Strona główna > Polska > Program Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa

Cały świat współpracuje ze sobą, aby doszło do finalnych czasów końca i został spełniony ten oto warunek z Apokalipsy:

” Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. ”

Wchodzimy w kolejną fazę systemu bestii. Kiedy już wszyscy na świecie wejdziemy w obrót bezgotówkowy, ostatni antychryst da nam ofertę “nie do odrzucenia” – przyjęcie znaku bestii, który to znak będzie powiązany z łamaniem Prawa Bożego.

Zapewne za kilka lat taka reklama “U stomatologa” będzie inaczej wyglądać. Mniej więcej tak:

Wszystko łatwe i przyjemne, same ułatwienia i uśmiech osób starszych.

W ładnym opakowaniu nawet odchody można sprzedać. Wystarczy dobre hasło reklamowa, znany celebryta, a raczej liczba mnoga, bo będą to tacy Kubusiowie Wojewódzcy, Karolakowie, znani aktorzy, którzy wprowadzą świat w system bestii. Za utratę życia  WIECZNEGO.

Apeluje przy tej okazji do nowych czytelników, abyście sie nie bali, gdyż po pierwsze nikt nie zna dnia ani godziny, a po drugie nasza nadzieja jest w Bogu. Uświęcajmy się. Pan Jezus przyjdzie jak złodziej w nocy.

Za: http://detektywprawdy.pl/2018/05/10/program-polska-bezgotowkowa/

Data publikacji: 10.05.2018

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *