Strona główna > NWO > Profesor David Keith: Setki tysięcy ludzi umrze przez programy geoinżynierii [video]

Profesor David Keith: Setki tysięcy ludzi umrze przez programy geoinżynierii [video]

 „Jeśli więc ja podejmę decyzję lub razem podejmiemy decyzję aby wprowadzić program geo-inżynierii, może się to zakończyć śmiercią setek tysięcy ludzi rocznie – jako bezpośredni skutek tej decyzji…”- prof. David Keith

David W. Keith jest profesorem fizyki stosowanej w Paulson School of Engineering  oraz profesorem polityki publicznej w Harvard Kennedy School na Uniwersytecie Harvarda . Jest także prezesem wykonawczym Carbon Engineering. Badania Keitha obejmowały szereg dziedzin, w tym ocenę technologii związanych z klimatem i analizę polityki, rozwój technologii, naukę o atmosferze i fizykę. Keith pracował nad geoinżynierią słoneczną od 1992 roku, kiedy napisał jedną z pierwszych ocen tej technologii i jej implikacji politycznych. Od czasu artykułu Keitha z 1992 r., W którym dokonano uporządkowanego porównania kosztów i ryzyka, oraz późniejszej pracy przeglądowej, która po raz pierwszy opisała zagrożenie moralne i wyznaczyła geoinżynierię w powojennej historii kontroli pogody.

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Keith_(scientist)

Profesor David W. Keith

Jeśli trochę zmniejszymy temperaturę słońca, energia ziemi będzie bardziej zbalansowana, a to z kolei spowoduje zmniejszenie ryzyka występowania potężnych burz lub ekstremalnych temperatur. Inna rzecz która jest przerażająca, to że można w rzeczywistości rozpryskać siarkę w atmosferze, 20 km nad naszymi głowami i spowodować że planeta przestanie się ocieplać.

Obejrzyj nagranie z wypowiedziamy profesora D. Keith poniżej (napisy PL):

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *