Strona główna > Świat > Proroctwo: ta wojna z Syrią zasygnalizuje początek boleści

Proroctwo: ta wojna z Syrią zasygnalizuje początek boleści

Ta rozpoczynająca się wojna w Syrii jest tą, która rozpocznie ‚porwanie’ i wywoła czas boleści. Teraz mamy czas spokoju przed burzą. A dowód na to można znaleźć w proroctwach na stronach Biblii. Przygotuj się, bo ta wojna spowoduje początek końca.

a

Izajasz 17 to wyrok na Damaszek: „Oto Damaszek przestanie być miastem, stanie się stosem gruzów”. Izajasz 17 wydaje się mówić wszystko, Nigdy wcześniej Damaszek, Syria, nie był stosem gruzów. Ale się nim stanie, kiedy tylko Ameryka postanowi zaatakować. Rozważmy wybraną przez Amerykę broń, rakieta Tomahawk waży ok. 545 kg. Jedna z nich na pewno mogłaby nieźle uderzyć. A teraz w Syrii ustalono setki celów, i Obama chce je poszerzyć. Powodem tego jest to, że Ameryka ma tylko mglistą ideę gdzie składowana jest broń. I ponieważ miało miejsce poważne opóźnienie w atakach, wróg miał czas przenieść te cele na bardziej niejawne tereny. Dlatego bombardowanie licznych miejsc może być planem, bo większe obszary zapewnią zniszczenie tej broni i jej możliwości. I to zrobi z Damaszku ruinę.

Daniel 11:40-45 wydaje się malować dużo większy obraz czasów w których żyjemy. Nawet mówi kim jest antychryst. Zauważmy że te wersety odnoszą się do dni końcowych, tuż przed porwaniem. Tak więc wersety te muszą zostać spełnione zanim ono nastąpi. Bo następny rozdział jest o pojawieniu się Michała Archanioła. Kiedy on się pojawi, nastąpi porwanie. Więc zobaczmy co musi się wydarzyć zanim pojawi się Michał w rozdz. 12 i nastąpi porwanie, czytając Daniela 11:40-45, i będziemy mogli określić czy każdy z tych wersetów już się wydarzył, czy nie.

Daniel 11:40: „A w czasie ostatnim zetrze się z nim król południa. Król północy uderzy na niego rydwanami, jazdą i licznymi okrętami. Wkroczy do krajów, zaleje je i przejdzie”.

Od kiedy Obama został prezydentem obalono wiele krajów. Obama mógł nie być zaangażowany bezpośrednio, ale teraz są dowody na to, że on pomagał Bractwu Muzułmańskiemu i to oni obalili wiele krajów podczas arabskiej wiosny. W rzeczywistości syryjscy rebelianci którym Ameryka dostarczała broń są członkami Bractwa Muzułmańskiego. Morsi był również jego członkiem, i Obama go wspierał. Król południa to Arabia Saudyjska. Kiedy Obama postanowił obalić Morsiego, powiedział że Ameryka nie będzie już przekazywać funduszy do Egiptu. Ale Arabia Saudyjska powiedziała, że oni dadzą fundusze których odmówił Obama. Słowo o nim tutaj odnosi się do antychrysta. Choć Arabia Saudyjska nie jest potęga militarną, to może dokonać ataku finansowego, bo Ameryka większość ropy dostaje z tego regionu. Tylko zmniejszenie dostaw, albo bardzo mały wzrost cen może bardzo zaszkodzić naszej gospodarce. Król północy to Rosja, i on groził Obamie od jakiegoś czasu z powodu Syrii. Nawet teraz Rosja grozi odwetem jeśli Ameryka zaatakuje Syrię. Tak więc Daniel 11:40 został spełniony.

Daniel 11: 41: „Wkroczy następnie do wspaniałego kraju, a wielu polegnie. Te tylko [kraje] ujdą jego ręki: Edom, Moab i główna część Ammonitów”.

Obama wkroczył do wspaniałego kraju Izraela przed Wielkanocą 2013. Obalono wiele krajów, jak wyjaśnia Daniel 11:39. Edom, Moab i Ammon to Jordania. A jeśli pamiętasz, to w czasie arabskiej wiosny Jordan uciekł. Nie został obalony, bo nadal ma tego samego lidera. Może być tak dlatego, że przywódca Jordanii uległ żądaniom Bractwa Muzułmańskiego. Tak więc Daniel 11:41 został spełniony.

Daniel 11:42: „Wyciągnie zaś rękę po kraje: nie zdoła ujść ziemia egipska”.

W czasie arabskiej wiosny Egipt został obalony. Mubarak obalony i władzę przejęło wojsko. Mubaraka zastąpił Morsi który jest członkiem Bractwa, i ono zagrało prosto w ręce antychrysta. Daniel 11:42 został spełniony.

Daniel 11:43: „Opanuje skarby złota i srebra oraz wszystkie kosztowności egipskie; Libijczycy i Kuszyci będą szli za nim”.

W krótkim czasie po obaleniu Mubaraka pieniądze i kosztowności Egiptu były w rękach NATO. To było zanim władze przejęło wojsko. Jak wiemy, NATO utworzyła Ameryka i Ameryka nadal nim rządzi. Więc możemy powiedzieć, że antychryst miał przez pewien czas władzę nad Egiptem, i być może nadal ma poprzez Bractwo. Libijczycy i Etiopczycy zagrozili odcięciem wody dla Egiptu. Nie tylko to, ale są domem dla radykalnych grup terrorystycznych działających w regionie. Daniel 11:43 – spełniony.

