Strona główna > Polska > Program Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa


Cały świat współpracuje ze sobą, aby doszło do finalnych czasów końca i został spełniony ten oto warunek z Apokalipsy:

” Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. ”

Wchodzimy w kolejną fazę systemu bestii. Kiedy już wszyscy na świecie wejdziemy w obrót bezgotówkowy, ostatni antychryst da nam ofertę “nie do odrzucenia” – przyjęcie znaku bestii, który to znak będzie powiązany z łamaniem Prawa Bożego.

Zapewne za kilka lat taka reklama “U stomatologa” będzie inaczej wyglądać. Mniej więcej tak:

Wszystko łatwe i przyjemne, same ułatwienia i uśmiech osób starszych.

W ładnym opakowaniu nawet odchody można sprzedać. Wystarczy dobre hasło reklamowa, znany celebryta, a raczej liczba mnoga, bo będą to tacy Kubusiowie Wojewódzcy, Karolakowie, znani aktorzy, którzy wprowadzą świat w system bestii. Za utratę życia  WIECZNEGO.

Apeluje przy tej okazji do nowych czytelników, abyście sie nie bali, gdyż po pierwsze nikt nie zna dnia ani godziny, a po drugie nasza nadzieja jest w Bogu. Uświęcajmy się. Pan Jezus przyjdzie jak złodziej w nocy.

Za: http://detektywprawdy.pl/2018/05/10/program-polska-bezgotowkowa/

Data publikacji: 10.05.2018

 

 


7 thoughts on “Program Polska Bezgotówkowa

 1. Bydło chce być zaczipowane, zaszczepione, prowadzone przez pasterza. To problem jest tylko dla garstki oportunistów i ludzi którzy umieją samodzielnie myśleć – analizować. Jak historia świata pokazuje – takich było 5% do 10% całej populacji i nie ma szans na więcej. Nie ma co się łudzić.

  1. należy dodać, że bydło jest z natury roszczeniowe i oddaje głos na socjalistów, z resztą już tak na marginesie zarówno satanizm i socjalizm prowadzi do zbydlęcenia i zniewolenia, tak więc czy socjaliści nie są owocem szatana?

 2. PiS/PO/GMO jedno wielkie ZŁO w RP. Należy dodać, że jeszcze mam w świecie „Bękartów wojny”.
  Do refleksji!
  Pozdro.

 3. Mistrzostwo manipulacji,ta muzyka,ten łagodny głos,te uśmiechy.Brr
  Czytajcie Biblię,antychryst bedzie przesladował 3 i pół roku,więc nie warto sprzedawac za miske soczewicy na te 3 i pól roku swego życia wiecznego I PRZYJMOWAĆ CZIPA CZY COKOLWIEK TO BĘDZIE ULEPSZONE JESZCZE.
  Biblia ostrzega przed wrzodami bolesnymi u tych ,którzy to diabelstwo przyjma na reke lub na czoło i śmiercią wieczną.Dobra nowina: Jezus przyjdzie rozwalić to wszystko.Czytajcie Biblie i nawróćcie sie do Jezusa.
  JEZUS to NIE RELIGIA ,to przyniesiona przez krzyż i jego krew RELACJA Z BOGIEM.
  Bóg brzydzi się religią,chce RELACJI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *