Strona główna > NWO > Profesor Larry Bell: policja ds. Sprawiedliwości energetycznej będzie śledzić Twoje ślady węglowe

Profesor Larry Bell: policja ds. Sprawiedliwości energetycznej będzie śledzić Twoje ślady węglowe

Kontrola nad energią jest podstawową zasadą technokracji od jej powstania w 1932 roku na Uniwersytecie Columbia. Energia jest „systemem rozliczeniowym” technokracji, oleju, który smaruje system ekonomiczny oparty na zasobach, kontrolowany wyłącznie przez technokratów. ⁃ Edytor TN

W pełni spodziewaj się, że Twoje przyszłe ślady węglowe zostaną wyśledzone na miejscu przestępstwa, w którym doszło do naruszenia „sprawiedliwości klimatycznej i energetycznej” przed najwyższym trybunałem ds. Zrównoważonego rozwoju.

Potencjalne zarzuty?

Takie grzechy obejmują posiadanie i eksploatację pojazdu spalinowego, ingerencję w regulowane górne lub dolne limity ustawień termostatu i / lub nadmierne zużycie energii elektrycznej w oparciu o metraż w gospodarstwie domowym na liczbę osób.

Dlaczego masz mi wierzyć?

Po prostu dlatego, że kontrolująca Amerykę partia polityczna już zainicjowała program aby zastąpić 80 procent niezawodnej energii węglowodorowej, zwiększając o kolejne pięć procent obecnie dostarczanej przez przerywaną w dostawach energię wiatrową i słoneczną.

Co więcej, plan znacznie zwiększy popyt na energię elektryczną i jej koszty, wycofując większość pojazdów napędzanych ropą naftową na rzecz modeli typu plug-in.

Kiedy zdarzają się nieuniknione niedobory energii, prawie na pewno nastąpi reglamentacja.

Pierwszego dnia w owalnym biurze prezydent Biden zamknął rurociąg Keystone XL na granicy kanadyjskiej.

W ramach swojego programu „Equitable Clean Energy Future” o wartości 2 bilionów dolarów prezydent Biden zobowiązał  Amerykę do przestrzegania porozumienia klimatycznego z Paryża z 2015 r.: Wyeliminowanie emisji dwutlenku węgla z energii elektrycznej do 2035 r. Oraz odejście od ropy naftowej, gazu ziemnego i węgla w celu osiągnięcia -zero emisji dwutlenku węgla do 2050 r.

Krótko mówiąc, program Bidena zakończy źródło energii i ponad 200 miliardów dolarów inwestycji w nowe fabryki, które wygenerowały miliony miejsc pracy, wygenerowały istotne dochody federalne i stanowe, inwestycje zmniejszył deficyt handlowy o kilkaset miliardów dolarów i zwiększyły elastyczność amerykańskiej polityki.

Tymczasem inne działania wykonawcze ograniczają produkcję ropy gazu w USA, co w ostatnim czasie uniezależniło nasz kraj energetycznie, anulując nowe dzierżawy ropy i gazu na ziemiach i wodach publicznych.

Joe Biden będzie odbywał swoje spotkania w rządzie z radykalnymi aktywistami klimatycznymi uprawnionymi do wywierania ogromnego wpływu regulacyjnego na każdy główny amerykański sektor życia gospodarczego i społecznego.

Były sekretarz stanu John Kerry, który współprzewodniczy  „Jedności zadaniowej ds. Zwalczania kryzysu klimatycznego i dążenia do ochrony środowiska” Biden mianował Sandersa, który zostaje mianowany na nowo utworzone stanowisko w rządzie jako „wysłannik klimatyczny” dyplomacji międzynarodowej.

Były burmistrz South Bend w stanie Indiana i kandydat na prezydenta Demokratów Pete Buttigieg został nominowany na sekretarza transportu Bidena. Strona główna kampanii Buttigiega podana do 2035 roku; „wymagałby zerowej emisji dla wszystkich nowych pojazdów”.

Była gubernator stanu Michigan Jennifer Granholm, wybrana przez Joe Bidena na sekretarza ds. Energii, będzie odpowiedzialna za wywiązanie się z obietnicy wyborczej pomocy w budowie 550,000  stacji ładowania pojazdów elektrycznych w ramach jego planu „walki ze zmianami klimatycznymi”.

Zarządzenie wykonawcze z 27 stycznia oficjalnie powołuje Biuro Polityki Klimatycznej w Białym Domu, na czele którego stanie „car klimatyczny” Gina McCarthy, która wcześniej kierowała EPA administracji Obamy. Zakon tworzy również Radę Międzyagencyjną ds. Sprawiedliwości w zakresie Środowiska Białego Domu i Radę Doradczą ds. Sprawiedliwości Środowiskowej Białego Domu.

