Strona główna > Samoobrona w infowar > Propaganda nie działa, zostaje hasbara

Propaganda nie działa, zostaje hasbara

desperacja propagandy

Add-your-comment-300x185Propaganda żydo-mediów przestaje działać na opinię publiczną. Mainstream media usuwają działy dodawania komentarzy do publikowanych artykułów.

Zdesperowane w działaniach mających na celu utrzymanie zdolności wpływu na dyktowanie kształtu rzeczywistości, jaka odpowiada ich żydowskim mocodawcom, rozpadające się główne media, zaczynają niszczyć własne sekcje komentowania publikowanych artykułów w cynicznym zamiarze uciszenia głosów sprzeciwu.

Ile razy można czytać mainstreamowy potok słów o szpiegostwie NSA, dronach, kontroli broni lub innym gorącym temacie, gdzie jego autorzy stają po stronie establishmentu, a ich argumenty są całkowicie wypatroszone przez zlecenia, jakie dostali do realizacji?

Czy to może nie irytować respondentów w komentarzach?

Ostatnie oficjalne sondaże pokazują, że zaufanie do tych mediów jest na rekordowo niskim poziomie. Po tym, jak kontrolowane przez żydów media, zawiodły w zakresie wpływania na osąd opinii publicznej za pośrednictwem płatnych trolli, establishment zaczyna panikować i reaguje poprzez zepchnięcie sekcji komentarzy do lochów.

Popular Science i BoingBoing.net niedawno ogłosiły swoją decyzję wyrzucenia działu komentarzy ze stron internetowych. The New York Times niedawno stwierdził, że dokonuje skanowania komentarzy i usuwa je masowo, a z niektórych artykułów całkowicie.

Jak dowodzi doskonały kawałek opublikowany w Daily Tech, Popular Science przyznało, że jego decyzja pozbycia się sekcji komentarzy była wynikiem tego, aby głoszona „doktryna naukowa” o tzw. globalnym ociepleniu, nie mogła zostać zakwestionowana.

Źródłem pochodzenia słowa „doktryna” jest indoktrynacja. Dlatego, Popular Science wybiera najbardziej nienaukowe podejście ze wszystkich możliwych – poprzez cenzurę debaty i duszenie alternatywnych poglądów – w celu indoktrynacji swoich czytelników.

Decyzja, aby zlikwidować sekcję komentarzy na stronach internetowych spowoduje jedynie, że żydo-media stracą w stosunku do alternatywnych witryn, które umożliwiają swobodne wyrażanie poglądów.

Na poniższym wideo pokaz odważnej próby nowego tłumienia wolności słowa przez korporacyjne media.

Spanikowane żydo-media zaczynają niszczyć sekcje komentarzy

Komentarz:

Na pewno hurmem odezwą się różne hasbarskie trolle, szukające „wytrychów” do wolna-polska.pl z całą stertą pretensji o „cenzurę” i z innego rodzaju żydowskim wyciem. Uprzedzamy, jesteśmy po latach odporni na ten bełkot. Żaden „obserwator” czy inny troll bagienny nie zrobi na nas wrażenia, ponieważ przez lata zgromadziliśmy fakty na temat mitu „dobrego żyda” i bajkopisarze nie zmienią tych faktów.

Chcesz się wygłupić – napisz o cenzurze.

indeks

Ale lepiej trollu hasbarski poszukaj sobie koczowniczych portali rozrywkowych, masz przecież różne onety, wp, sfory i inne produkty chazarskiej wyobraźni.

Wolna-polska.pl jest witryną informacyjną i edukacyjną dla Polaków, a nie dla chazarskiej koczowni. Nikt cię tu nie zaprasza, wręcz przeciwnie, mówimy ci otwarcie – won stąd do swoich. Nadejdzie dzień, gdy usłyszycie od tego Narodu – won z tego kraju, i oby stało się to jak najszybciej.

źródło: http://www.hangthebankers.com/mainstream-media-to-remove-comments-section-on-articles/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.