Strona główna > Zdrowie > Prof.  M Majewska: Pieczenie Polaków mikrofalami 5G?

Prof.  M Majewska: Pieczenie Polaków mikrofalami 5G?

W Polsce panują obecnie afrykańskie upały, temperatura jest dużo wyższa niż na południu Europy.   Ponieważ Polska stała się poligonem testowania ludobójczej mikrofalowej  technologii komunikacji bezprzewodowej – 5G, bardzo prawdopodobne, że obecne piekielne upały są właśnie efektem  tych testów. Na orbitach ziemskich ma być umieszczone 20.000 satelitów, które mają  bombardować Ziemię i Ziemian mikrofalami.  Wygląda, że Polacy są pierwszym narodem przeznaczonym do mikrofalowej eksterminacji.  Same przymusowe toksyczne szczepienia widać zabijają zbyt wolno.

http://healthimpactnews.com/2019/20000-satellites-for-5g-to-be-launched-sending-focused-beams-of-intense-microwave-radiation-over-entire-earth/

Każdy powinien przeczytać poniższe demaskujące teksty o tej zabójczej technologii i o związanej z nią globalnej konspiracji.  Musimy się bronić przed ugotowaniem mikrofalami 5G. Sposobem jest masowe porzucenie najnowszych urządzeń „smart” – telefonów, I-padow, itp. i powrót do  klasycznych komunikacji 3-4 G oraz kablowych.   Współczesna korpo-technologia i korpo-medycyna nie usprawniają, ani nie przedłużają naszego życia, raczej nas okaleczają, ogłupiają i zabijają. I to się dzieje, niestety za naszym przyzwoleniem, bo kupujemy i konsumujemy te technologie. Musimy zrezygnować z technologicznego blichtru, żeby ratować  nasze i młodych pokoleń zdrowie i życie.   Polacy jak i inne narody aktywnie protestują przeciw tej technologii, ale za tymi protestami musi pójść globalny bojkot  wszystkich nowych gadżetów bezprzewodowych, a nawet spektakularnego niszczenia  smartfonów i, I-padów.

https://www.emfoff.com/wp-content/uploads/2019/06/WHO-cover-up.pdf

http://www.5gappeal.eu/wp-content/uploads/2019/05/eu-comm-environ_may20_2019.pdf

Prof. M. D. Majewska

4 thoughts on “Prof.  M Majewska: Pieczenie Polaków mikrofalami 5G?

  1. Dno, żenada i metr mułu. Ta babka nawet nie ma pojęcia, jak te technologie komunikacyjne działają. Jest po prostu kolejną IDIOTKĄ.

    1. No to powiedz, jak działają mikrofale? Krytyka bez konkretów i uzasadnienia swojej opinii świadczy o niskim poziomie wiedzy krytykującego. Lepiej byś zrobił nie pisząc nic.

    2. Zwracam się do popierających 5G i piszących idiotyczne, bezmyślne komentarze na temat prof.Majewskiej.Zapewne nikt z was nie wie ,że 5G to broń wojskowa testowana w czasie zimnej wojny przez Anglików, służąca również do inwigilacji ludności.Nie wiecie też, że 5G wykorzystuje fale elektromagnetyczne do przekazywania danych (pola torsyjne), które mogą być zabójcze dla człowieka.Z powyższych właśnie powodów instalacja 5G nie powinna zostać nigdy zaakceptowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.