Strona główna > NWO > Programowanie umysłów Monarch – Lindsey Stirling „Shatter Me”

Programowanie umysłów Monarch – Lindsey Stirling „Shatter Me”

Monarch - programowanie umysłów - kontrola

Lindsey Stirling nie jest typową gwiazdą pop, choćby dlatego, że jest skrzypaczką.

Jednak patrząc na obrazy w jej wideo „Shatter Me”, zdajemy sobie sprawę, że nie ma większego zróżnicowania jej od innych wydarzeń pop: Jej największy przebój jest oczywiście o kontroli umysłu Monarch. Przyjrzymy się tej symbolice „Shatter Me”.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola

Shatter Me to dowód, że agenda Illuminati jest obecna nie tylko w głównych, światowych wydarzeniach w bieżącym czasie, ale bierze również aktywny udział w programowaniu artystów muzyki pop odwołujących się do „niszowych” rynków muzycznych. Lindsey Stirling, amerykańska skrzypaczka, kompozytorka i tancerka jednocześnie stała się sensacją YouTube z ponad czterema milionami subskrybentów i ponad 600 milionami wszystkich odwiedzin. W 2010 roku została ćwierćfinalistką przedstawienia America Got Talent, gdzie zabłysnęła jako „skrzypek hip-hop”. Stirling jest zaangażowana również w Kościół LDS, w którego kampanii pod tytułem „Jestem Mormonem” brała udział. Była również proszona o występy w innych organizowanych przez Kościół LDS wydarzeniach.

W 2013 roku podpisała kontrakt z menadżerem Lady Gaga’s, Troy Carter i jeszcze w maju wydała swój drugi album „Shatter Me”. W 2014 roku album osiągnął drugie miejsce na liście Billboard 200 i pierwsze miejsce w czterech kategoriach: najlepszy amerykański cyfrowy album, najlepszy klasyczny album, najlepszy taneczno-elektroniczny, oraz w kategorii niezależny album. (?)

Mimo, że podobieństwo Stirling do Lady Gaga pod względem stylu artystycznego jest znikome, to symbolika jej wideo Shatter Me wykorzystuje dokładnie tą samą tematykę jak Gaga: kontrola umysłu Monarch. W rzeczywistości jest to jedno z najbardziej jaskrawych wideo z motywem Monarch ostatnich czasów, gdyż zawiera prawie całą symbolikę związaną z nim. Ponadto, poza miganiem obrazów, działań podprogowych i mnóstwa symboli cała historia filmu jest naprawdę historią Monarch i jej ofiarach traumy, oraz dysocjacji od rzeczywistości.

Shatter Me


Choć piosenka mówi o uwolnieniu się od strachu (czy coś takiego), należy jednak czytać tytuł piosenki dokładniej, aby zrozumieć jej prawdziwe znaczenie. Shatter Me jest o zewnętrznym życiu destrukcyjnie niszczącym wnętrze człowieka, fragmentarycznie je rozbijając jak w stłuczonym lustrze. Po umieszczeniu w kontekście kontroli umysłu Monarch sens utworu staje się jeszcze bardziej złowieszczy.

Celem programu kontroli umysłów Monarch jest spowodować silny uraz psychiczny u niewolnika (z pomocą najbardziej przerażających środków, bodźców), który jest na tyle poważny, że inicjuje w mózgu niewolnika uruchomienie ostatniego ośrodka mechanizmu obronnego: dysocjacji od rzeczywistości. Pozwala to następnie zdefragmentować rdzeń osobowości niewolnika i zaprogramować w niej nowe alter-ego. Przez konkretne obrazowania i symboliki wideo Shatter Me opisuje dokładnie ten przerażający proces. Nie ma absolutnie nic nowego w tym sugestywnym obrazowaniu zastosowanym w Shatter Me. Tematyka ta poruszana była już na tej stronie w takich wątkach jak Katy Perry Wide Awake i film Labirynt.

Wideo

Film zaczyna się od klasycznego obrazu często używanego do reprezentowania MK niewolnika: pozytywka baleriny. Obraz wirującej baletnicy pojawia się często w pracach Monarch – opublikowane artykuły takie jak Czarny Łabędź czy Hide and Seek.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Uwięziona w świecie, reprezentująca kontrolowane środowisko niewolnika MK, Lindsey wirująca wokół siebie.

Podczas gdy Lindsey wirując i grając na skrzypcach, piosenkarka Izzy Hale jest wewnątrz „silnika” z pozytywką, zapewniając poprawne jej funkcjonowanie.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Otoczona przez wirujące zębate koła Izzy zapewnia płynne obracanie się baletnicy

Pomieszczenie z mechanizmami kół zębatych reprezentuje wnętrze głowy Lindsey, wewnętrznego świata niewolnika MK. Izzy przedstawia jej osobowość, rdzeń jej prawdziwego ja, to z wszystkich wspomnień, doświadczeń, myśli i emocji. Podobnie jak większość niewolników MK, Lindsey ma chwile, w których zdaje sobie sprawę co się z nią dzieje i próbuje wyłamać się z jej zaprogramowania.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Lindsey próbuje uwolnić się z jej zaprogramowania.

Ona próbuje uwolnić się od tego świata, ale jej próby są bezkusteczne, co stwierdza jej rozbite lustro.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Symbol rozbitego lustra pojawia się w prawie każdym filmie z motywem Monarch. Często jest to widoczne, gdy niewolnik próbuje uciec od jego zaprogramowania. Rozbite lustro stanowi punkt bez powrotu, ponieważ nie jest już możliwe dla niewolnika „przejść na drugą stronę lustra” by powrócić do rzeczywistości.

Po nieudanej próbie ucieczki, programowanie zostanie wznowione. Lindsey posiada lalkę (który nie było tam wcześniej), co oznacza, że jej obsługa zaprogramowała dla niej nową ‚alter‚ osobowość.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Lindsey trzyma lalkę, symbol przedstawiający stworzenie nowego, sztucznego alter-ego.

Aby upewnić się, że rozumiemy, że nie jest to po prostu tylko nowa lalka, ale osobowość widzimy Izzy, który jest wewnątrz mózgu Lindsey tworząca mechaniczną postać. Dlatego domyślamy się, że nowa mechaniczna ludzka osobowość zastąpi rdzeń obecnego ego.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Lindsey zaprogramowana przez jej „obsługę”, Izzy tworzy mechaniczną lalkę w jej głowie.

Wideo następnie pozwala nam zrozumieć, że to wszystko jest o programowaniu Monarch i o niczym więcej.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Ponieważ programowanie jest w toku, niebieski Motyl Monarch odlatuje w świat, co było jasne, że wszystkie te wizualizacje symbolicznie reprezentują uraz, nadużycia i programowania niewolnika MK.
Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Lindsey, który stopniowo traci kontakt z rzeczywistością widzi małego Monarch-motyla latającego obok niej.

Motyl następnie zamienia się w strasznego nietoperza, który może reprezentować jej sadystyczną obsługę

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Motyl stał się rzeczywiście straszny nietoperzem.

Mimo, że MK niewolników są tak precyzyjnie zaplanowane, to jednak pod wpływem narkotyków, zdezorientowany i zmanipulowany umysł czasami kończy z postrzeganiem swoich oprawców w pozytywny sposób. Następnie Lindsey dosłownie rozpada się na kawałki obrazując tym defragmentację rdzenia jej osobowości.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
To oznacza, że w scenie z niewolnikiem MK poddawano go urazom tak intensywne, że jego psychika uległa defragmentacji.
Monarch - programowanie umysłów - kontrola
W tym samym czasie Izzy znajdująca się w środku głowy Lindsey umieszcza w niej mechaniczne lalkę między dwoma mechanizmami zakłócając ich funkcjonowanie. Alter osobowość stworzona przez „trenera” w końcu przejęła psychikę Lindsey.

 

Film kończy się sceną, która przedstawia pozytywne „oswobodzenie”. Jednakże biorąc pod uwagę cały kontekst wideo jest to rzeczywiście bardzo niepokojące.

Monarch - programowanie umysłów - kontrola
Na końcu wideo Lindsey na zewnątrz – co oznacza, że jest ona całkowicie oddzielona od rzeczywistości ze względu na przebyte psychiczne i emocjonalne urazy.

Chociaż wydaje się, że Lindsey stała się wolna to zdecydowanie tak nie jest. Fakt, że jej lustro i lalka są nadal z nią obecne mówi nam wyraźnie, że Lindsey rzeczywiście fizycznie jest w tym samym miejscu, ale jej umysł jest rozdzielony – stan, w którym obsługa (trener) niewolnika MK może zakończyć dalsze programowanie.

Na samym końcu filmu na ekranie pojawia się motyl Monarcha pozwalając nam zrozumieć po raz kolejny, że to wszystko było o Monarch Programowaniu. W skrócie, poprzez symbole pozornie poetyckich film opowiadający historię o niewolniku MK, który jest izolowany i ograniczany, a następnie poddawany urazom, aż rdzeń osobowości zostanie całkowicie rozbity. Nowe alter-ego jest tworzone a niewolnik całkowicie traci kontakt z rzeczywistością i swoją własną prawdziwą osobowością. To jest dość smutne i ponure… ale czego można było się spodziewać z piosenki Shatter Me?

Na zakończenie


W stylu klasycznym kłamstwo MK „wideo Shatter Me opowiada o uwolnieniu siebie ze strachu”. Ale jego symbolika przedstawia dokładnie odwrotny obraz: proces poddawania niewolnika kontroli umysłu. Wideo zawiera prawie wszystkie znane symboliki związane z programowaniem Monarch o których pisano już wiele razy w podobnych artykułach na tej stronie. Obserwując działalność muzyczną jako całości nie można nie zauważyć wzorów powtarzających się symboli pojawiających się w podobnie tematycznych filmach.

Chociaż Lindsey Stirling nie jest typową hiper-seksualną gwiazdą pop to jej film Shatter Me jest dowodem na to, że „Program” ma na celu dotarcie do ludzi z wszystkich możliwych nisz w celu stworzenia jednej, dużej, nieuniknionej, hegemoni, MK kultury (MKULtra).

Sama Lindsey obraca się w świecie przelatujących motyli, i jesteśmy otoczeni przez środki masowego przekazu naszpikowanymi uwodzicielskimi, często niezwykle sugestywnymi obrazami nie zdając sobie sprawy, że to tylko brzydkie, złośliwe nietoperze. To do nas tak naprawdę należy rozbić tę szklaną kulę kłamstw i obłudy, by zobaczyć w końcu prawdziwą rzeczywistość i to co jest czym.

tł. ls

http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/lindsey-stirlings-shatter-video-monarch-programming/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + = 11