Daniel 11:44: „Wieści ze wschodu i północy napełnią go przerażeniem; wyprawi się więc z wielkim gniewem, by wielu zgładzić i zgubić”.

Wschód to Chiny i Iran, północ to Rosja. Kłopot dla antychrysta wiąże się ze wszystkimi krajami które obalił, ale jest jeden którego tak rozpaczliwie chce, a nie może zdobyć. To Syria. A powód tego że nie może zdobyć Syrii jest taki, że Rosja, Chiny i Iran jej chronią (królowie ze wschodu i północy). To sprawia wielki problem dla antychrysta! On musi obalić Assada i wprowadzić do swojego planu Bractwo Muzułmańskie, co najprawdopodobniej wiąże się z NWO albo porozumieniem pokojowym. Wtedy, ponieważ Syria sprawia mu kłopot, wyprawi się z wielką wściekłością by unicestwić wiele innych. To jasno mówi o wojnie która będzie się toczyć z powodu Syrii. Upadek Damaszku – wojna w Izajasz 17. Ale Iran i Syria zagroziły atakiem na Izrael jeśli nastąpi atak na Syrię, i to doprowadzi do wojny Psalm 83, kolejnej wojny przepowiedzianej w Psalmie 83:3:5: „Bo oto burzą się Twoi wrogowie i podnoszą głowę ci, którzy Cię nienawidzą. Knują spisek przeciwko Twojemu ludowi, zmawiają się przeciw tym, których strzeżesz. „Pójdźcie – mówią – wytraćmy ich spośród narodów, by więcej nie wspominano imienia IZRAELA”. DANIEL 11:44 TRWA TERAZ I MA SIĘ SPEŁNIĆ.

Teraz ostatni werset, który musi się spełnić zanim pojawi się Michał w rozdz. 12.

Daniel 11:45: „Rozbije namioty swojej kwatery między morzem i górą świętej wspaniałości. Dojdzie do swego końca, ale nikt mu nie przyjdzie z pomocą”.

Ten werset sugeruje, że antychryst uda się tam na wojnę. Namioty ustawione przez wojsko, potrzeby medyczne itd. podczas działań. Ale te namioty mogą również oznaczać, że są tam tymczasowo. Kiedy mówi, że antychryst dojdzie do swojego końca i nikt mu nie pomoże, to może sugerować że ta bitwa była czymś więcej niż myślał, dlatego zaczyna przegrywać. To może także sugerować, że antychryst zwróci się w innym kierunku, rozpaczliwe metody w imię pokoju. To byłoby powodem porwania w tym czasie i dlaczego pojawi się Michał w rozdz. 12.

W tym momencie, wiedząc że przegrywa, najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, ze może zgodzić się na rozejm z porozumieniem pokojowym, albo wykorzystać tę wojnę jako powód by podpisały je wszystkie kraje. Kiedy już to zrobią, on staje się liderem świata, a oni muszą ulec żądaniom NWO, albo jednego rządu światowego.

Kiedy to porozumienie podpiszą wszystkie kraje świata, rozpocznie się czas boleści i nastąpi porwanie. Ponieważ antychryst jest członkiem Bractwa Muzułmańskiego, świat będzie musiał dostosować się do jego prawa, prawa szariatu, które wkrótce nadejdzie.

Obamacare będzie także narzucone na cały świat jako część układu pokojowego NWO. Nikt nie będzie mógł ani kupić ani sprzedać jeśli nie będzie miał znaku bestii. To dlatego chrześcijanie muszą zostać porwani i dlatego Duch Święty musi zostać usunięty, bo antychryst nie będzie mógł dostać zgody na NWO. Gdyby chrześcijanie pozostali, powstrzymaliby to wydarzenie mówiąc światu o biblijnym proroctwie i modląc się. Każdego chrześcijanina który zostanie i ośmieli się mówić o biblijnym proroctwie, antychryst albo znak bestii wsadzi do więzienia i go zabije. Każdy złapany z Biblią zostanie zabity, a Biblie prawdopodobnie zostaną skonfiskowane i spalone.

Nadchodzą czasy jak żadne inne. Biblia mówi, że to będzie czas którego nigdy wcześniej nie było na świecie. Ostatnie proroctwa zostaną spełnione. I jak można zobaczyć, ta wojna z Syrią jest jednym z ostatnich jakie się spełnią zanim nastąpi porwanie kościoła i rozpocznie się czas boleści.

Jezus ma pojawić się już wkrótce! To może być tylko kwestia dni lub tygodni. Oddaj dzisiaj serce Jezusowi. Wyznaj Mu iż jest twoim Panem i Zbawicielem i że On umarł na krzyżu by ratować cię od grzechów. Poproś Go by wybaczył ci grzechy, tak jak ty wybaczasz innym za wszystko co zrobili tobie. Odwróć się od grzechów, otwórz Biblię i zacznij ją czytać. Czekaj na Jego przyjście i módl się codziennie o przebaczenie by zasłużyć na ucieczkę od tych rzeczy które spadną na ziemię. Powiedz innym o tym przyjściu, by również się uratowali. Zrób to i uwierz Jezusowi i zostaniesz uratowany! Przygotuj się, bo On wkrótce przyjdzie! Amen!

Prophecy Alert! This War on Syria Will Signal the Start of the Tribulation!

Źródło: http://www.examiner.com/article/prophecy-alert-this-war-on-syria-will-signal-the-start-of-the-tribulation

Paula Garrett – 8.09.2013, tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *