Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Projekt akcji w sprawie obrony prawa do żywności

Projekt akcji w sprawie obrony prawa do żywności

Sprawa dotyczy problemu opisanego w tych 2 artykułach:

http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/2013/05/07/ue-chce-regulowac-uprawy-wszystkich-owocow-i-warzyw-nawet-w-prywatnych-ogrodach/

http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/2013/05/08/kryminalizacja-nasion-i-roslin-zydowskie-nwo-contra-ludzkosc/

Ta sprawa jest ważna, ważna ponad wszelkimi podziałami. Parlament Europejski obraduje nad projektem prawa, jaki spowoduje, że miliony ludzi stracą możliwość uprawiania własnego kawałeczka ziemi, a konsumenci dostaną na talerz tylko pokarm GMO wytworzony przez Monsanto lub inne kryminalne korporacje.

W tej sprawie nie ma podziałów na wierzących w żydowski spisek NWO contra wierzących w to, że sprawcami burdelu na świecie są Marsjanie, nie ma alternatywy na wierzących w Boga contra wyznawców Stalina. Tu jest naprawdę bardzo prosty wybór: albo masz prawo jeść, co chcesz albo nie masz takiego prawa. To prawo obecnie chce Ci odebrać grupka unijnych biurokratów, którzy zajmują się projektem prawa w tej sprawie.

Można wysłać swój protest albo za pośrednictwem istniejących już mediów albo poprzez własne działanie. Protest za pośrednictwem stron organizujących akcję głosowania odradzamy, ponieważ po oddaniu głosu, nie mamy kontroli nad tym, czy nasz głos rzeczywiście dotrze do adresata. Zamiast tego polecamy działanie bezpośrednie. To działanie polega na wysłaniu bezpośredniego maila do polskich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. Elektroniczne skrzynki europarlamentarzystów powinny pękać w szwach od napływu e-maili ze wszystkich zakątków Polski – i nie tylko z Polski. Można skorzystać z zamieszczonego poniżej wzoru petycji albo swojego własnego projektu. Wysłanie e-maila to raptem parę chwil i nie kosztuje nas nic, a na dodatek można wysłać informację do wszystkich odbiorców za jednym zamachem.

Pamiętajmy, że my to miliony ludzi, a ich jest garstka. Powinniśmy okazać swój opór choćby w tak minimalny sposób. W przeciwnym razie stracimy wszyscy prawo decydowania o tym, co będziemy jeść. Należy powiadomić o tym wszystkich, kogo tylko się da, samych działkowców w Polsce mamy prawie 2 miliony, a jeść chyba musimy wszyscy?

Projekt petycji do wykorzystania wedle własnego uznania:

Szanowny Przedstawicielu Rzeczpospolitej Polskiej do Europarlamentu,

Zwracam się z bezpośrednią osobistą petycją w następującej sprawie:

Wiem, że Komisja Europejska skierowała do prac plenarnych Parlamentu Europejskiego projekt aktu prawnego pod sygnaturą COM(2013) 262 final/2013/0137 (COD) z 6 maja 2013, jaki znany jest pod nazwą „On the production and making available on the market of plant reproductive material (plant reproductive material law)”.

Wiem również, że proponowane prawo ma na celu kryminalizację osób, które przestępcami nie są, są za to drobnymi wytwórcami warzyw, owoców, roślin i nasion, a którzy stanowią ogromną rzeszę ludzi w Polsce (samych działkowców jest około 2 miliony).

Przedstawiony Parlamentowi projekt nowego prawa jest skandalicznym nadużyciem, jakie godzi w podstawowe prawa człowieka zapisane m.in. w Karcie Praw Podstawowych. Jakim prawem samozwańcza grupka unijnych biurokratów dokonuje kryminalnej próby ataku na prawa milionów ludzi, a czyni to nadto lekceważąc zupełnie obowiązujące na terenie UE prawo?

Znam stanowisko większości członków Komisji Europejskiej, bandy samozwańczych decydentów, w sprawie losów ludności niemal całego kontynentu, a także ich przeróżne zabiegi manipulacyjne mające na celu nadanie pozorów „słuszności”, „praworządności”, czy „demokracji” ww. projektowi prawa.

Komisja Europejska przedstawiła do prac parlamentarnych projekt prawa, który jest wyrazem tylko ich własnego stanowiska, nie jest natomiast wyrazem poglądów i oczekiwań wyborców europarlamentarzystów PE.

Wyborcy posłów do Parlamentu Europejskiego uważają, że jest to próba zamachu na podstawowe prawa człowieka, zresztą kolejna z wielu wcześniejszych prób. To usiłowanie popełnienia przestępstwa (ponieważ projekt jest sprzeczny z prawem UE), to ograniczanie ludziom swobodnego dostępu i wyboru żywności, którą chcą jeść, to odbieranie ludziom przyrodzonego prawa uprawiania ziemi i uzyskiwania z tego tytułu pożytków, to usiłowanie pozbawienia życia przez ograniczenie dostępu do żywności. To są czyny kryminalne opisane w obowiązującym w Polsce kodeksie karnym. To łamanie praw fundamentalnych, jakie rzekomo są podstawą istnienia UE.

Uważam nadto, że przestępców należy szukać tam, gdzie oni są, a nie tworzyć miliony nowych przy użyciu długopisu. To prawo będzie martwe i nigdy nie będzie obowiązywać, ponieważ jest sprzeczne z duchem cywilizacji europejskiej i tradycją polską. Nie pomoże w tym tworzenie nowych policji i wydawanie ogromnych środków na ściganie działkowca, który wyhoduje w ogródku 5 marchewek. To jawny przykład albo oderwania od rzeczywistości albo wykazywania objawów choroby psychicznej członków Komisji Europejskiej. To po prostu wstyd.

Dlatego zwracam się z niniejszą petycją żądając od Pani/Pana zabrania głosu w obronie praw podstawowych UE, obronie jej obywateli, obronie swoich własnych wyborców, a także głosowanie przeciw proponowanemu projektowi pod nazwą:

„On the production and making available on the market of plant reproductive material (plant reproductive material law)”.

Wyrażam przekonanie, że ten sprzeciw znajdzie Pani/Pana zrozumienie, gdyż jest wyrazem naszej wspólnej troski o ochronę podstawowych praw człowieka i praw obywatelskich.

Jednocześnie nadmieniam, że będę bacznie przyglądać się debacie Parlamentu w tej sprawie i głosowaniu, a wyniki głosowania będę sprawdzać i nie zapomnę o tym, kto bronił naszych wspólnych wartości, a kto je całkowicie zlekceważył podczas najbliższych kolejnych wyborów do PE.

A siłę przekonywania, jako coraz bardziej świadoma i zwarta grupa obywateli UE, mamy większą niż Pan Barroso i Komisja Europejska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.