ktorego trzeba bronic? Watykan wyzyskuje nas na 20 miliardów rocznie. Koscioł katolicki czyli wielka nierzadnica z Pisma Swietego..kiedys za posiadanie Pisma palono na stosie, ludziom nie dawali sie umyc itp. A teraz zaraza katolicka kolejne zabobony szerzy. Oczywiscie protestanci sa zli bo tak ludzi nie wyzyskuja, jak koscioł katolicki. Co zrobił koscioł katolicki dla Polski? oprocz dojenia wlasnych owieczek? juz wam powiem co. Uczestniczył w kazdym rozbiorze Polski. Kto dopuscił do wladzy solidarnosc, a nie tak dawno wychwalał PIS. No i rydzyk jest protetantem czy katolikiem?

 4. Brawo IVO, zrozumiałaś, że najlepiej jest się nawrócić. Teraz przed tobą tylko jedno zadanie. Wcielić to zrozumienie w życie. Piszesz, że będziecie w katakumbach. Wierzę. Gdy zrozumiecie wreszcie jak bardzo pobłądziliście i jak bardzo zwodziliście miliardy, to ze wstydu przed Panem Bogiem tam się skryjecie. On was zawoła, ale wy tylko będziecie jęczeć, żeście nadzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.