Strona główna > NWO > Apokalipsa > PROROCTWO Z ROKU 2007 SPEŁNIA SIĘ DOSŁOWNIE… Tylko bezpieczni ludzie nie rozumieją, co się dzieje i sami spowodują swoją śmierć. Niewiedza jest grzechem (video)

PROROCTWO Z ROKU 2007 SPEŁNIA SIĘ DOSŁOWNIE… Tylko bezpieczni ludzie nie rozumieją, co się dzieje i sami spowodują swoją śmierć. Niewiedza jest grzechem (video)

 

Uwaga Redakcji – Drodzy Bracia i Siostry! Pan Bóg przekazał nam tyle informacji o antychrystowej dywersji koronawirusem, że ​​tylko najbardziej bezpieczni i nieuświadomieni ludzie nie mogą zrozumieć istoty tego spisku i prawdziwego zamachu

terrorystycznego o skali światowej, realizowanego przez Antychrysta i jego sług –

putinów, zeleńskich, łukaszenków, makronów, merkelów … imię ich Legion. 

 

Gdybyś mógł poznać prawdę, ale tego nie zrobiłeś z powodu swojej oziębłości, lenistwa, bezradności i tchórzostwa, to tylko ty sam będziesz ponosił odpowiedzialność przed Bogiem za wszystkie te niszczące duszę konsekwencje swoich myśli, słów i czynów, które popełniasz w stanie zaciemnienia umysłu i serca. Kto ma rozum, niech zrozumie!

 

PROROCTWO 2007 SPEŁNIA SIĘ DOSŁOWNIE… 

 

Apelujemy zarówno do prawosławnych, jak i nieprawosławnych, do ateistów, do gnostyków. Wystarczy abyście posłuchali, co powiedział człowiek w 2007 roku i powiedzieli, że on nie mówi o tym, co się teraz dzieje. Niezapomniany Starzec Sawwa (Achilleos) dokładnie opisał bieżące wydarzenia i te, które czekają nas w przyszłości! Dlatego już po raz tysięczny apelujemy do wszystkich – nie szczepcie się przeciwko Covid, nie zabijajcie siebie!

 

Fragment kazania Archimandryty Sawwy (1930-2016). Transkrypcja nagrania wideo:

 

Antychryst przejmie kontrolę nad światowym systemem zdrowotnym i będzie działał przez niego … Spowoduje, że wszędzie sprzedawane będą tylko jego lekarstwa, będą one zawierały różne trucizny. U tych, którzy przyjmują takie leki, te trucizny spowodują zatrucie i śmierć. To, co teraz mówię, nie jest moimi własnymi słowami. Po pierwsze, mówią o tym ludzie, którzy mają Boże oświecenie, a po drugie ci, którzy patrzą na działania Antychrysta z pomocą nauki.

 

On rozsiewa grypę – ten planetarny przywódca, który składa palce dłoni tak, aby wskazywały one rogi diabła. To na jego rozkaz opracowano wirusy. To on chce zagłady ludzi i tworzy wszystkie te sytuacje.

 

Mówią o jakimś „spisku światowym” i o specjalnie stworzonej chorobie. Eksperci uważają, że ta antychrystowa grypa nie pojawiła się przypadkowo, ale jest sztucznie stworzona. Celem jego twórców jest eksterminacja ludności świata, to jest ich szalone i obsesyjne pragnienie, ich zadanie, ich program. Ważne badania naukowe pokazują, że ta grypa ma silny związek z patogennym wirusem i z tworzeniem broni biologicznej przy aktywnym udziale rządu USA.

 

Czy słyszeliście w telewizji, że właśnie w tamtym czasie zostanie stworzona nowa szczepionka? Już pojawiła się nowa szczepionka. Dla dziewcząt w wieku 13 lat i starszych, podobno po to, żeby nie zachorowały na raka. Ale jej cel jest zupełnie inny. Jest ona przeznaczona do wywoływania bezpłodności. Żeby zmniejszyć populację ziemi. A zwłaszcza – ludność prawosławnej Grecji, którą chcą eksterminować i sprawić, by nawet jej nazwa zniknęła z mapy.

 

Ostrzegają nas, że spodziewana jest grypa. Skąd oni to wiedzą? Po prostu sami ją stworzą. Tutaj mowa jest nie o zwykłej epidemii grypy sezonowej, ale o takiej grypie, którą oni sami wywołają, to specjalnie stworzona choroba z USA. Ta choroba będzie podobna do grypy, zostanie wywołana przez mikroorganizm typu mykoplazmy, który zostanie wprowadzony do szczepionki. Należy tu zwrócić uwagę na jedną rzecz.  Ludzie zostaną zobowiązani robić szczepionkę przeciw grypie, a tymczasem to ona będzie zarażać tą chorobą. Zaleca się unikać wszelkiego rodzaju szczepień.

 

Teraz powiecie  mi: do czego nawołuje Ojciec Sawwa? Czy powinniśmy unikać lekarzy?  Nie mówię Wam nic od siebie, ale mówię tylko to, co czytam. I to, co napisałem nie ja, ale ci, którzy badali ten temat. Istnieją informacje, że  konsekwencje po szczepieniu będą jeszcze poważniejsze niż sama choroba, ta grypa.  Badania pokazują, że osoby starsze z wielkim prawdopodobieństwem zachorują na chorobę Alzheimera w ciągu 4-5 lat po zaszczepieniu.

 

A oto najważniejsza i najstraszniejsza część jego przepowiedni: „Proszę, zwróćcie uwagę na tę straszną rzecz. (…) Oni chcą powierzyć armii amerykańskiej program szczepień, a także izolację tych, którzy stawiają opór i umieszczenie ich w obozach koncentracyjnych. To znaczy oni poproszą was, abyście poddali się szczepieniu. Nie chcecie tego? Zostaniecie skierowani do obozu koncentracyjnego na straszne tortury…”  


Oto wideo:
czas trwania 8:03 min

https://youtu.be/G4l3p5182YI

 

Źródło:

ПРОРОЧЕСТВО 2007 ГОДА ИСПОЛНЯЕТСЯ ДОСЛОВНО… Только безпечные люди не понимают происходящего, чем себя и погубят. Невежество – это грех. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/82670-prorochestvo-2007-goda-ispolnjaetsja-doslovno-tolko-bezpechnye-ljudi-ne-ponimajut-proishodjaschego-chem-sebja-i-pogubjat-nevezhestvo-jeto-greh-video.html

 

 

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

3.12.2020 r.

5 thoughts on “PROROCTWO Z ROKU 2007 SPEŁNIA SIĘ DOSŁOWNIE… Tylko bezpieczni ludzie nie rozumieją, co się dzieje i sami spowodują swoją śmierć. Niewiedza jest grzechem (video)

  1. Otrzymałem ciekawe życzenia noworoczne , a mianowicie: „Żeby do końca 2021 nie zdążyli nas z a b i ć „. Tak samo życzę wszystkim Polakom!

  2. Jak życzę ludziom odzyskania wolności , to dziwnie się na mnie patrzą. Czyżby byli aż tak ślepi , że nie zauważają , co się dookoła nich dzieje?

  3. Od dawna mowie, ze w szczepionkach jest koronawirus. Oni go rozpylaja samolotami i dodaja do wody z kranu.
    Nie przez przypadek jakis czas temu izraelski koncern przejal wszystkie polskie wodociagi.
    Kulczyk wiedzial co sie kroi i uciekl z Polski zawczasu.
    W tych szczepionkach sa czipy genetyczne, to Znamie Bestii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.