Strona główna > NWO > Apokalipsa > Proroctwo Lenina o USA

Proroctwo Lenina o USA

„Moje dziecko, nie wolno ci się bać mówienia prawdy. To jest dla zbawienia dusz i wyzdrowienia twojego kraju. Pięknej Ameryce nie wolno poddać się komunizmowi, Moje dziecko. Piękna Ameryka nie sprzeda się w niewolę. Wyrzućcie lichwiarzy z waszego rządu! Co to za rząd który toleruje grzech? Niegodziwość po niegodziwości – dawanie pieniędzy za mordowanie dzieci, dawanie pieniędzy za mordowanie starszych! Wasz rząd, Moje dziecko, zinfiltrowali ludzie grzechu”.                                                                                                                                                           – Matka Boża 13.09.1975

Władimir Lenin (na początku lat 1920):

„Najpierw przejmiemy Europę wschodnią, potem masy Azji. Okrążymy ostatni bastion kapitalizmu, Stany Zjednoczone Ameryki. Nie będziemy musieli walczyć. One wpadną w nasze ręce jak dojrzały owoc”.

I „Musimy praktykować koegzystencję z innymi krajami, aż będziemy na tyle silni żeby przejąć środkami światowej rewolucji… Nie jesteśmy pacyfistami. Konflikty są nieuchronne. Wielkie sprawy polityczne można rozwiązywać tylko przemocą… Niewyobrażalne jest żeby komunizm i kapitalizm mogły istnieć obok siebie. Nieuchronnie jeden musi zginąć”.


Rykov, następca Lenina w Radzie Sowieckich Komisarzy:

Rykov, następca Lenina potwierdził: „Naszym obowiązkiem jest zaszczepienie w umysłach narodów teorii przyjaźni międzynarodowej, pacyfizmu i rozbrojenia, zachęcając je do oporu wobec wojskowych przywłaszczeń i szkolenia, nigdy nie osłabiając naszych własnych wysiłków w budowaniu naszego sprzętu wojskowego”.


Chruszczow:

„Nie możemy oczekiwać żeby Amerykanie skoczyli od kapitalizmu do komunizmu, ale możemy pomóc ich wybranym liderom w daniu Amerykanom dawek socjalizmu aż nagle obudzą się i odkryją iż mają komunizm”.


Dimitry Z. Manuilsky, przewodniczący Rady Bezpieczeństwa ONZ, 1949:

Poniżej podsumowanie poglądów Manuilsky’ego zacytowanych przez Josepha Z. Kornfedera, byłego komunisty i studenta Lenin School of Political Warfare w 1930 (American Mercury, lipiec 1963):

„Wojna do końca między komunizmem i kapitalizmem jest nieuchronna. Teraz, oczywiście, nie jesteśmy na tyle silni by zaatakować. Nasz czas nadejdzie za 20-30 lat. Żeby wygrać potrzebujemy elementu zaskoczenia. Burżuazję trzeba będzie uśpić. To rozpoczniemy od zainicjowania najbardziej spektakularnego ruchu pokojowego. Będą elektryzujące zabiegi i niesłychane ustępstwa. Kraje kapitalistyczne, głupie i dekadenckie, ucieszą się ze współpracy ku ich samozniszczeniu. Skoczą na kolejną szansę przyjaźni. Kiedy tylko stracą czujność, zmiażdżymy je zaciśniętą pięścią”.


MICHAIL GORBACZOW – przemówienie z okazji 70 rocznicy rewolucji bolszewickiej (1987):

„… W październiku 1917, odeszliśmy od starego świata, odrzucając go raz na zawsze. Idziemy w kierunku nowego świata, świata komunizmu. Nigdy nie zejdziemy z tej drogi”.

I z przemówienia w Soviet Politburo, listopad 1987:
„Panowie, towarzysze, nie martwcie się wszystkim co słyszycie o glasnosti i pierestrojce i demokracji w nadchodzących latach. Są one przede wszystkim na konsumpcję zewnętrzną. Nie będzie żadnych zmian wewnętrznych w Związku Sowieckim, innych niż do celów kosmetycznych. Naszym celem jest rozbrojenie i uśpienie Amerykanów. Chcemy osiągnąć 3 rzeczy: 1) chcemy żeby Amerykanie wycofali swoje siły konwencjonalne z Europy, 2) chcemy by wycofali z Europy siły nuklearne, i 3) chcemy by Amerykanie przestali zajmować się Strategiczną Inicjatywą Obrony”.


NORMAN THOMAS, wieloletni socjalistyczny kandydat prezydencki w USA zadeklarował:

„Naród amerykański nigdy świadomie nie przyjmie socjalizmu. Ale pn. 'liberalizm' on przyjmie każdą część programu socjalistycznego, aż pewnego dnia Ameryka stanie się krajem socjalistycznym, nie wiedząc jak to się stało”.

——————-

„O Moje dzieci ze Stanów Zjednoczonych, czy nie rozumiecie tego co was czeka? Wasz kraj, Stany Zjednoczone, nie wiedzą co to cierpienie od sił destrukcyjnych. Moje dzieci, nie uciekniecie od zniszczenia jakie Niedźwiedź komunizmu zadał wielu krajom w Europie i na świecie. Nie możecie psuć Wiary by ratować to co pozostało, bo wszystko na ziemi upadnie w czasie kary jak rumowisko. Kula ognia, kara, chrzest ognia, schodzi na ludzkość. Czy nie rozumiecie?”                                                                                                                 – Matka Boża, 20.11.1978

„Jak w przeszłości Lenin, jak w przeszłości Stalin i Chruszczow, i wielu innych próbowali oszukać Stany Zjednoczone. Oni wszyscy czuli, że usiłując omotać was iluzjami odrzucenia ich komunistycznych aspiracji, że stali się jak wy, krajem wolnym dla wszystkich.

„Zapewniam was, Moje dzieci, nie ma żadnej wolności w Rosji. To wszystko złuda.

„Oni chcą świata od narodów świata. I dlaczego nie chcecie nauczyć się lekcji? To miało miejsce w czasach Lenina, to miało miejsce w czasach Stalina. I wszyscy jesteście na tej samej drodze, gotowi dać biliony pieniędzy, które powinno się dać tym w waszym kraju i wolnym krajom świata.

„Nie dajcie się oszukać, Moje dzieci, Rosja nie jest wolna. To akt kosmetyczny żeby was złudzić. Lenin i Stalin stosowali tę samą taktykę, Moje dzieci. Dlaczego nie chcecie uczyć się na swoich błędach?”

Weronika – Teraz Matka Boża płacze. Spogląda w górę i mówi:

Matka Boża – Moje łzy spadają na was, Moje dzieci. I muszę też dać wam podsumowanie tego o czym wam powiedziałam. Lenina i Stalina nie ma u Nas. Ich wyrzucono na spotkanie z ich bogiem, księciem ciemności, szatanem.

„Wypada mi powiedzieć, i to rozdziera Me serce w udręce, że oni nie chcieli się uratować”.

– Matka Boża, 18.06.1992

 

https://www.tldm.org/news9/lenin’sprophecyaboutamerica.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.