Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Nycz i profancja w Archikatedrze

Nycz i profancja w Archikatedrze

r1,7

K. Nycz nominowany na “biskupa” przez rabinów, który nie tak dawno temu popisał się przejęciem skradzionego “krzyża smoleńskiego z Krakowskiego Przedmieścia” i bluźnierczym  umieszczeniem go w kościele p.w. Świętej Anny (insygnia szatańskie), ma zamiar “przewodniczyć”  „eucharystii” podczas uroczystości pogrzebowych znanego żyda.

Żyd Dikman będzie celebrowany słowem i czynem w Dzień Radosnego Święta Chrystusa Zmartwychwstałego, jakim jest każda niedziela (+) – Chrystusa Zmartwychwstałego, a zamordowanego wcześniej przez kuzynów Dikmana – bo żyd ważniejszy jest od Chrystusa i prawo niedzieli nie liczy się w obliczu prawa żyda.

Nycz
Nycze i odwrócony krycyfiks. Jasne przesłanie dla katolików i niejasne przesłanie dla soborowych judeochrześcijan.

Zachowywanie się żydów w Polsce – w obszarze Kościoła –  już od dawna nacechowane jest jednym coraz bardziej przerażającym faktem, a którego coraz trudniej nie zauważyć czy przemilczeć: nawracaniem Kościoła w Polsce na judaizm!

Katolicyzm (Kościół, i katolickie zasady społeczne) w Polsce – krok po kroku – staje się  zwykłą filią synagogi, ale też i YAHWE nie jest tam – dla Polaków –  bogiem, ale bogiem Polaka jest żyd. To oczywiste, bo YAHWE jest zarezerwowany wyłącznie dla “potomków Jakuba” – YAHWE jest bogiem monolatrycznym, a co wykazano już bardzo dawno temu.  Tu zaś – w ramach filii synagogi – bogiem polskich gojów jest żyd, każdy żyd, np. tu ten Dikman.  Bo właśnie,  jakby nie było,   wszystkim jest powszechnie znana ta żydowska hierarchia wartości, w ramach której polski podcieracz żyda jest zwykłym osłem, który żyje wyłącznie na użytek żyda.  Jako taki, goj nie ma prawa ani do własności prywatnej , ani do miejsc kultu, co najwyżej może jedynie służyć żydowi. I tak też się stało, trzydzieści lat temu Polak miał jakąś cząstkę w wielkiej własności państwowej Polski, którą to Dikman zamienił na lawinowo wzrastający dług – dług u lichwiarza żyda.  Teraz zaś po zniszczeniu materialnego zaplecza Polaków nadeszła pora na zlikwidowanie zaplecza duchowego Polaków – katolicyzmu w Polsce. No i pora na fizyczne zlikwidowanie katolików – „…wróg pozostaje ten sam…” – mawiał Dikman. To z tego właśnie powodu – koniecznej konwersji katolicyzmu na „judaizm dla gojów”, żyd  Dikman nie jest chowany w synagodze, ale a Archikatedrze, która również krok po kroku ma być przerobiona na miejsce kultu żyda. I tylko patrzeć, jak krucyfix będzie wymieniony na gwiazdę, a goje będą mieć utrudniony wstęp do katolickich miejsc kultu, co też ma już miejsce.

W starej Polsce, a obecnie wciąż w katolickim wychowaniu (w innych kulturach niż  Judepolonia) istnieje prosta zasada wychowawczo-prawna, wpajana dzieciom – szczególnie chłopcom: „pozwoliłeś na to, aby ktoś ci bezkarnie zadał uchybienie, to znaczy żeś na to sobie zasłużył i nawet nie przychodź ze skargą”.

Jeżeli Polacy pozwolą na tę hańbę w świętym miejscu, to znaczy ich miejsce jest pod murami cmentarzy, aby tam, za grosz, podcierać żydów.

Każdy ma taki los, na jaki sobie zasłużył.

(-)Red.

+++

(+) Należny odróżnić grzebanie zmarłego , gdzie czasem powinno się grzebać w święta  od sprawowania mszy świętej pogrzebowej, której sprawować nie wolno.

Uroczystości pogrzebowe zmarłego Tadeusza Mazowieckiego

Ten czarny krzyż to nie jest krucyfiks
Ten czarny krzyż to nie jest krucyfiks

Uroczystości pogrzebowe zmarłego Tadeusza Mazowieckiego byłego premiera Rzeczpospolitej Polskiej odbędą się w niedzielę 3 listopada br. Rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 11.00 w archikatedrze warszawskiej św. Jana Chrzciciela w Warszawie na Starym Mieście. Eucharystii przewodniczyć będzie kard. Kazimierz Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski.

Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi przewiezienie Ciała do kaplicy pw. Matki Bożej Anielskiej w Laskach Warszawskich, gdzie o godz. 14.00 rozpocznie się ceremonia pogrzebowa i złożenie do rodzinnego grobu na cmentarzu.

Następnie będzie możliwość wspólnego spotkania i dzielenia się wspomnieniami o Zmarłym Premierze w sali Domu św. Stanisława (internat dziewcząt).

Dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w ceremonii pogrzebowej w Laskach strona rządowa zapewnia przejazd.

http://www.archidiecezja.warszawa.pl/homepage/?a=7030

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/10/30/profancja-w-archikatedrze/

Data publikacji: 30.10.2013

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.