Więc co dokładnie składa się na „sprawiedliwość środowiskową?

Jedna szeroko zakrojona dyrektywa prezydencka wzywa do podjęcia bardziej zdecydowanych działań chronić zdrowie publiczne i środowisko i pociągać do odpowiedzialności zanieczyszczających, w tym tych, którzy „nieproporcjonalnie szkodzą społecznościom kolorowych i społecznościach o niskich dochodach”.

A kto naprawdę chciałby być przeciwko? Nikt nie chce „zanieczyszczenia” powietrza, ziemi czy wody, co tak naprawdę nie ma nic wspólnego z odpowiedzialnym, czystym wykorzystaniem paliw węglowodorowych czy produkcją atmosferycznego CO2 (naturalny pokarm roślinny).

W niecałe 24 godziny po inauguracji Biden powitał w swojej administracji profesora prawa i sprawiedliwości rasowej Shalandę Baker jako zastępcę dyrektora ds. „Sprawiedliwości energetycznej” w Departamencie Energii.

Według organizacji non-profit Initiative for Energy Justice, sprawiedliwość energetyczna, podobnie jak sprawiedliwość środowiskowa, odnosi się do „celu, jakim jest osiągnięcie równego udziału w życiu społecznym i gospodarczym w systemie energetycznym, przy jednoczesnej naprawie obciążeń społecznych, ekonomicznych i zdrowotnych nakładanych na osoby szkodzi systemowi energetycznemu ”.

Znowu, kto mógłby chcieć odmówić komukolwiek sprawiedliwości energetycznej, szczególnie w przypadku nieproporcjonalnie pokrzywdzonych populacji o niskich dochodach? Wydaje się, że w imię największej sprawiedliwości zostanie wymierzona obniżka kosztów energii i zwiększanie dostatku dla wszystkich… ale jest to przeciwieństwo tego, co zapowiada program Bidena.

zwiastun nadchodzących wydarzeń nastąpił, gdy przerwy w dostawie prądu przetoczyły się przez miasta i miasteczka Kalifornii podczas fali upałów w 2020 r. z powodu usunięcia z sieci elektrowni jądrowych i paliw kopalnych.

Kalifornia już teraz jest liderem w kraju z najmniej niezawodnym systemem zasilania i największą liczbą rocznych awarii. warunki tylko się pogorszą ponieważ obecnie stan wymaga, aby wszystkie nowe domy były prawie całkowicie elektryczne. Ponad 30 miast, w tym San Francisco, wprowadziło już zakazy podłączania nowych urządzeń gazowych. Kalifornia planuje ostatecznie zakazać samochodów benzynowych i wysokoprężnych.

Nie ma powodu, aby ktokolwiek w bogatej w energię Ameryce był pozbawiony przystępnej cenowo energii, aby „ocalić planetę” przed niedostrzegalnym 0.06o wzrostu temperatury w stopniach Celsjusza na podstawie hipotetycznych modeli komputerowych Międzyrządowego Zespołu ONZ ds. Zmian Klimatu (IPCC).

Ani energia słoneczna, ani wiatrowa nie są bardziej „czystsze” dla środowiska niż węglowodory, jeśli weźmie się pod uwagę wydobycie toksycznych metali ziem rzadkich, z których się je wytwarza.

Niedobory sztucznej energii oparte na sprawiedliwości środowiskowej i energetycznej doprowadzą jedynie do uzasadnienia racjonowania w celu bardziej sprawiedliwej redystrybucji ubóstwa energetycznego.


Larry Bell jest profesorem architektury kosmicznej na Uniwersytecie w Houston, gdzie założył Międzynarodowe Centrum Architektury Przestrzeni Sasakawa (SICSA) oraz studia podyplomowe z architektury kosmicznej. Jest autorem kilku książek, w tym „Reinventing Ourselves: How Technology is Rapidly and Radically Transforming Humanity” (2019), „Thinking Whole: Rejecting Half-Witted Left & Right Brain Limitations” (2018), „Reflections on Oceans and Puddles : Sto powodów do entuzjazmu, wdzięczności i nadziei ”(2017),„ Kosmiczne rozmyślania: Kontemplacja życia poza sobą ”(2016) oraz„ Scared Witless: Prophets and Profits of Climate Doom ”(2015). Obecnie wraz z Buzzem Aldrinem pracuje nad nową książką „Beyond Footprints and Flagpoles”.

Przeczytaj całą historię tutaj…

O AUTORZE

Patrick Wood
Patrick Wood jest wiodącym i krytycznym ekspertem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, zielonej gospodarki, agendy 21, 2030 i historycznej technokracji. Jest autorem Technocracy Rising: The Trojan Horse of Global Transformation (2015) i współautorem Trilaterals Over Washington, Volumes I i II (1978–1980) wraz z nieżyjącym Antonim C. Suttonem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.