Strona główna > NWO > Proroctwa się spełniają. Watykańscy teologowie chcą „odnowić” biblię

Proroctwa się spełniają. Watykańscy teologowie chcą „odnowić” biblię

Źródło: http://3rm.info/22164-prorochestva-bibliya-chto-napechatayut.html

Data publikacji: 11.03.2011

Tłum. RX

Benedykt XVI-Ratzinger-Tauber, wierny syn synagogi szatana

Uczeni teologowie Watykanu postanowili w tym roku dokonać „aktualizacji” (żydomasońskiej manipulacji-tłum.) i uzupełnienia (judejskiego fałszerstwa-tłum.) Biblii.

Dokładnie co i jak mają zamiar teologowie zmienić w Starym i Nowym Testamencie Księgi Ksiąg, będzie jasne w końcu września, kiedy we włoskiej Modenie teologowie na oficjalnej konferencji prasowej opowiedzą dziennikarzom o swoich planach. W międzyczasie uczeni uzasadniają swoją niesłychaną decyzję wprowadzenia uzupełnień do Nowego Testamentu tym, że Ewangelie w obecnej postaci były napisane po upływie dziesiątków lat po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Chrystusa a zapisy w zwojach wspólnoty Qumran są świadectwami świadków naocznych tych cudownych wydarzeń i powinny być w konsekwencji uznane za bardziej wiarygodne. Przypuszczenia, że gdzieś mogą istnieć wcześniejsze zapisy Ewangelii wyrażano już wcześniej. I oto w 1945 roku w jaskiniach w pobliżu Wadi Qumran odkryto wcześniejsze zapisy ksiąg Starego Testamentu a nawet Nowego Testamentu. W rezultacie badaniem zebranych rękopisów zajęli się uczeni Roland de Vaux i Jerozolimska Biblijna Szkoła Archeologiczna. Rozpętało to krytykę katolików ze strony innych wyznań. A przedstawiciele judaizmu całkowicie oskarżyli katolickich teologów o to, że oni ukrywają tajemnice wczesnego chrześcijaństwa. Być może właśnie z powodu tych oskarżeń w Watykanie zadecydowano o przyspieszeniu prac nad zwojami z nad Morza Martwego. Ponadto na specjalnej konferencji ogłoszono, że przygotowuje się nowe wydanie Biblii. Do czego jest to potrzebne i dlaczego nie można ograniczyć się do zwykłej publikacji nowych źródeł dopóki nie wszystko jest jasne, nie wiadomo.

Proroctwo schimonachini Malarii (1926-1989) – Biblia, którą drukują jest błędna. Oni (faryzejscy judeje) usuną z niej wszystko co ich dotyczy ponieważ nie chcą zarzutów (14 marca 1989 roku). Przygotowuje się zmiana Wiary. Kiedy to nastąpi, święci odejdą i nie będą modlić się za Rosję. A tych, którzy pozostaną (z wiernych-aut.) Pan weźmie do siebie. A biskupi, którzy do tego dopuszczą ani tu ani tam Pana nie ujrzą (3 sierpnia 1988 roku).

 

Pozdrowienie Antychrysta- mano cornuto- El diablo

Proroctwa Christofora Tulskiego (1905-1996) – „W Cerkwi będzie wkrótce katolickie i kiedy w świątyniach zmienią Symbol Wiary nie będzie wolno tam chodzić a później wszystkie świątynie będą zamykane”.

„Po 2008 roku czas przyspieszy, rok będzie miesiącem. Po 2008 roku bądźcie szczególnie pokorni”.

Mroczna otchłań żydomasońskiego Watykanu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.