Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Prof. M. Majewska: Covidova szczepienna zagłada szykowana Europejczykom

Prof. M. Majewska: Covidova szczepienna zagłada szykowana Europejczykom

Trzeba przeczytać poniższe teksty w linkach (choćby w tłumaczeniu), żeby wiedzieć, że Bruksela potajemnie szykuje Europejczykom bardzo  prawdopodobną szczepienno-covidową zagładę. 

Poszczególne kraje są przymuszane do zakupów na ślepo już dziś wiadomo, że bardzo szkodliwych i zabójczych szczepionek covidowych. Eksperymenty na fretkach pokazały, po zaszczepieniu taką szczepionką i ponownym kontakcie z wirusem covida, wszystkie zwierzęta zdechły.

Dlatego kartele farmacji prędko zaprzestały dalszego testowania na zwierzętach i  przeszły do masowego testowania tych szczepionek na ludziach. Z tych testów wiemy, że ponad 80% ludzi zaszczepionych rozwinęło poważne powikłania. A kiedy oni zetkną się z wirusem, prawie na pewno umrą.

W Polsce też już toczy się wojna przeciw stosowaniu taniej i skutecznej chlorochiny (dotychczas dostępnej) w leczeniu covida. Celem tej wojny jest niewątpliwie pozbawienie przestraszonych Polaków skutecznego leku, żeby potem sami ustawiali się w kolejce po zabójcze szczepionki.

Dlatego konieczne jest organizowanie masowych protestów publicznych przeciw odbieraniu Polakom skutecznych leków na covid i planowanemu szczepiennemu ludobójstwu. Wzywam wszystkie polskie media do włączenia się do akcji obrony Polaków przed tymi zbrodniami. Konieczne jest także zaopatrzenie się w broń, na wypadek, gdy szczepienne gestapo zacznie walić kolbami do drzwi.

—-

https://childrenshealthdefense.org/child-health-topics/mandates/covid-19-vaccines-an-alarming-update-from-europe/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=2fbb4190-33a7-4279-b649-f72cd038d244

http://initiativecitoyenne.be/

 

2 thoughts on “Prof. M. Majewska: Covidova szczepienna zagłada szykowana Europejczykom

  1. myślę, że dodatkowo powinna zostać przeprowadzona akcja zebrania informacji o osobach które zmarły w wyniku braku dostępu do lekarza lub zmarły na skutek leczenia przez telefon. Pozew zbiorowy przeciwko ministrowi zdrowia wniesiony przez rodziny ofiar systemu covid-srovid.

  2. sprawdzony sposób:
    na litr wrzątku duża łyżka sody oczyszczonej i inhalacja 3x dziennie, do tego ze 2 razy dziennie skropić maseczkę wódką i wdychać przez 5 min… po takich zabiegach przez 3-4 dni test (wymaz) wychodzi negatywny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *