Strona główna > Zdrowie > Prominentny prokurator obwinia szczepionki za autyzmu swoich dzieci

Prominentny prokurator obwinia szczepionki za autyzmu swoich dzieci

Adwokat  z San Antonio  mówi, że jest przygotowany do podjęcia krytyki na temat  jego uwag w niedawnym filmie, w którym obwinia szczepionki za autyzm swoich dzieci. Zaprzysiężony w ubiegłym roku w  Bexar County,  prokurator kryminalny Nico LaHood i jego żona, Davida, wyrazili swe  krytyczne przemyślenia na temat szczepionek w filmie na YouTube  zamieszczonym  na oficjalnym kanale Vaxxed.

„Jestem tu, by powiedzieć, że szczepionki mogą i powodują  autyzm „, mówi w filmie LaHood.  On  i jego żona opowiadają o tym, jak ich córka Maya doświadczyła reakcji  autoimmunologicznej  wkrótce po otrzymaniu szczepionek w  szpitalu.

„To było naprawdę okropne . To było tak okropne, ze musiałam związać ją do snu, bo ona się tak drapała, że zaczęła krwawić”,  Davida LaHood powiedziała, opisując objawy -podobne do egzemy -jakie miała jej córka. Matka i ojciec również opowiedzieli o zmianach fizycznych i psychicznych,  jakich ich syn, Michael, doświadczył zaraz po  szczepieniach.

„Był bardzo czujnym  dzieckiem. Był bardzo rozmowny. Był bardzo szczęśliwy. Dużo się uśmiechał. Uwielbiał,  jak ktoś mu się patrzył prosto w oczy”, powiedziała pani LaHood.

„On miał  18 miesięcy, był tuż po rundzie szczepionek i nagle zaczął robić takie dziwne wykrzywienia buzią. Takie niezależne odruchy (tics)” opisuje LaHood, twierdząc, że w pierwszej chwili myślał, że to było raczej słodkie.

„Ale dość szybko doszliśmy do wniosku, że to już nie jest słodkie, „ powiedział LaHood,  a jego żona, Davida, dodała, że była zaniepokojona,  że Michael przestał utrzymywać kontakt wzrokowy.

„Nastąpiła duża zmiana”, mówi Davida. „Przestał  całkowicie patrzyć  na ciebie. Przestał reagować na swoje imię zupełnie. A potem zaczęliśmy po prostu widzieć wiele innych zmian –  umiejętności motoryczne nie rozwijały się w sposób jak do tej pory”. LaHood powiedział, że w tym czasie rozmawiał  z  przyjacielem, który PRACOWAŁ jako naukowiec DLA  firmy farmaceutycznej Merck i który powiedział jemu,  że NIGDY NIE ZASZCZEPIŁ  któregokolwiek ze swoich  czworga dzieci.

„Ja poszukuję prawdy. Jestem prokuratorem z zawodu wiec szukam prawdy. MUSZE PODĄŻAĆ ZA DOWODAMI GDZIEKOLWIEK MNIE ZAPROWADZĄ.  I NIE MAM UPRZEDZEŃ”. „..Więc zastosowałem to samo podejście, patrząc na ten problem,” mówi Lahood.

„Brzydzę się oszustwem ,” mówi. „A to, co zostało narzucona na nas , jako wspólnotę – także przez nasz własny, cholerny rzad  JEST OSZUSTWEM. Czy jest to zamierzone, czy niewynik jest TEN SAM. ” 

Teraz prokurator musi wytrzymać krytykę ze strony mediów i ludzi na Facebooku, oświadczając, że ma on prawo do wyrażania swych  opinii zagwarantowane w Konstytucji (1st Amendment).

„Niektórzy z nich są wkurzenia , że Lahood, wybrany urzędnik, został nagrany składając swe oświadczenia przy swym biurku  w biurze okręgowym”, donosi KENS5 news.

Lahood twierdzi, że jest on uprawniony do wyrażania swojego zdania  podczas gdy jest on w biurze,  jak w przypadku innych wybranych urzędników, takich jak prezydent Obama i były gubernator Rick Perry,  którzy wyrazili podobne  oświadczenia wspierające obowiązkowe szczepienie dzieci.

„Nie zmuszam nikogo do mojej opinii . Wypowiadam swoje zdanie i myślę, że mam prawo do tego „  powiedział ABC news.
Nelson Wolff, sędzia z powiatu Bexar, wsparł Lahooda i jego prawo do przedyskutowania kwestii. „… On jest wspaniałym ojcem i jest zaniepokojony.
Ma syna z autyzmem. Mam siostrzeńca z autyzmem. Wiem, jak to jest,” Wolff powiedział KSAT news.

Pomimo krytyki, Lahood mówi, że będzie on nadal zadawać pytania i szukać odpowiedzi, i zachęca rodziców aby  poszerzali swą wiedza o przed  szczepieniem.

„Moje opinie są tylko moimi  opiniami, opinia ojca,  opinia męża, który akurat jest prokuratorem okręgowym.  Ludzie maja konstytucyjne  zagwarantowane prawo do wyrażania swoich opinii. Wiem, że  nie jest ona „politycznie poprawna”, powiedział LaHood..

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://www.infowars.com/prominent-district-attorney-blames-vaccines-for-his-childrens-autism/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *