Projekt Blue Beam – fundamentalna część planu zajęcia naszej planety

a„Mamy rząd światowy, czy tego chcesz, czy nie. Pytanie tylko, czy taki rząd jest ustanowiony przez podbój czy zgodę”Paul Warburg, członek Rady Stosunków Zagranicznych ( CFR ), wydał oświadczenie w Senacie USA w lutym 1950 roku.

„Jesteśmy u zarania transformacji globalnej. Potrzebny nam dobrze prowadzony poważny kryzys, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata” – powiedział we wrześniu 1994 roku David Rockefeller, prezes honorowy Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), honorowy przewodniczący Komisji Trójstronnej, członek grupy Bilderberg .

W 1994 roku niezależny dziennikarz Serge Monast zaprezentował w Quebec Free Press Centre raport, który nazwał Projekt NASA Blue Beam. W tym raporcie Serge poinformował o istnieniu spisku, wspieranego przez NASA i rząd Stanów Zjednoczonych jako całości, którego celem jest oszukać opinię publiczną, zmuszając ludzi aby uwierzyć w niebieskie znaki i „cuda” jako dowody, osłabiając własne przekonania religijne lub ich brak, aby móc szerzyć religię New Age. Tę samą, która będzie potrzebna, aby móc ogłosić Moshiacha (żydowski antychryst/a303) i ustanowić Nowy Porządek Świata.

Wkrótce potem, Serge i inny dziennikarz, który pomagał mu w pracy nad sprawozdaniem i ich rodziny zaczęli otrzymywać groźby i byli prześladowani przez państwo. I dość szybko zmarli w dość dziwnych okolicznościach.

Monast uważał, że ostatecznym celem projektu „Blue Beam” jest organizacja gigantycznej planetarnej mistyfikacji, która będzie symulować holograficzną projekcję przyjścia Jezusa i używać fal o niskiej częstotliwości aby kontrolować umysł. Wszystko to jest częścią planu budowy nowej szatańskiej religii New Age nowego świata.

Monast twierdził, że ma niezbite potwierdzenie swoich wypowiedzi. Oraz dokumenty, które otrzymał od osób zaangażowanych w rozwój projektu. Monast zmarł w podejrzanych okolicznościach. Już w 1994 roku powiedział w wywiadzie, że wielokrotnie mu groził premier Kanady i przedstawiciele Watykanu.

Kiedy Serge, który nigdy nie cierpiał na choroby serca, wrócił do domu, miał atak serca, po którym zmarł. Wkrótce zmarł inny dziennikarz, który pomagał Serge. W trakcie dochodzenia ustalono, że dziennikarz zginął również od ataku serca …

Źródło: http://3rm.info/12265-proekt-blue-beam-kak-osnovopolagayushhaya-chast.html

Tłumaczenie Olga Ka

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *