Strona główna > Bez kategorii > Promowanie homoseksualizmu w polskich miastach

Promowanie homoseksualizmu w polskich miastach

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/promowanie-homoseksualizmu-w-polskich-miastach

Data publikacji: 28.02.2013

hom1

 

Już od jutra startuje kolejna demoralizujaca kampania społeczna finansowana z pieniędzy Open Society Foundation, organizacji należącej do samego Georga Sorosa. Nosi ona prowokazyjny tytuł  „Rodzice, odważcie się mówić” i pozornie jest adresowana do rodziców homoseksualistów. W rzeczywistości to kolejna odsłona tej samej kampanii zmiękczania społeczeństwa i implementowania w nim na siłę wzorców sprzecznych z prawem naturalnym i wielowiekową polskątradycją.

Szokuje to, że w ramach tej kampanii promuje się zachowania homoseksualne w społeczeństwie. Stosowne bilboardy w pewnych wersjach zawierały takie hasła jak „Tato wyglądasz dziś seksownie” wyrażane przez syna do ojca. Bilboardy zawisną w kilku dużych polskich miastach. Autorzy kampanii tłumaczą, że plakaty przedstawiają osoby o skłonnościach homoseksualnych wraz ze swymi pełnoletnimi dziećmi, które także przejawiają skłonności homoseksualne. W niektórych przypadkach zdjęcia przedstawiają rodziców hetero ze swoimi homo dziećmi.

hom2

 

Akcję organizuje organizacja zwana „Kampania przeciw Homofobii”, która jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, działającą jako organizacja pozarządowa. Stowarzyszenie podobno zajmuje się przeciwdziałaniem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną do jakiej rzekomo ma dochodzić w polskim społeczeństwie. Jednak biorąc pod uwagę zakres działań jakie wykonuje ta podejrzana organizacja powinna ona raczej zmienić nazwę na „Kampania promowania homoseksualizmu”, ale to by się tak fajnie nie sprzedawało w otoczce walki z wyimaginowanym faszyzmem.

hom3

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.