Strona główna > Świat > PROJEKT TRZECIEJ ŚWIĄTYNI … Dzieci diabła były świadkami kolejnego znaku przybycia antychrysta mosziach

PROJEKT TRZECIEJ ŚWIĄTYNI … Dzieci diabła były świadkami kolejnego znaku przybycia antychrysta mosziach

(UWAGA ! Artykuł przetłumaczony za pomocą translatora Google)Od Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Musimy z tobą śledzić wydarzenia w Izraelu. to tam dzieci diabła, które otrzymały prawie całą moc na świecie, odwijają wszystkie swoje mesjańsko-apokaliptyczne plany. W interesie Izraela przede wszystkim wszystkie kraje muzułmańskie znajdujące się obok niego są ściśle powiązane.
Głównym celem Żydów jest zbudowanie Trzeciej Świątyni w celu koronacji w niej antychrysta mosziach. I do tego potrzebują w Jerozolimie oczyścić Wzgórze Świątynne z Meczetu Al-Aksa. Tak czy inaczej, ale wszystkie wydarzenia światowe ostatnich lat obracają się właśnie w promieniu tych celów i zadań twórców kataklizmów.

Dlatego dostarczamy dowody z tzw „proroctwa” rabinów, za którymi podążają dzisiejsi żydowscy władcy świata. W końcu nie jest konieczne, aby ich „proroctwa” się spełniły, ponieważ nie ma wiary w ich pewność. W końcu ich twórcami i wykonawcami są dzieci diabła, który jest ojcem kłamstwa.

Ale fakt, że wszystkie pieniądze świata i cała władza są skoncentrowane w rękach tych czcicieli diabła, zmusza nas do uważnego monitorowania ich i ich działań, ponieważ mają zdolność i siłę do realizacji wszystkich swoich mizantropijnych planów, dostosowując je do swoich „proroctw”, aby nadać wszystkim tym wydarzeniom szczególny mistycyzm i oszukać Żydów i inne narody. Niech Pan ich zabrania!

DZIECI DIABŁA MAJĄ KOLEJNY ZNAK NADEJŚCIA ANTYCHRYSTA MOSZIACH
W przeddzień 1 października rozpadł się kamienny mur, uszczelniając przez wieki tzw. Bramę Miłosierdzia , która w czasach starożytnych stanowiła przejście na Wzgórze Świątynne. W księdze proroka Ezechiela (44: 1-3) o tych bramach jest powiedziane:  „A Pan powiedział: te bramy będą zamknięte i nie otworzą się, i nikt nie wejdzie przez nie. Gdyż Pan, Bóg Izraela, wszedł przez nich i będą zamknięci ”. 
Według żydowskiej eschatologii, przez te bramy Mashiach musi wejść . Dlatego turecki sułtan Sulejman Wspaniały nakazał ich ukamienować. Jednak po pięciu do pięciu stuleciach kamienie te rozpadły się i rozpadły:

A wszystko to dzieje się na tle realizacji „proroctwa” rabina Icchaka Kaduri:
„W przeddzień 5780 roku (nowego roku według kalendarza żydowskiego), roku poprawek, zdarzy się, że w Izraelu nie będzie rządu przez długi okres czasu, a różne obozy będą przeklinać i kłócić się bez żadnej korzyści ze strony. A potem, w dniu Rosz Haszana (żyd Nowy Rok, 29 września – 1 października), bitwa rozpocznie się w niebie: Bg i Jego świta będą walczyć po świętej stronie przeciwko siłom zła. I to wszystko, co mogę powiedzieć, ponieważ ślubowałem nie ujawniać więcej tajemnic i ukrytych rzeczy. ”

„Nadejdzie dzień, w którym dwóch ministrów zacznie walczyć o władzę w ziemi Izraela. Obaj będą się nazywać Binyamin i żaden z nich nie będzie w stanie ustanowić swojego panowania. Zapamiętajcie te słowa i czekajcie na ten dzień, ponieważ kiedy nadejdzie, król Mesjasz będzie już na progu, a gdy nadejdzie sobota, przyjdzie i otworzy się . ” (więcej szczegółów w materiale „PROJEKT TRZECIEJ ŚWIĄTYNI … Dzieci diabła budują wszystko zgodnie ze swoimi„ proroctwami ”. Potem nadchodzi wojna! (WIDEO)”)

