Strona główna > Zdrowie > Prof. Maria Majewska: Szczepienny męczennik Alfie

Prof. Maria Majewska: Szczepienny męczennik Alfie


Wszyscy mamy w pamięci obraz skazanego na medyczną śmierć, umierającego na oczach świata brytyjskiego 2 latka, Alfiego Evansa. Z doniesień rodziny wiemy, że dziecko urodziło się i było zdrowe do 2 mies. życia. Padaczka, ostre zapalenie mózgu i inne neurologiczne objawy ciężkiego NOPu pojawiły się u Alfiego wkrótce po pierwszym szczepieniu w 2 mies. życia poliwalentną szczepionką. Mimo tych objawów, dziecko było szczepione kolejnymi szczepionkami, aż jego mózg uległ całkowitej degeneracji i – wg. raportów lekarzy – zmienił się w „amorficzną, niefunkcjonującą masę”.

Wiemy, że ciężko chory Alfie przez wiele miesięcy był na respiratorze i sztucznym odżywianiu, i że szpital w którym przebywał (Alder Hey w Liverpool, znany z nielegalnego handlu organami dzieci), porwał go i uwięził, nie pozwalając na jego zbadanie i leczenie przez niezależnych lekarzy we włoskim szpitalu. Lekarze z Alder Hey przy wsparciu brytyjskiego sądu skazali Alfiego na eutanazję. Ostatecznie został on uśmiercony w szpitalu przez pozbawienie go płynów i zagłodzenie.

W sposób naturalny pojawiły się spekulacje – czy szpital Alder Hey odmówił uwolnienia Alfiego, bo bał się ujawnienia swych nielegalnych mengelowskich eksperymentów na dziecku, czym doprowadził do rozpadu jego mózgu, czy też szykował jego ciało do rozbiórki na organy? Prawie nikt nie wierzy w pokrętne, nielogiczne tłumaczenie administracji szpitala, że poddali dziecko eutanazji ze względów humanitarnych. Prawda jest taka, że rodzice Alfiego chcieli go ratować i szpital im to uniemożliwił.

Tragiczna historia Alfiego rezonuje w umysłach milionów rodziców, których dzieci zostały trwale okaleczone szczepieniami. Rodzice obawiają się, że mogą one podzielić los Alfiego. I nie są to obawy bezpodstawne. Wiadomo, że w wielu krajach lawinowo rosną rzesze dzieci ciężko upośledzonych szczepieniami, które będą wymagać opieki przez całe życie i stanowią ogromne obciążenie finansowe, fizyczne i emocjonalne dla rodzin i całego społeczeństwa.

W niektórych krajach zachodnich (Belgia, Holandia) prawo zezwala na eutanazję dzieci i uśmiercanie dzieci autystycznych lub umysłowo chorych już się odbywa (https://www.liveaction.org/news/people-are-being-euthanized-in-europe-for-autism/). W innych krajach (np. UK) dokonuje się zamaskowanych eutanazji i daje rodzicom prawo do mordowania swych chorych dzieci. Na razie nie słychać o legalnych eutanazjach dzieci w krajach katolickich, co nie znaczy, że nie są dokonywane w ukryciu. Należy oczekiwać, że im więcej będzie dzieci ciężko okaleczonych szczepieniami i mniej będzie pieniędzy na ich leczenie i opiekę, tym więcej będzie przypadków ich „humanitarnego” zabijania.

Na zakończenie, kilka nowych badań o „zbawiennym” działaniu szczepień. Wielkie (niezależne od firm farmaceutycznych) badanie przeprowadzone w Katalonii na ok. 2 milionach osób po 50 roku życia wykazało, że osoby zaszczepione 13-waletną szczepionką przeciw pneumokokom (PCV13; Prevnar) znacznie częściej (1,7 razy) zapadały na zapalenie płuc niż osoby nieszczepione.

(https://bmcinfectdis.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12879-018-3096-7#Sec10).

Amerykańskie niezależne badanie porównujące zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych również ujawniło, że szczepione wielokrotnie częściej chorowały na zapalenie płuc.

Natomiast szwedzkie badanie przeprowadzone w Karolinska Institute wykazało 50% wzrost zachorowalności na inwazyjnego raka szyjki macicy u młodych kobiet (20-49 lat) w Szwecji po wprowadzeniu szczepionek HPV (Gardasil, Silgard, Cervarix).

Z publikacji: http://ijme.in/articles/increased-incidence-of-cervical-cancer-in-sweden-possible-link-with-hpv-vaccination/?galley=html), http://vaccineimpact.com/2018/study-increased-rates-of-cervical-cancer-in-sweden-linked-to-increase-in-hpv-vaccinations/.

Wyniki tego badania pokrywają się z danymi w amerykańskiej bazie VAERS, gdzie zanotowano znaczny wzrost zachorowań na raka szyjki macicy oraz zgonów wśród dziewcząt i młodych kobiet, które otrzymały szczepionki HPV. Tak więc cała agresywna propaganda tych szczepień jako rzekomo chroniących przed rakiem szyjki macicy jest gigantycznym kłamstwem, a namawianie lub zmuszanie młodzieży do ich przyjmowania jest zbrodnią. Tragiczne jest, że w Polsce wojewodowie i inni politycy, którzy nie mają pojęcia o szkodliwości szczepień, często uczestniczą w tych zbrodniach.

Prof. Maria Dorota Majewska

http://chomikuj.pl/OlaGordon


9 thoughts on “Prof. Maria Majewska: Szczepienny męczennik Alfie

 1. Zbrodniarze. Kazdy lekarz ktory sie do tego w jakikolwiek sposob przyczynil ma krew tego niewinnego dziecka na reku. ‚Order follower’s czyli wykonujacy rozkazy nie sa wcale lepsi od tych, ktorzy je wydaja. Baczymy abysmy sami sie nimi nie stali. Nie mozna slepo wykonywac rozkazu, nakazu, polecenia, ktore w nawet najmniejszy sposob kloca sie z naszym sumieniem, z naszymi wartosciami. Ludzie musze miec odwage odmowic, powiedzec glosno’ NIE’.
  Nie zrobie tego, bo to jest WBREW temu ,co jest dla mnie najwazniesze.
  Tylko tyle i AZ tylel
  Stalismy sie spoleczenstwami tchorzy , niewolnikow, slepo, bezmyslnie , tchorzliwe wykonujacymi rozkazy/nakazy tych ,ktorzy tak naprawde chca nas zniszczyc.
  Gdzie jest nasza godnosc ludzka, szacunek dla samego siebie, dla wlasnych wartosci??
  Gdzie zwykla odwaga???

 2. „No tak odwaga Polaków została stłamszona po 1990r. a masa śpi.,”
  Kazdy powinien sie zastaonwic jaka jest Jego/JEJ odwaga.
  Czy zaliczamy sie do bezmyslnych ‚order followers’ czyli ‚wykonujacyh rozkazy’ zombie’ czy mamy odwage powiedziec NIE, jezeli sytuajcja tego wymaga.
  Byl taki mlodzitki austriacki zolnierz Otto Schimek, ktory „… odmówił wstąpienia do plutonu egzekucyjnego, który miał rozstrzelać złapanych Polaków. Odmowa ta została uznana przez sąd polowy za demoralizującą i zakończyła się skazaniem go na śmierć…”
  Nie zostal on bezmyslnym ‚wykonawca rozkazu” mimo ze wiedzial, ze w wojsku za odmowe wykonania rozakazu czeka go wiezienie lub smierc.
  Ale sumienie nie pozwalalo mu strzelac do niewinnych ludzi, cywilow.
  Wolal zeby JEGO zastrzelono niz miec grzech zabicia niewinnych ludzi.
  Ilu z nas mialoby TAKA ODWAGE ??? Niewielu. Na pewno niewilelu. Niestety.
  Wiele osob , mezczyzn nawet BOI SIE ROZMAWIAC o obecnej, bardzo niepokojacej sytuacji, a coz dopiero dzialac aby cos zmienic.
  Zrobili z nas, a zwlaszcza z facetow. TCHORZY.
  Tchorzy,, ktorzy sie boja wlasnego cienia i nie maja odwage nawet rozmawiac czy dowiadywac sie tego co naprawde jest grane. Z tchorzami nie ma najmniejszej szansy na jakakolwiek zmiane , nie mowic o zwycisetwie.

 3. Jako Polak i ojciec…..Przysięgam! Jeżeli podobna sytuacja dotyczyłaby mnie i moje dziecko…ONI WIEDZĄ CO BYM ZROBIŁ!

 4. Oczywiscie ze znowu jestesmy zniewoleni bo zyjemy znowu w komunie ,dzieki komunistycznej UE .Tylko masowe bunty w całej EU mogą cos zmienic,o ile mogą.

 5. Jest totalna znieczulica i dali nam internet abyśmy się powyżywali na forach. Na każdym kroku sprawdzają nasza cierpliwość, reakcje i widzą zero reakcji. W razie wojny pewnie się połączymy lub zaczniemy się wyniszczac

 6. @ Dariusz
  Nie wątpię w pana prawość i odwagę.Dziwi mnie jednak niepomiernie,że na tyle tysięcy złodziejskich i wręcz zbrodniczych wyroków sądowych,serwowanych przez zbrodniarzy w togach nikt „tego nie zrobił”.Dziękuję p. Profesor za ten artykuł i za odwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *