Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > A propos mordów rytualnych, list od czytelnika

A propos mordów rytualnych, list od czytelnika

W nawiązaniu do przedruku materiału p. Rafała Gawrońskiego pt: Mordy Rytualne na Wolnej Polsce, na redakcyjną pocztę od zaprzyjaźnionego czytelnika otrzymaliśmy niezwykle ciekawą informację. Jej autorem jest zasłużona dla wspólnej sprawy osoba, której ujawniać na prośbę nie będziemy. Poniższą przerażającą historię autor słyszał wielokrotnie z ust starszych Meksykanów mieszkając przez laty w San Diego, w Kalifornii. Przytaczamy ją w oryginale, bez polskich znaków. Jest to opowiedziana relacja Meksykanów o żydowskim mordzie rytualnym, który wydarzył się w Meksyku w 1938 r.:

Ojciec dziewczynki mial restauracje i wyslal ja wieczorem po mieso do lokalnego rzeznika, ortodoksyjnego Zyda. Dziewczynka nigdy nie wrocila. Cialo znaleziono kompletnie wykrwawione przez naciecia zyl na szyi  i w wielu innych miejscach. Wspomniane w oficjalych mediach „rozruchy” mialy miejsce – ludzie rozbijali i palili zydowskie biznesy! Lokalne wladze byly przez „kogos z gory” zmuszone aby znalezc szybkie (i ciche) rozwiazanie. Wzieto wiec niewinnego chlopaka z dalekiej, biednej wsi, ktory sluzyl w wojsku w Tijuanie i zrobiono z niego „kozla ofiarnego”. Wiadomo bylo, ze nikt za nim sie nie wstawi i nie bedzie mial zadnej obrony prawnej. Sfabrykowano dowody winy i skazano go na smierc. Wyrok wykonano natychmiast – 4tego dnia – aby sprawe zamknac jak najszybciej. Metoda egzekucji jest wlasciwie przyznaniem sie do winy tych co go skazali – chcieli „umyc rece” w oczach ludnosci i „dac szanse Bogu” do zdecydowania winy……sprytne, nie? Ludzie natychmiast uczynili z biednego chlopaka nieoficjalnego swietego dajac w ten sposob do zrozumienia, ze doskonale wiedza kto byl prawdziwym morderca.

Reszty mozna sie domyslic czytajac o tym wydarzeniu w podanych linkach i….wyciagnac wlasne wnioski.

Juan Soldado

http://en.wikipedia.org/wiki/Juan_Soldado

http://video.search.yahoo.com/video/play?p=juan+soldado+tijuana&vid=8ca63e4ba44c08c6c224be5953c6b561&l=6%3A46&turl=http%3A%2F%2Fts3.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DV.4925809003794778%26pid%3D15.1&rurl=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DELRwfAkR3qM&tit=Juan+Soldado&c=3&sigr=11aod7nes&sigt=10c0bj2h6&ct=p&age=0&&tt=b

Żydowskie mordy rytualne to fakt, o czym bez ogródek obszernie napisał żyd dr Ariel Toaff w swojej pracy pt: „Krwawa Pascha”. Prawda o tych barbarzyńskich zbrodniach całe szczęście, dzięki internetowi, zaczyna wydobywać się na powierzchnię Ziemi. Dziękujemy za dostarczoną informację/a303.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.