W świetle tego „proroctwa”, a także co najmniej kilkunastu różnych znaków ostatnich lat, wskazujących początek wydarzeń końca czasów, Żydzi widzą nowy mistyczny znak upadku kamieni, to znaczy, że michiach antychrysta jest już na krawędzi. 
I nie ma znaczenia, same kamienie spadły lub ich rabini pękli i spadli. Te dzieci diabła mogą bezczelnie kłamać i dostrajać wypełnianie „proroctw” własnymi rękami. Żydzi widzą tylko fakt: skoro kamienie uniemożliwiające wejście do mosziach na Wzgórzu Świątynnym upadły, oznacza to, że proroctwo się spełniło i że z technicznego punktu widzenia nie miało to fundamentalnego znaczenia. Nawet jeśli niektórzy sabotażyści z Mossadu w nocy przełamali bramy łomami, oznacza to, że otrzymali taki rozkaz od bardzo poważnych ludzi, którzy są znani.
Ważne jest również, aby satanistyczny rabin Icchak Kaduri mówił o znaczeniu okresu 29 września – 1 października.
Po pierwsze, Bramy Miłosierdzia zamurowane przez Sulejmana Wspaniałego, które rozpadły się w przeddzień 1 października, są tak nazywane w źródłach żydowskich. Po drugie, jedynym ważnym wydarzeniem tego okresu jest początek jakiejś dziwnej rewolucji w Iraku .
Ale jak ta rewolucja jest związana z nadejściem antychrysta Moshiacha do Żydów?
Izraelski zasób kaduri.net  pisze o tym: „Rabin Shmuel Laniado w swojej książce The Golden Instrument opublikowanej w Wenecji w 1657 roku przepowiedział, że wojna Goga i Magoga (WW3) rozpocznie się w Cieśninie Hormuz .  Rabin Shmuel Laniado pisze również:  „Daleko od Babilonu znajduje się kraj Bosra (miasto Basra w Iraku?). A ten kraj znajduje się między granicami Ashur, Persji a granicą kraju Edom – Hormuz. A krajem tym rządzą Ismaelici. Błogosławiony jest ten, który zna prawdę rzeczy – może tam rozpocznie się wojna końca dni . ” 

 

Bóg wie, co dzieci diabła przygotowują dla świata w najbliższej przyszłości. Ale nie ma wątpliwości, że nie można od nich oczekiwać niczego dobrego. Planują wielką, ale krótką wojnę, która, jak twierdzą, potrwa 12 minut, a potem nadejdzie antychryst. Niech Pan ich zabrania!

A REWOLUCJA W IRAKU JEST NAPRAWDĘ DZIWNA.
Masowe protesty w Iraku, które rozpoczęły się 1 października, to dopiero czwarty dzień, ale nawet według oficjalnych, niedocenianych danych zamieszki spowodowały 44 odnotowane zgony i ponad 1000 rannych. 
Chociaż wszyscy od dawna są przyzwyczajeni do różnego rodzaju rewolucji, które nieustannie dzieją się tu i tam, niemniej jednak nikt nie wie, jak interpretować iracką „rewolucję”: nie ma oczywistych liderów wśród rewolucjonistów, rewolucjoniści nie mają specjalnych wymagań, rewolucjoniści nie chwytają „Poczta, dworzec kolejowy i telegraf”, a nawet prawie nie wykrzykują żadnych haseł oprócz przekleństw przeciwko szyitom.
W świetle tej trudnej do zinterpretowania sytuacji, wielu politycznych łusków po prostu bezradnie otwiera usta i bełkocze coś o „protestach przeciwko niskiemu poziomowi życia”, podczas gdy media na ogół ograniczają się do dwóch akapitów, jakby wydarzenia miały miejsce gdzieś na Księżycu.
Tymczasem wydarzenia tam wybuchają, jak się wydaje, niezwykle ważne, które Amerykanie przygotowywali przez około 20 lat: możliwe, że Irak stanie się momentem węzłowym lub wyzwalaczem Wielkiej Wojny.
Oto kilka najnowszych tweetów ze sceny i od razu zauważymy, że wideo można oglądać jednym okiem, ale muszą być WYSŁUCHANE:

Po wysłuchaniu tych filmów staje się jasne, że w Iraku policja nie strzela karabinami z gumowymi kulami, ale chodzi o strzelanie z broni wojskowej. Dlatego nie wiadomo, jaki rodzaj 44 osób zginęło w tak masowym pożarze. Chociaż oczywiście nadal nie ma prawdziwych walk ulicznych, a protestujący mają tylko kamienie i broń w rękach. Ale wciąż może być przed nami … 

Za: https://3rm.info/main/77361-proekt-tretij-hram-u-detej-djavola-proizoshlo-esche-odno-znamenie-prihoda-moshiaha-antihrista-video.html

6.10.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.